Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. September , 2024, 00:30:30
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: VRATKO CUSTOM GODZILA 2x12  (Prečítané 16363 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #60 kedy: 08. September , 2013, 18:47:50 »

tá farba je swag  Na zdravie!
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #61 kedy: 08. September , 2013, 18:49:09 »

super,  vyzera to pekne  Na zdravie!
Ked budú € tak kupim repro :-) a potom by mal aj pekne hrať :-)
Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #62 kedy: 08. September , 2013, 18:49:41 »

tá farba je swag  Na zdravie!
tak som rád že som ju vybral...lebo vzdy je s tym dilema :-D
Zaznamenané

hm... :-D
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #63 kedy: 08. September , 2013, 18:58:40 »

čo si to za sieťovinu použil na grill?
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #64 kedy: 08. September , 2013, 19:04:06 »

čo si to za sieťovinu použil na grill?
klasicky grillcloth :-) sega audio.sk
Zaznamenané

hm... :-D
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #65 kedy: 08. September , 2013, 19:35:51 »

fakt nádherná robota , profi
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #66 kedy: 08. September , 2013, 21:19:20 »

škoda toho bindingu, čakal som že bude nejaký oranžový, alebo červený a nie klasický biely, inak super
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #67 kedy: 09. September , 2013, 09:58:47 »

škoda toho bindingu, čakal som že bude nejaký oranžový, alebo červený a nie klasický biely, inak super
vies co skusal som aj ine farby a biela sa mi pacila najviac v kombinacii s ciernou a modrou.
Zaznamenané

hm... :-D
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #68 kedy: 09. September , 2013, 11:09:13 »

veď v pohode, to je už len vec osobného v kusu, takže to neber ako kritiku Na zdravie! inak ten box vyzerý že by pomaly aj na basu mohol byť
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #69 kedy: 09. September , 2013, 11:17:27 »

Fakt pekna debnicka a aj ten ramik ,a secka cest ,ze sa ti s tym chcelo jebat az do konca.
Ta sirka je klasicka marsalacka ,nakych tych 74cm ? ale ta hlbka je co za vymysle , nake huboke ,ci ?
ja co som si robil basgitarove bedne ,tak tie mam na tych 40,ci 45 cm uz neviem presne ,ale na gitaru sa robia tusim iba 35-38
« Posledná zmena: 09. September , 2013, 13:22:55 od brdo prvy » Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #70 kedy: 09. September , 2013, 13:17:55 »

veď v pohode, to je už len vec osobného v kusu, takže to neber ako kritiku Na zdravie! inak ten box vyzerý že by pomaly aj na basu mohol byť
39,5 :-) je hlbka, bezne sa robia od 30 do 38 cm, najdu sa aj 39 ale to uz nie su seriovky a zabehané značky na celom svete.
Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #71 kedy: 09. September , 2013, 13:22:55 »

Fakt pekna debnicka a aj ten ramik.Fak secka cest ,ze sa ti s tym chcelo jebat az do konca.
Ta sirka je klasicka marsalacka ,nakych tych 74cm ? ale ta hlbka je co za vymysle , nake huboke ,ci ?
ja co som si robil basgitarove bedne ,tak tie mam na tych 40,ci 45 cm uz neviem presne ,ale na gitaru sa robia tusim iba 35-38
Diky Na zdravie! vies čo musim ju pomerať :-D uz si nepamatam  vobec...hlbka je 39,5 :-) ale nie je to marshal zda sa mi ze ma 71 dlzku.
Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #72 kedy: 09. September , 2013, 13:23:51 »

fakt nádherná robota , profi
Na zdravie! som rád že sa páči :-)
Zaznamenané

hm... :-D
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #73 kedy: 09. September , 2013, 13:47:28 »

Diky Na zdravie! vies čo musim ju pomerať :-D uz si nepamatam  vobec...hlbka je 39,5 :-) ale nie je to marshal zda sa mi ze ma 71 dlzku.
no prave som si pozrel ,ze VBC412 ma na hlbku 380 a to je uz vidilene hlboka bedna oproti gitarovej 1960Becke + ony tie bedne maju este asi o 2 cm zapustene aj to platno.U Acka tusim rovnomerne a u Becka dole nakych 2cm a hore az 6cm.siec neviem to presne lebo to uz je davno co som si to vyrabal ,ale ide o to ,ze preco si sa rozhodol spravit tak hlboku bendu.Si to niekde odkukal ,alebo len tak ?
Pytam sa preto ,lebo ja som sa pri navrhoch vzdy radsej nechal inspirovat rozmermi tradicnych bedni ,jako si vymyslat nejake ine,lebo aj tie gitarove repraky potrebuju naky ten optimalny obiem ,ktory ich pri danom vykone udrzi v linearnej pracovnej vychilke membrany.Sice väcsi obiem prinasa väcsie basi ,ale kontraproduktivne o to mensi znesitelnejsi prikon na tych basoch ,co moze mat za nasledok ,ze sa bedna zahltava !
Nechcem aby si moje slova bral nejak podpichovacne,len ma to zaujima ci si si to len tak struhol ,alebo si to mal v plane po skusenostiach s praxe ?  
« Posledná zmena: 09. September , 2013, 14:09:08 od brdo prvy » Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #74 kedy: 10. September , 2013, 18:12:48 »

no prave som si pozrel ,ze VBC412 ma na hlbku 380 a to je uz vidilene hlboka bedna oproti gitarovej 1960Becke + ony tie bedne maju este asi o 2 cm zapustene aj to platno.U Acka tusim rovnomerne a u Becka dole nakych 2cm a hore az 6cm.siec neviem to presne lebo to uz je davno co som si to vyrabal ,ale ide o to ,ze preco si sa rozhodol spravit tak hlboku bendu.Si to niekde odkukal ,alebo len tak ?
Pytam sa preto ,lebo ja som sa pri navrhoch vzdy radsej nechal inspirovat rozmermi tradicnych bedni ,jako si vymyslat nejake ine,lebo aj tie gitarove repraky potrebuju naky ten optimalny obiem ,ktory ich pri danom vykone udrzi v linearnej pracovnej vychilke membrany.Sice väcsi obiem prinasa väcsie basi ,ale kontraproduktivne o to mensi znesitelnejsi prikon na tych basoch ,co moze mat za nasledok ,ze sa bedna zahltava !
Nechcem aby si moje slova bral nejak podpichovacne,len ma to zaujima ci si si to len tak struhol ,alebo si to mal v plane po skusenostiach s praxe ?  
ja mám prednú stenu 3 cm od okraja pred nou mam grillcloth hruby 2 cm a pred nim je este volny okraj 1 cm :-) cize sa to vykryva s tym objemom, robil som už kadejake hlbky boxov, vertical 2x12 hral brutalne, fakt brutalne, mal aj pekny objem :-) a nebol to do bodky presne okopčeny mesa vertical, ja sa tiez vzdy priklanam k osvecenym rozmerom ale tuto som si dovolil urobit 1,5 cm zmenu hlbky :-) uvidime, necham sa prekvapit :-) inak je to HESU, Mesa recto 2x12
Zaznamenané

hm... :-D
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.