Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 13:52:55
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brian May  (Prečítané 16106 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #30 kedy: 06. Január , 2007, 21:38:48 »

Prave podla vkusu povazujem Briana Maya za gitaristu c.1.

Hm, to by som netvrdil, cim viac hudby clovek pocuva a interpretov pozna, tak nedokaze stanovit nejaku jasnu jednotku. Ja by som si netrufol ani na rebricek piatich, mozno desiatich uz ano. Ale povedat ze niektory je cislo jedna je ako povedat, ze niektory model auta je najlepsi. Tym samozrejme nechcem spochybnit B. Maya, ktoreho mam tiez velmi rad. V mojej 10ne by ale nebol.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #31 kedy: 09. Január , 2007, 14:57:44 »

Prave podla vkusu povazujem Briana Maya za gitaristu c.1.

Hm, to by som netvrdil, cim viac hudby clovek pocuva a interpretov pozna, tak nedokaze stanovit nejaku jasnu jednotku. Ja by som si netrufol ani na rebricek piatich, mozno desiatich uz ano. Ale povedat ze niektory je cislo jedna je ako povedat, ze niektory model auta je najlepsi. Tym samozrejme nechcem spochybnit B. Maya, ktoreho mam tiez velmi rad. V mojej 10ne by ale nebol.  :)

Ja viem ktory model auta je najlepsi. -Porche Targa  Beeee Beeee Beeee Beeee
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 09. Január , 2007, 15:00:11 »

targa je len oznacenie pre model s pevnou odnimatelnou strechou alebo jej castou nad vodicom a spolujazdcom:-) asi si nehral need for speed porche edition:-)
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 16:10:49 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #33 kedy: 09. Január , 2007, 16:20:13 »

targa je len oznacenie pre model s pevnou odnimatelnou strechou alebo jej castou nad vodicom a spolujazdcom:-) asi si nehral need for speed porche edition:-)

Asi neodoberas Gold car a Speed  :) Targa je nielen model s odnimatelnou PRESKLENNOU strechou ale ma motor prevodovku s porche turba a tak isto aj 4x4 pohon s volitelnym zameranim na predne kolesa 5 az 95 percent. Som metlak ps- need for speed porche edition som hral, s tade by som si priklady nebral-vela vela chyb ale vsak co cakate od americanov. Popiskujem si
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #34 kedy: 09. Január , 2007, 16:42:15 »

Dobre odbocenie od temy, cize Brian May ma Porsche a chodi s nim kralovne do palacu na caj o piatej ...
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #35 kedy: 09. Január , 2007, 18:12:27 »

targa je len oznacenie pre model s pevnou odnimatelnou strechou alebo jej castou nad vodicom a spolujazdcom:-) asi si nehral need for speed porche edition:-)

Asi neodoberas Gold car a Speed  :) Targa je nielen model s odnimatelnou PRESKLENNOU strechou ale ma motor prevodovku s porche turba a tak isto aj 4x4 pohon s volitelnym zameranim na predne kolesa 5 az 95 percent. Som metlak ps- need for speed porche edition som hral, s tade by som si priklady nebral-vela vela chyb ale vsak co cakate od americanov. Popiskujem si

oznacenie targa bolo skor ako model s touto modifikaciou, preto som to tak bral:-) na nete som cital dost diskusii teraz ze ci je tato targa sucastou modeloveho radu 911 alebo nie, ani porsche web nedava jasnu odpoved.
z porsche.cz
1965: Bezpečný kabriolet 911 Targa. 
1995: Uvedení nového konceptu střech u vozu Targa s elektricky ovladatelným posuvným velkoplošným sklem.

dost OT.brian may je tu sef:D
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 09. Január , 2007, 18:16:35 »

Ja verim Need For Speed, pretoze to bola jedina hra, ktoru som v zivote hral a dohral dokonca (okrem The Sims  Cmuk chlapci ). May moze pockat, toto je dolezitejsie  Popiskujem si
Zaznamenané
milosk
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 13. Január , 2007, 21:25:12 »


                            Stiahnuť Maya dá sa, ale napodobniť feeling-tón , zabudniťe!!! Vďaka jeho nenapodobniteľnému štýlu ho spoznám medzi stovkami inými.Nepotrebuje hrať rýchlo /i keď to dokáže/.
Jeho sóla majú nenormálnu melodiku a vystavanie.
                            K nemu by som ešte priradil Steve Lukathera je to obdobný prípad.
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #38 kedy: 13. Január , 2007, 23:21:22 »

Cital som ze May si solo alebo pesnicku vystavia vzdy najprv v hlave az potom nahra. Co sa mi zda najlepsia a rychla cesta k peknym melodickym temam, ako to skusat hladat hned pri hrani, a niesme obmedzovani technickou zdatnostou a zauzivanymi postupmi.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #39 kedy: 24. November , 2007, 12:34:29 »

Brian May bude rektorom na univerzite v Liverpoole !

Gitarista rockovej legendy Queen, Brian May len nedávno ukončil doktorandské štúdium astrofyziky. V pondelok mu ale predstavitelia John Moores University v Liverpoole ponúkli zaujímavú funkciu. Na začiatku roka 2008 by sa mal 60-ročný umelec stať novým rektorom na tejto vysokej škole. Už na začiatku tohto roku sa May stal čestným členom univerzity pre svoju knihu Bang! The Complete History of the Universe, vďaka ktorej môže široká verejnosť lepšie pochopiť fungovanie vied. "Brian nie je ikonou len v hudobnej brandži, je hviezdou aj tu, na akademickej pôde. Práve preto by bol vynikajúcim reprezentantom univerzity a ako rektor vzorom pre našich študentov," povedal Sir Malcolm Thornton, predseda akademického senátu univerzity v Liverpoole.
May začal študovať astrofyziku v sedemdesiatych rokoch, no po úspechu kapely Queen štúdium prerušil a pokračoval v ňom až po smrti frontmana Freddieho Mercuryho v roku 1991. Minulý rok vyšiel výsledok jeho činnosti, publikácia Bang! The Complete History of the Universe, na ktorej spolupracoval s Patrickom Mooreom a Chrisom Lintottom.
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #40 kedy: 29. August , 2014, 09:49:55 »

May ukazuje svoju domorobo gitaru, rozprava o nej a rusi niektore urban legends:

Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 29. August , 2014, 09:53:24 »

May ukazuje svoju domorobo gitaru, rozprava o nej a rusi niektore urban legends:


Minule som pozeral, vynikajuca cast. :)
Zaznamenané

hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #42 kedy: 29. August , 2014, 20:42:02 »

a jako doplnek ultimativni info servis vcetne guts fotos
http://fryerguitars.wordpress.com/red-special-restoration-1998/
http://www.redspecial-library.co.uk/info.htm

Zaznamenané

kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #43 kedy: 06. September , 2014, 21:55:23 »

Tym ludom asi jebe to tremolo stoji na ebay 229.9 dolarov a ta kobylka 219 dolarov mam tu gitaru skoro hotovu bez snimacov inac to tremolo funguje super ale ta cena co ten chlap si dal vyrobit na slovensku je oproti  ebay smiesna foto dodam ,bol u mna Jozko Hajso a tiez na to jenem ziral.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.