Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 22:33:18
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudba na kľuč - JIMMYMARKET.eu  (Prečítané 9363 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branochodd
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 07. August , 2013, 11:00:28 »

Ahojte priatelia,
má niekto z vás skúsenosti s týmto e-shopom? www.jimmymarket.eu zvažujem, že si tam dám nahrať a urobiť pár vecí. Je na slovensku niekto taký, kto sa to mu ešte venuje?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 07. August , 2013, 11:23:38 »

to je nejaky shadow marketing a vlastnis ten portal alebo to myslis vazne?

asi by mi muselo dobre jebat dat 500e+ za jeden song.. za jeden song!  Bavím sa skvele maaaaajn goooottttt
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 07. August , 2013, 12:03:48 »

Mne sa tam pacia tieto rozkosne topanocky Cmuk chlapci

http://www.jimmymarket.eu/product/873
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #3 kedy: 07. August , 2013, 12:08:32 »

to nebude len nejaka reinkarnacia afrodiasa?
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #4 kedy: 07. August , 2013, 12:15:52 »

to je nejaky shadow marketing a vlastnis ten portal alebo to myslis vazne?

asi by mi muselo dobre jebat dat 500e+ za jeden song.. za jeden song!  Bavím sa skvele maaaaajn goooottttt
Nolly pyta 1000e za mastrovanie jedneho songu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Im a little princess
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 07. August , 2013, 13:00:43 »

super a kto by potreboval odstranit slepak, da sa tiez

http://www.poliklinikase.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=35
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 07. August , 2013, 13:05:57 »

Keby to bolo seriózne, tak 500 EUR za skladbu je bagateľ.
Viem, že štúdiový hráči berú za nahratie partu do skladby od 100 EUR vyššie.
A kde máme nápad, aranžmá, nahrávanie, mixovanie, mastering?
Kamarát, čo pravidelne nahráva v pochybných treťotriednych štúdiách za nahrávku 10-12 songov platí 2000-3000 EUR. A to je len recording, mixing a mastering + matrica na CD.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 07. August , 2013, 13:07:45 »



da sa aj viackrat?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 07. August , 2013, 13:08:20 »

... zvažujem, že si tam dám nahrať a urobiť pár vecí. Je na slovensku niekto taký, kto sa to mu ešte venuje?

dobry napad, chod do toho. na Slovensku sa tomu nevenuje nikto, takze treba chnapnut po ponuke, kym plati  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 07. August , 2013, 13:09:50 »

Keby to bolo seriózne, tak 500 EUR za skladbu je bagateľ.
Viem, že štúdiový hráči berú za nahratie partu do skladby od 100 EUR vyššie.
A kde máme nápad, aranžmá, nahrávanie, mixovanie, mastering?
Kamarát, čo pravidelne nahráva v pochybných treťotriednych štúdiách za nahrávku 10-12 songov platí 2000-3000 EUR. A to je len recording, mixing a mastering + matrica na CD.

jasne.. ale ked si kuknem  tuto stranku a vidim uz len web a fotky.. tak by som musel byt uuuuplny ale  uuuuuuplnyyyy koko*t aby som si dal robit jeden song za 500e.. uplne typicky slovenske ze - nuz, nic nevieme spravit poriadne, a netusime este co a ako vam urobime, ale vieme ze si za to zaplatite poradne, takze budete vlastne radi, ze ste zainvestovali..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 07. August , 2013, 13:12:42 »

Keby to bolo seriózne, tak 500 EUR za skladbu je bagateľ.
Viem, že štúdiový hráči berú za nahratie partu do skladby od 100 EUR vyššie. ..

a to co mas za cenniky a z ktorej krajiny a z ktoreho roku ? 500€ za pesnicku mozno plati tak Mojsej nejakemu vychodnarskemu ojebavacovi, co mu to rovno aj tam kdesi nahra.
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #11 kedy: 07. August , 2013, 14:02:50 »

a to co mas za cenniky a z ktorej krajiny a z ktoreho roku ? 500€ za pesnicku mozno plati tak Mojsej nejakemu vychodnarskemu ojebavacovi, co mu to rovno aj tam kdesi nahra.

tak vies, ked si to das u nich urobit tak mozno budes mat stastie ze miro smajda ti vymysli jazzovu pesnicku :-D

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #12 kedy: 07. August , 2013, 14:11:23 »

v com je vyhoda objednat odtial o 200EUR drahsi axe fx? http://www.jimmymarket.eu/product/648

ze dojde bez Merci?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #13 kedy: 07. August , 2013, 14:33:05 »

v com je vyhoda objednat odtial o 200EUR drahsi axe fx? http://www.jimmymarket.eu/product/648

ze dojde bez Merci?

mozno v tom ze kupili jeden unit, maju ho teraz skladom a ked ho chces mat tento tyzden este tak za 200e+.. :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #14 kedy: 07. August , 2013, 14:50:08 »

mozno v tom ze kupili jeden unit, maju ho teraz skladom a ked ho chces mat tento tyzden este tak za 200e+.. :)
otazka je, ze ci k tomu bude aj merci ? Bavím sa skvele
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #15 kedy: 08. August , 2013, 19:44:31 »

Jimmymarket.eu spolupracuje s významnými hudobníkmi a nahrávacími štúdiami v rámci EU. (Christoffer Lundquist - gitarista švédskej kapely Roxette, Olga Lounová, Eddie Sender, Michal Poliak, Thomas Beck, Miro Šmajda a desiatky ďalších).

