Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:29:11
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Originál pôvodný chip JRC 4558D  (Prečítané 22526 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 24. Január , 2014, 00:06:41 »

....to je ako brum u singlov ked nema brum nieje to singel a nič nehrá ako singel

toto nebrumi a HRA to ako singel, sam to mam, tak viem  Žmurk

Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 24. Január , 2014, 00:09:51 »

Rasto Tebe verím   Zdravíčko - ako tu som vždy si dával k veci , ale keby si ten snímač porovnal s starými fendrami singlami čo sa ešte ručne vinuli dratom čo obsahoval sajrajt čo je už roky zakazany na nejakom telatku neviem či by si výnimočne nezmenil nazor
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #47 kedy: 24. Január , 2014, 00:18:33 »

tak napriklad tu zneju bezbrumovky o cosi horsie, ako povodne fendracke brumaky. akurat totiz premyslam, ci neodbrumim Telkac, tak som zhodou okolnosti mal tie videa prave pustene...



ale urcite by som netvrdil, ze bezbrumove musia hrat vzdy horsie...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 24. Január , 2014, 00:23:10 »

jasne to by som ani ja netvrdil hlavne v modernej hudbe , ale ked je zaklad tonu crunch a chceš aby Ti to prekleslilo akordy ..................... je to vec vkusu
ono Tý ludia čo zdvihli cenu tých napr chipov a efektov a všetko okolo toho to nie su blbci su to ludia od fachu ,  su však aj staršie krabice a nie zdaleka tak cenené , Sanch je to isto aj o iných sučiastkach  tie staršie mali viac tažkých kovov v sebe , si zoberte BBD chipi a delay prípadne modulačne to je podobná pararela
« Posledná zmena: 24. Január , 2014, 00:27:28 od stevino179 » Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 24. Január , 2014, 05:30:21 »

Fakt je len jeden... Nie su to blbci..........   Pomoooc!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #50 kedy: 24. Január , 2014, 08:41:06 »

ale urcite by som netvrdil, ze bezbrumove musia hrat vzdy horsie...

Ako teoreticky nie, ale pokial si napr. raz mal Fender noiseless na Strate, tak Ta chut na bezbrumove single prejde na cely zivot. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #51 kedy: 24. Január , 2014, 09:47:46 »

Ako teoreticky nie, ale pokial si napr. raz mal Fender noiseless na Strate, tak Ta chut na bezbrumove single prejde na cely zivot. :)
suhlas
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #52 kedy: 24. Január , 2014, 12:43:28 »

Jeff Beck na nich hra a v zivote som nepocul lepsi live zvuk, ako na jeho koncerte. ale on je len saso plateny od Fendru, to sa nerata  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #53 kedy: 24. Január , 2014, 13:04:16 »

Jeff Beck na nich hra a v zivote som nepocul lepsi live zvuk, ako na jeho koncerte. ale on je len saso plateny od Fendru, to sa nerata  Ja som čert..

Ale ved si vyskusaj a uvidis. Mal som ich v jednom sice mexickom Strate a zrazu ked som tam capol Smits snimace od Roba, tak ta gitara aj celkom pekne hrala. Dovtedy to bolo take uplne tenucke skapate cinkatko.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #54 kedy: 24. Január , 2014, 13:45:44 »

Jeff Beck na nich hra a v zivote som nepocul lepsi live zvuk, ako na jeho koncerte. ale on je len saso plateny od Fendru, to sa nerata  Ja som čert..

minule som pozeral rig rundown jeffa becka a ked si dobre pamatam, tak v gitare na ktoru aktivne hra ma nejake povodne snimace ktore mu navinul john suhr. Tie bezne custom shopy s noisless ma ako zalozne gitary.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #55 kedy: 24. Január , 2014, 13:49:32 »

minule som pozeral rig rundown jeffa becka a ked si dobre pamatam, tak v gitare na ktoru aktivne hra ma nejake povodne snimace ktore mu navinul john suhr. ...

ale aj tie ma nebrumive, nie ?
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #56 kedy: 24. Január , 2014, 14:17:38 »

hned v prvej minute tohto videa sa o tom bavia



neviem ci som to pochopil spravne, su asi tiez bezbrumove, ale pokial viem tak to nie su vertikalne humbuckery ako fender noisless. Ale nechcem zavadzat
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 25. Január , 2014, 08:26:20 »

ja som to skušal menili sme chipi na patici v jednej krabici a rozdiel tam bol ono to kreslilo rovnako ale jedno znelo sterilne až príliš čisto a druhe malo taký ten blues smrad  - grunt, to je ako brum u singlov ked nema brum nieje to singel a nič nehrá ako singel

Jasné Na zdravie!

Ja Ti ich budem meniť tak, aby si nevedel, či som vymenil a za aký a som si istý, že rozdiel nespoznáš.

Celé je to placebo efekt Zdravíčko

Aj mne teraz hrá kombo lepšie. Stačilo, aby som zistil, že tam nemám no name reprák, ale EVM 12 Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 25. Január , 2014, 10:09:37 »

 Nezahrávaj sa ten chip treba skušat bud v pôvodnej krabici /TS808 ale pôvodný / s pôvodnými súčiastkami alebo v nejakom extrem jednoduchom efekte ktorý je založený na tom jedno chipe /OD1 na otm sme to skušali mi / a na plnej hlasitosti - na singloch - na dobrom strate čo nič neodpustí a kludne aj na slepo a stavím sa že to počuť budem
cele to oklolo  chipov nieje blud ide tam len o antipropagandu nových firiem
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #59 kedy: 25. Január , 2014, 11:23:33 »

antipropaganda novych firiem? neee, netahajte konspiracne teorie uz aj do muziky, prosim nee..staci ze mamicky na slovensku slovensku si myslia ze farmaceuticke firmy su nas najvacsi globalny svetovy problem number jedna.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.