Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 01:52:41
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ked vykonnejsie PC nie je nevyhnutnostou...  (Prečítané 37578 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #45 kedy: 03. August , 2013, 09:02:39 »

len to je presne o tom, co som uz spominal. treba sa naucit co komp zvladne a naucit sa s tym fungovat tak, aby ta to obmedzovalo co najmenej. inac co si poslednu dobu vsimam, tak viac ako SD vyexportovany do X trackov s Y pluginmi na kazdom tracku + podobne s basovym VSTi, mi dokaze zozrat z vykonu 4-6 gitarovych stop kazda s vlastnym VST na amp sim+IR. ked su bicie tak kriticke, tak zacni s freezovanim a vypinanim vsetkeho ostatneho
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #46 kedy: 03. August , 2013, 16:54:19 »

vsak daj k dispozicii cvicne jeden projekt alebo jednu minutu jedneho projektu, len pre zaujimavost, co tam vlastne mas a co je najvacsi zrut, ci co by sa dalo poriesit... mozno ozaj nic... ale uz len to sekanie SD co si spominal je velmi divne...

Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #47 kedy: 01. September , 2013, 22:38:15 »

ten problem s vynechavanim bicich v superiore, tak uz to mam vyriesene. nebolo to superiorom, ale jednym pluginom ktory som mal zaveseny na kopaku a snare top, konkretne varisaturator od voxenga. nechapem, predtym mi ten plugin takuto zlobu nikdy nerobil, ale nic to, uz isiel do smutku.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #48 kedy: 01. September , 2013, 22:43:23 »

nechapem, predtym mi ten plugin takuto zlobu nikdy nerobil, ale nic to, uz isiel do smutku.
demo/cracknuta verzia?
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #49 kedy: 03. September , 2013, 22:34:19 »

demo/cracknuta verzia?

nie je mozne vylucit ani takuto banalitu
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #50 kedy: 03. September , 2013, 22:46:52 »

nie je mozne vylucit ani takuto banalitu
trial verzie zvyknu "vypnut" audio output po cca 30min pouzivania
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #51 kedy: 10. August , 2014, 14:04:52 »

mam taky problem - pc mi vcelku normalne bezal, zrazu zacal stracat vykon, seka, jebe sa to proste - akurat, ked uz mam hotovy projekt a potrebujem ho len vyexportovat. export ale seka, sample sa nenacitavaju riadne. skusal som si vycistit plochu, vycistit ho cez cc cleaner, aj registre, odinstaloval som vsetky prebytocne veci z neho, defregmentoval disc. je nejaky sposob, ako aspon docasne ozivit ten pocitac, aby som aspon vedel vyexportovat tie songy? je to win xp, mam ho nastaveny na najvacsi vykon, na studiove pouzitie.
Zaznamenané
StrikeDevil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 193



« Odpoveď #52 kedy: 10. August , 2014, 14:53:03 »

Spustiť správcu úloh a povypínať čo sa dá si skúšal?
Zvyčajne to pomáha.


* spravca.jpg (129.81 KB, 616x523 - prehliadnuté 321 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 10. August , 2014, 16:59:53 »

jak pise Devil - kuknut, co sa deje, ked sa akoze straca vykon. ci tam nejaka pliaga nevytazuje procesor alebo nezahlcuje RAMku (ked je problem s nacitavanim samplov).
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 10. August , 2014, 17:02:56 »

Ja sa vždy tak poteším, keď sa dočítam, že mám povypínať všetko zbytočné, keď mi ide zle počítač.

A čo keby mi niekto niekedy dal aj konečne prečítať, že čo je to to zbytočné?
Zaznamenané

Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 10. August , 2014, 17:04:17 »

A ak sa aj niekto taký nájde, nech to napíše ZROZUMITEĽNE!!!!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #56 kedy: 10. August , 2014, 17:11:27 »

vsetky chujoviny co bezia pod tvojim uctom (vacsinou soft, ktory si  instaloval), pripadne pod systemovym, ked neviem co to je, tak vygooglim ci je to ok, ale to treba riesit...
« Posledná zmena: 10. August , 2014, 17:13:04 od styrioci » Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #57 kedy: 10. August , 2014, 17:14:36 »

Sanchez, daj sem výpis  processov (napriklad screenshot) a hijack list http://sourceforge.net/projects/hjt/ a podľa toho sa dá nájsť to, čo je zbytočné, nevyžiadané.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #58 kedy: 10. August , 2014, 17:17:46 »

v zaklade je dobre, aby sa uz pri bootovani nespustali kokotiny typu Team Viewer service, Adobe Updater, Office Helper, Nokia PC Suite kokoter... a pod... pisem preto, ze prave som pre tuto temu mrkol do toho spravcu a prave Team Viewer tam napozadi cosi bezi. a to som tu vec len nainstaloval a ani nezapol, a uz sa tam sama jebe po starte a zere 10MB RAM len tak pre nic...
Zaznamenané
Sanchez
stály hosť
*****
Príspevkov: 802



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 10. August , 2014, 18:51:47 »

Mne chvalabohu teraz ide počítač dobre, ale spomenul som si na časy, keď mi blbol a keď som sa "experta" spýtal čo mám robiť, tak mi povedal - vypni blbosti. No a keď som sa ho spýtal, ktoré to sú, tak mi nevedel povedať skoro ani jednu.
Nakoniec prišiel, kukol počítač a preinštaloval windows, lebo ani keď bol pri tom, tak si nevedel rady:-))))))

To vypínanie spustených aplikácií je keď, tak pre človeka, ktorý NAOZAJ vie, čo treba robiť.
To nie je pre ľudí ako som ja - zapnem počítač, spustím Cubase, alebo Protools a makám. Nanajvýš urobím defragmentáciu a nainštalujem VST.

Podľa mojich dlhoročných skúseností je to tak, že keď sa drbe počítač, treba preinštalovať a potom urobiť toto:

http://www.audiozone.cz/ostatni-software/tipy-na-nastaveni-windows-xp-t8393.html
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.241 sekund, 22 otázok.