Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 09:18:21
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Originál pôvodný chip JRC 4558D  (Prečítané 22504 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 25. Január , 2014, 11:37:49 »

Nezahrávaj sa ten chip treba skušat bud v pôvodnej krabici /TS808 ale pôvodný / s pôvodnými súčiastkami alebo v nejakom extrem jednoduchom efekte ktorý je založený na tom jedno chipe /OD1 na otm sme to skušali mi / a na plnej hlasitosti - na singloch - na dobrom strate čo nič neodpustí a kludne aj na slepo a stavím sa že to počuť budem
cele to oklolo  chipov nieje blud ide tam len o antipropagandu nových firiem

Ako povieš Na zdravie!
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 25. Január , 2014, 11:53:14 »

aaaale oto nejde
 Na zdravie! , proste k ampom sedia stare veci a k novým nove , ako som písal napr moja OD1 vela moderným gitaristom nesedí čo sme skušali lebo je vystredovana a mne sa prave to na nej pači najviac
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #62 kedy: 25. Január , 2014, 12:13:43 »

..staci ze mamicky na slovensku slovensku si myslia ze farmaceuticke firmy su nas najvacsi globalny svetovy problem number jedna.

to si myslia aj nemamicky bohuzial
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 25. Január , 2014, 12:31:40 »

farmaceutický priemysel je tretí najväčší po zbraniach a rope , je to burt neeticke , väčšina liekov su jedy a netreba nam ich ved už len slovo antibio ... - v preklade proti životu  ... je to des
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #64 kedy: 25. Január , 2014, 12:48:01 »

farmaceutický priemysel je tretí najväčší po zbraniach a rope , je to burt neeticke , väčšina liekov su jedy a netreba nam ich ved už len slovo antibio ... - v preklade proti životu  ... je to des

No toto je tak komplexna tema, ze aj tak ju tu nikto nemoze fundovane zhrnut (asi tu moc lekarov a farmaceutov nemame), takze radsej ostavajme pri chipoch. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #65 kedy: 25. Január , 2014, 13:13:55 »

asi ako kazda firma ktora je orientovana na zisk vsakze? kebyze je tretie najvacsia firma Peugeot, tak by sa hovorilo o tom ze nova 5008icka ti preladuje cakry ked ides na dialnici viac jak 130kmh
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 25. Január , 2014, 14:08:30 »

karol však ok žerte lieky oddrbte si imunitu črevnu floru pečen , rozhadžte si hormony , ukludnite sa barbituratmi a potom sa rano nakopnite amfetaminmi mne je to jedno ..............  Som frajer , lekary a farmacia su ok ked je fakt zle už vedia aj mrtvolu zobudit  ale na tie bežne veci chripka ................... chrbtice ......................travenie ................... robia viac šarapaty ako dobra
zostanme radšej pri chipoch
a teda otazka do plena kto ma alebo mal overdrive s origo JRC chipom
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #67 kedy: 25. Január , 2014, 14:47:44 »

s tym suhlasim... staci si kuknut kolko ATB spotrebujeme rocne na obyvatela.. tiez sa v poslednu dobu dava do suvisu dost candida a rakovina... viem kam smerujes
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 25. Január , 2014, 14:50:37 »

Toto snáď nie je pravda... Bleee

Žiadny čip, ale operačný zosilňovač a má to presné označenie ( JRC 4558D ).

JRC operákov je možno 1000 typov a používajú sa na kadečo.

Len pre vysvetlenie...: čip je taká malá kremíková doštička ( asi 2x2mm ) vo vnútri toho čierneho púzdra z nej sú zapojené tie letovacie vývody, čo trčia z púzdra von.
Celé sa to volá integrovaný obvod - v tomto prípade presné označenie - dvojitý operačný zosilňovač.

Končím s témou - pre mňa vyčerpaná Na zdravie!
« Posledná zmena: 25. Január , 2014, 14:51:28 od Sanchez » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #69 kedy: 25. Január , 2014, 15:59:07 »

s tym suhlasim... staci si kuknut kolko ATB spotrebujeme rocne na obyvatela.. tiez sa v poslednu dobu dava do suvisu dost candida a rakovina... viem kam smerujes

Inak toto som si vsimol, resp. pocul, ze dnes len pomaly prechladnes, dojdes za lekarom a jeb, rovno Ti predpise ATB. Dost divny trend.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 25. Január , 2014, 16:39:34 »

Inak toto som si vsimol, resp. pocul, ze dnes len pomaly prechladnes, dojdes za lekarom a jeb, rovno Ti predpise ATB. Dost divny trend.

to uz za sociku bolo bezne. detska lekarka, soplik, jeb ho Oxymykoin do radu vsetkym  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #71 kedy: 25. Január , 2014, 21:35:36 »

no nas učili že pokial nieje teplota vyšia ako 39.5 alebo nie je kultivayčne pripadne mikroskopicki potvrdený agens nemaju sa atb čo davat , ale to bola pani doktorka čo na s to učila . Tlak farmacii je neskutočný rozdavaju dovolenky fotaky premie  len ked su splnene odbrery
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #72 kedy: 26. Január , 2014, 21:35:45 »

 
a teda otazka do plena kto ma alebo mal overdrive s origo JRC4558 OP ampom

[/quote]
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #73 kedy: 26. Január , 2014, 21:38:54 »


a teda otazka do plena kto ma alebo mal overdrive s origo JRC4558 OP ampom



Pekne si to napísal Na zdravie!
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #74 kedy: 26. Január , 2014, 22:14:57 »

a ktorý je ten origo ? ja mám jrc 4558 DD 7031 , TO JE JAKÝ ? pici ešte aj mňa nabláznite s tými čipami  :)
« Posledná zmena: 26. Január , 2014, 22:16:04 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.