Ja som potom významný futbalista  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #16 kedy: 08. August , 2013, 22:54:22 »

v com je vyhoda objednat odtial o 200EUR drahsi axe fx? http://www.jimmymarket.eu/product/648

ze dojde bez Merci?

Objednas to a dojde ti obratom mail ze cakacia dobe je 4-6 tyzdnov  Bavím sa skvele
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 11. August , 2013, 11:07:37 »

Čo máš proti Šmajdovi (ja ho tiež nemusím, ale to je subjektívne). Objektívne je to jeden z mála komerčne úspešných superstaristov v rámci Česko-Slovenska. Ročne ma desiatky vystúpení, nahral pomerne úspešné CD, kde si hudbu robil zväčša sám. Presadil sa a o to predsa v show-biznise ide.
Ešte k tým cenám. Táto ponuka nie je pre muzikantov, ale pre nemuzikantov (politické strany, veľké podniky, futbalové tímy, ...), ktoré potrebujú originálnu zvučku, hymnu a pod. Za 500, 1500  alebo aj 5000 EUR to je pre nich prakticky zadarmo, pretože to odpíšu z daní a vôbec sa tým nezaoberajú. Ceny nie sú prehnané, lebo treba tých ľudí zaplatiť (u mňa murár robí za 10 EUR na hod., myslím, že min. toľko si zaslúži aj hocaký treťoradý muzikant, príp. zvukár). Takže mi to vychádza na 50 hodín práce. Ak to zbúcha 5 ľudí - tak to musia stihnúť za 10 hodín, čo sa v podstate dá, ale aj nemusí dať. Navyše kde je technika, amortizácia štúdia a pod. Ale to je je jedno. My Slováci sme z lacného kraja a to je náš problém. Vidím to aj v iných odvetviach (napr. ja robím v cestovnom ruchu a ľudia by chceli ubytovanie pomaly za 5 EUR na noc, čo je fakt smiešne). HOWGH.  Zdravíčko
« Posledná zmena: 11. August , 2013, 11:09:18 od arnysimilar » Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 11. August , 2013, 13:45:12 »

Smajda je uplne typicky priklad "presadenia sa".  Ja som čert.. asi mam pokrivenu komplet optiku  Popiskujem si
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #19 kedy: 11. August , 2013, 15:11:05 »

sa tak presadil z kochlika do kochlika. v radiach ho nehraju, co som pozeral koncerty tak hra minoritne akcie, headlinerom nikdy nikde nebol, z hladiska marketingu to ma nezvladnute, chvilu smajda, chvilu MJM...plus ktovie ako to je s tym pisanim veci...ono to ze si zaspieva nejaku melodiu povie si ako to dobre vymyslel a v studiu tomu aranzman, struktury, zvuk urobia producenti tak to nie je moc velky kompozicny impact ..to je presadenie sa?

ale ten singel ktory mal ako MJM bol sweet...len zial z neho tam vela nebolo...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 13. August , 2013, 21:46:07 »

Hosanci, a nema to nic spolocne s Jimym Cimbalom?

Nahravanie, predaj Axe fx (ked som ho nemal, tak mi sam Jimi nukal moznost kupy cez neho z USA, ci ako...), atd...

Mozno sa mylim, bodaj by. Len tak mi napadlo, ze Jimmymarket spojeny s nahravanim v Senici, ci kde...  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #21 kedy: 13. August , 2013, 21:56:37 »

tvrdo pracuje na znacke randal group + komplet servis od nahravania az po komplet produkciu a subezne s tym rozbehne nejaky pofiderny jimmymarket? navyse, len preto, ze niekto skomoli Jimmy sa to nemusi spajat s Jimi Cimbalom, inac Jimi je zo Serede :)

v kontaktoch je Jokraj sro, obchodny register vyflusne meno Jozef Krajčovič
« Posledná zmena: 13. August , 2013, 22:01:47 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 14. August , 2013, 12:39:16 »

...
v kontaktoch je Jokraj sro, obchodny register vyflusne meno Jozef Krajčovič

Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #23 kedy: 14. August , 2013, 12:53:24 »

multitalentovaný čávo, trendsetter
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #24 kedy: 18. August , 2013, 12:07:18 »

Hosanci, a nema to nic spolocne s Jimym Cimbalom?

Nahravanie, predaj Axe fx (ked som ho nemal, tak mi sam Jimi nukal moznost kupy cez neho z USA, ci ako...), atd...

Mozno sa mylim, bodaj by. Len tak mi napadlo, ze Jimmymarket spojeny s nahravanim v Senici, ci kde...  :)
Jimi nema nic spolocne s jimmymarket..
spolocne je mozno len to, ze Jimi a Zoli Toth ti tiez vedia spravit kvalitnu hudbu na kluc, produkciu aj nahratie, ale pod inym menom
https://www.facebook.com/randalgroup
Plus tam mas dost kvalitnych referencii a nielen nejaky zlepeny popis a nikto to nikdy nevidel ziadne vysledky..plus nehovorim o foteniach, weboch, bookletoch, klipoch co robime

co sa tyka toho axe, moze byt preto ze mame znamych v USA co tam ziju X rokov..ja sam mam znameho co tam pravidelne cestuje a vedel by mi priniest techniku keby nieco potrebujem

styrioci uz to vlastne pisal a ma pravdu :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.