Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 23:54:34
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Andrejov tranzistorák  (Prečítané 107365 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #165 kedy: 12. Júl , 2013, 11:32:10 »

Andrej, to s tou session som myslel vazne. Potunuj to najlepsie ako budes vediet a urob session, nech kazdy vlastnousne pocuje tie tranzistory. Tu sa mozme hadat dokola a nikam to nevedie, ved sme to uz x krat videli. Kazdy si vacsinou aj tak melie svoje a neveri, kym neskusi. Samozrejme sa tu ludia pritom krizom-krazom pourazaju, lebo kazdy ma prave tie najlepsie usi, vkus, aparat a skusenosti. Inak este by som to zariadil tak, ze aparaty budu za plachtou a nejaki z najvacsich odbornikov (nebudem menovat) budu skusat na slepo.

toto je tiez uplne zbytocne lebo mna zaujima jak zosik hra v kapele v zostave - 2 gitary, basa, bicie a spev.. ci si vobec na tom skrtnes.. na zaciatok  by mi uplne stacilo aby to v mixe hralo dobre.. dokonca sa mi ani ten zvuk nemusi lubit, len nech to aspon preleze.. potom mozeme ist dalej do debat aky charakter ten zvuk ma a ci je konkurujuci lampovym hi gain zosikom :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #166 kedy: 12. Júl , 2013, 11:37:59 »

Glam a dávaš aj súkromne  hodiny ked si už taka kapacita, jednu na tému "mam velke ego ako to len uniest" by som si predplatil


ty si urcite volil Fica dam ruku do ohna za to  Bavím sa skvele

strasne sa mi paci jak nieco povies, potom ti niekto povie, ze trepes.. potom sa na neho osocis ze on picu vie a na nicom nehral.. pritom tomu cloveku preslo pod rukou take mnozstvo aparatov, ze nie ze jemu sa nesnivalo ale skor tebe.. dokonca aj take, ktorych nazov nevies ani len foneticky vyslovit  Bavím sa skvele potom ked clovek napise ze ma vlastny nazor a mal moznost vyskusat si pomaly vsetko co je na trhu, tak povies ze je to clovek s velkym egom.. ty si normalne zaloz nejaku politicku stranu, budes excelovat s grafmi a tabulkami az kazimir pojde do dochodku..
« Posledná zmena: 12. Júl , 2013, 11:38:25 od kaolko » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #167 kedy: 12. Júl , 2013, 11:39:01 »

Karol bavíme sa o tomto: ?
mne sa to veľmi páči. Ale je možné, že viac ako sound počúvam invenciu, nápady a energiu..podobne ako pri DEATH, čo bol točený na MARSHALL VS100 alebo MUDVAYNE, čo je tiež RANDALL tranďák...

inak vieš, že mám tiež radšej na metal 5150/ XTC, DR a pod... Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #168 kedy: 12. Júl , 2013, 11:43:13 »

Glam a dávaš aj súkromne  hodiny ked si už taka kapacita, jednu na tému "mam velke ego ako to len uniest" by som si predplatil

ja nemam velke ego, akurat mam rad ked vie clovek svoje tvrdenie podlozit nejakou skusenostou takze este raz sa ta spytam ci si si teda vyskusal nejake tie hi-gainove lampove zosilovace s kapelou, lebo ak nie tak o com sa chces bavit?

ides presviedcat ty mna ako hra lampovy hi gain, pritom ty si o tom akurat pocul a ja ho mam doma?
« Posledná zmena: 12. Júl , 2013, 11:48:32 od glamrocker » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #169 kedy: 12. Júl , 2013, 11:50:05 »

každopádne som hral na trandakoch 10 rokov minimálne a v tom mam dost velke a vela skúsenosti  a k tomu sa viem vyjadrit a otom je téma , čo sa týka lamp mal som Acoustic /teda ako stara Mesa/ Simms Wats /teda ako starý poctivý jendokanal s prvej ligi / a Hayden / moderny lampač/ a tak sa viem vyjadrit aj k tomu
..... a ak to nik nepochopil nech si nedomýšla cmuk kajo
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #170 kedy: 12. Júl , 2013, 12:06:03 »

každopádne som hral na trandakoch 10 rokov minimálne a v tom mam dost velke a vela skúsenosti  a k tomu sa viem vyjadrit a otom je téma , čo sa týka lamp mal som Acoustic /teda ako stara Mesa/ Simms Wats /teda ako starý poctivý jendokanal s prvej ligi / a Hayden / moderny lampač/ a tak sa viem vyjadrit aj k tomu
..... a ak to nik nepochopil nech si nedomýšla cmuk kajo

