Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 15:09:57
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Overclock  (Prečítané 29209 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 05. Marec , 2014, 13:14:06 »

Hosi, vysvetlim. Mame zatial 3 veci a to je malo na to, aby sme to riesili v riadnom studiu. A tiez to nie je zadarmo, aj keby len bicie. Basa hra tak ako hra preto, lebo je to zamer a tak sa mi to paci. Co sa tyka jej zvuku, nie som s nim uplne spokojny ani ja. Su to simulacie a neviem si  poradit s kompresiou. Este som nenasiel multiband, co by mi urobil to, co treba. Dalsie veci uz budem tocit z linky aparatu. Viem, ze by sa to dalo naklikat a mixnut za danych podmienok aj lepsie, ale som na to v ramci kapely v podstate sam a furt nemam dostatocne know-how, o case studovat zvukarinu na slusnej urovni ani nehovorim. Samozrejme, ze z toho chcem vytlct max kvalitu, ale musim aj do rboty chodit, obcas aj na vzduch a ine ludske aktivity pachat... Preto sa nehram na frajera, ze aha, poserte sa, ale skor prosim  o konstruktivne konkretne rady. Len ono je to tazke, lebo kazdy jeden z vas by to mixol podla seba a nie podla mna...
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #61 kedy: 05. Marec , 2014, 13:20:19 »

... prosim  o konstruktivne konkretne rady. Len ono je to tazke, lebo kazdy jeden z vas by to mixol podla seba a nie podla mna...
Na predchadzajucej strane ich mas viac. :)
Zaznamenané

Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #62 kedy: 05. Marec , 2014, 20:02:38 »

Seriozne ludia na akych šuštibudkach ste si to pustali?  Bavím sa skvele Ved je to uplne v pohode nahravka. Ma to sice nejake nedostatky ale nie je to vobec zle oproti 99% veciam z Bandzone ktore su aj priam zo studii
Zaznamenané

Im a little princess
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 05. Marec , 2014, 20:35:58 »

Ved je to uplne v pohode nahravka. Ma to sice nejake nedostatky ale nie je to vobec zle oproti 99% veciam z Bandzone ktore su aj priam zo studii

Na zdravie!
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #64 kedy: 05. Marec , 2014, 20:55:18 »

Seriozne ludia na akych šuštibudkach ste si to pustali?  Bavím sa skvele Ved je to uplne v pohode nahravka. Ma to sice nejake nedostatky ale nie je to vobec zle oproti 99% veciam z Bandzone ktore su aj priam zo studii

vsak napisane veci neboli ani zjeb, ani nic zasadne ...
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 08. Marec , 2014, 19:04:09 »

A teraz ma tak dodatocne napadlo, ze som zabudol oznamit, ze su tam vsade pouzite moje vlastne impulzy. Tusim nikto nezjebal zvuk gitar, tak asi su celkom fajn...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 09. Marec , 2014, 13:26:37 »

Taka bonusova coverovina:
https://soundcloud.com/robert-bhlokvva-vrestiak/overclock-loop-j-mitchell-the
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #67 kedy: 09. Marec , 2014, 13:59:59 »

A teraz ma tak dodatocne napadlo, ze som zabudol oznamit, ze su tam vsade pouzite moje vlastne impulzy. Tusim nikto nezjebal zvuk gitar, tak asi su celkom fajn...  Bavím sa skvele

mno.. to bude tym ze ta ukazka ma ovela vacsie problemy ako je zvuk gitary :) napriklad tuto v tej druhej ukazke co si dal ten Loop tak znie ta gitara jak vcelin, bzuci a je aj totalne nahlas  :)
« Posledná zmena: 09. Marec , 2014, 14:03:01 od kaolko » Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 10. Marec , 2014, 00:41:19 »

mno.. to bude tym ze ta ukazka ma ovela vacsie problemy ako je zvuk gitary :) napriklad tuto v tej druhej ukazke co si dal ten Loop tak znie ta gitara jak vcelin, bzuci a je aj totalne nahlas  :)

Kaol, kua... Si mi pripomenul, ake som hovado hnusne samolube. Plesk (som is dal facku)! Pri kochani sa svojim vlastnym vkusom som totiz uplne zabudol, ze sa treba chciet podobat na pana Englunda. A ja nemam teraz ani V30, ani SM57, ani nemam rad take metale (to je asi ta najvacsia vada)  Smútim
Gitara znie ako vcelin... Normalne ze fakt bzuci viac ako Satrianimu? Alebo ako Gildenlowovi na Road Salt? Tak teraz neviem, ci mam nabuduce doniest lyzicu a vyskrabovat z komba med, ci radsej doniest biolit...  Neviem
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 12. September , 2017, 13:49:44 »

Chlopi, ak sa niekto z vas nudi v pivnici a pacia sa mu nebodaj nase napady a smer, hlaste sa. Po technickej prestavke ideme chciet pokracovat v existencii. V pripade zaujmu poslem aj rozrobene dalsie veci.
http://bandzone.cz/overclock
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 12. September , 2017, 14:37:12 »

pocuvam ten Bandzone z PC repracikov. nastroje pocujem vsetky, nezneju najblbsie, takze je to asi OK :) celkom ma bavi spevak, ma fajn farbu, aj intonacne je to zaujimave. bavia ma aj tie melodie, aj ked je to asi trochu ta grunge scena z 90tych. ako celok to na mna posobi seriozne a pocuvanie mi robi viac dobre, ako zle :) zachytil som tam pocutelny gitarovy rozladenec, nejaky dvojzvuk vo vysokych polohach vyzeral ako blbo chyteny alebo blbo zostelovane oktavy alebo nieco v tom duchu, uz neviem presne kde to bolo ...
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #71 kedy: 13. September , 2017, 04:24:57 »

Ano, je to stare demo. Je tam kopec chyb, jasne. Tie uz netreba riesit, napady a nalady su nejako zaznamenane a o to islo. Spevak je uz iny, ale tiez dobre pasujuci. Teraz ide len o gitaristu, ktoremu by to nieco povedalo a chcel by robit veci cca tym smerom. Dalsie 3 veci su trochu tvrdsie a miestami progovejsie. Asi som sa povodne nejasne vyjadril. Hladame gitaristu.
« Posledná zmena: 13. September , 2017, 04:26:01 od Bhlokvva » Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #72 kedy: 13. September , 2017, 09:34:37 »

ach tak
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.