a ktory je ten hi-gain?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #171 kedy: 12. Júl , 2013, 12:13:17 »


ano jeho zvuk nenavidim asi najviac zo vsetkych co clovek moze v metale pocut.. tenka ostra pilka..  a tiez mozno stoji za zvazenie aj to ze tu gitaru mal v kapele len jednu heh.. jak by tam dosiel druhy gitarista asi by si ani neskrtol..
mne osobne sa jeho zvuk pacil viac, ked robil reklamu kranku v damageplan

každopádne som hral na trandakoch 10 rokov minimálne a v tom mam dost velke a vela skúsenosti  a k tomu sa viem vyjadrit a otom je téma , čo sa týka lamp mal som Acoustic /teda ako stara Mesa/ Simms Wats /teda ako starý poctivý jendokanal s prvej ligi / a Hayden / moderny lampač/ a tak sa viem vyjadrit aj k tomu
..... a ak to nik nepochopil nech si nedomýšla cmuk kajo
si mozes podat ruku s progacom, ten tiez velmi rad rozdava rady o metalovom zvuku a pri vsetkej ucte k jeho skusenostiam so tarymi plesnivymi blbostami prd o tom vie
« Posledná zmena: 12. Júl , 2013, 12:17:26 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #172 kedy: 12. Júl , 2013, 12:36:56 »

ten tiez velmi rad rozdava rady o metalovom zvuku a pri vsetkej ucte k jeho skusenostiam so tarymi plesnivymi blbostami prd o tom vie

No vidis, Ty nevies ani o tom metalovom zvuku a uz vobec nic o starych plesnivych blbostiach. Vzdy som na tom lepsie Beeee  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #173 kedy: 12. Júl , 2013, 12:50:57 »

Ty nevies ani o tom metalovom zvuku
velmi rad si necham od teba vysvetlit, ze preco  Cmuk chlapci
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #174 kedy: 12. Júl , 2013, 13:02:21 »

hrozna to tragedia tato vojna
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #175 kedy: 12. Júl , 2013, 14:39:14 »

každopádne som hral na trandakoch 10 rokov minimálne a v tom mam dost velke a vela skúsenosti  a k tomu sa viem vyjadrit a otom je téma , čo sa týka lamp mal som Acoustic /teda ako stara Mesa/ Simms Wats /teda ako starý poctivý jendokanal s prvej ligi / a Hayden / moderny lampač/ a tak sa viem vyjadrit aj k tomu
..... a ak to nik nepochopil nech si nedomýšla cmuk kajo

ako som vedel že to tu vymenuje ha ha ha idem podať lotto ha ha ha
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #176 kedy: 12. Júl , 2013, 16:11:35 »

.... a jak to vlasten dopadlo ,ktory je trazistor a ktory lampa a co sa vlastne zistilo ? lebo nechce sa mi city 12st stran hadania a nezmyslov.
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #177 kedy: 12. Júl , 2013, 16:23:27 »

prvé lampa , druhé trand
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #178 kedy: 12. Júl , 2013, 17:33:28 »

ako som vedel že to tu vymenuje ha ha ha idem podať lotto ha ha ha

nic v zlom, ale ako tak pozorujem, tiez sa casto pustas do kadejakych debat, rad si rypnes alebo cosi posmesne strelis a ako som vypozoroval, tiez to mas okolo seba len samy low-end  Ja som čert.. neber to v zlom, rozhodne sa nechcem povysovat, sam som k mnohym super mega aparatom ani nepricuchol, ale nedalo mi nezareagovat  Popiskujem si
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #179 kedy: 12. Júl , 2013, 22:21:24 »

kludne si rýpni Beeee krátko po registrácii na toto fórum som tiež tvrdil kadečo a je mi z toho dnes smiešne, ale otvorili ste mi oči, ukázali nové horizonty, a to že prečo mi stačí nejaký lowend som už dobrých pár krát napísal, do skúšobne bohate stačili aj tie tranďáky o ktorých som písal, a fakt neviem čo je zlé na tom TSAčku či Laney LC30tke, btw. váš gitarista, či bývali gitarista predával Laney LH50tku? a už keď padla reč o lowendoch, dnes som čítal na jednom zahraničnom basgitarovom fóre že lampová bugera na basu obstála v porovnaní z SVTčkom v rámci jednej verejnej session toho fóra, a to je už silná káva, sám by som tomu neveril Na zdravie!

veľa mi dala tatranská session a teraz som síce dva krát basssesion vynechal, ale aj tam sa mi rozšíril obzor a výsledkom toho je to že dnes hrám na super set od GK
« Posledná zmena: 12. Júl , 2013, 22:27:07 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 28 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.