Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 00:51:54
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: klema "white line"  (Prečítané 8838 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #15 kedy: 23. August , 2013, 20:07:15 »

Prave som sa od predajcu dozvedel, ze tie cinske Klemovky mali velmi vysoku kazivost, kopec reklamacii, tak si to radsej dobre rozmysli.
Zaznamenané
bongo
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #16 kedy: 25. August , 2013, 10:47:03 »

Prave som sa od predajcu dozvedel, ze tie cinske Klemovky mali velmi vysoku kazivost, kopec reklamacii, tak si to radsej dobre rozmysli.

to si ma moc nepotesil
Zaznamenané
bongo
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #17 kedy: 27. Október , 2013, 15:00:17 »

Caute..a co hovorite na elektroakustiky LAG? Vyzeraju velmi dobre..ako je to s kvalitou?
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #18 kedy: 27. Október , 2013, 15:56:20 »

Lag su dobre gitary dokonca aj najnizsia preglejkova rada T66D. Treba si ist poskusat tam kde ich maju viac a uvidis. Kazda znacka v tejto cenovej relacii bude mat nejake percento reklamacii, ale u Lag mas 3 roky zaruku(ak si ju kupis v Muzikeri). Ja mam Lag gitaru 3 roky a zatial ziadny problem. Treba dodrziavat zakladne zasady udrzby o akusticky nastroj - hlavne ju nenechavat v prilis suchom prostredi (vhkost mensia ako 50%) a blizko radiatoru. Idealne si kupit nejaky zvlhcovac za par €.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 27. Október , 2013, 16:30:42 »

Presne tak, akustické nástroje nemajú radi sucho. Ja ich preto skladujem v kufroch a zvlhčovače som si vyrobil za pár minút sám. Stačí krabička od mydla, spraviť do nej pár otvorov a dovnútra dať navlhčenú hubku - každý 3-5 dni navlhčiť. Tiež som si kúpil do izby ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Aj mne sa v zime lepšie dýcha a tiež gitary to oceňujú.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 27. Október , 2013, 18:02:52 »

Caute..a co hovorite na elektroakustiky LAG? Vyzeraju velmi dobre..ako je to s kvalitou?
Hlavne preco pises do temy Klema o gitarach LAG?
Zaznamenané

bongo
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #21 kedy: 27. Október , 2013, 18:22:38 »

Lebo som tu temu zalozil a nechcel som davat novu..tak sorac,nech to admin presune
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 28. Október , 2013, 17:59:48 »

Prave som sa od predajcu dozvedel, ze tie cinske Klemovky mali velmi vysoku kazivost, kopec reklamacii, tak si to radsej dobre rozmysli.

Bol som s Martinom Klemom a pýtal som sa ho na to. Sám bol prekvapený z tohoto príspevku, lebo doteraz mu neprišla žiadna reklamácia! :)

Videl som ich asi 20 v jeho dielni, v tejto cenovej kategórii fajn gitara. Myslím, že sa pohybujú od cca 100€ do 350€. Martin každú kontroluje, nastaví a samozrejme je u ňho záruka. Kedykoľvek by bol nejaký problém, stačí mu zavolať a vyrieši sa.

Ručne robené celomasívy začínajú od cca 1000€.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 28. Október , 2013, 19:15:03 »

Mal som doma na test tieto lacne Klemovky, no musim uznat, ze za cca 250e som sa z nastroja dosral. Niet co vytknut a ani riesit.

Vsetko krasne hralo, kazda struna, ziadne drncanie, atd... V ramci nedostatkov som si vsimol akurat vonkajsie srandicky ako lak a zopar detailov, ktore robia nastroj cenovo lacnym.
Zaznamenané

bongo
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #24 kedy: 06. November , 2013, 20:12:05 »

Kupil som nakoniec Dowinu 555dce,vyskusal som tam asi 7 dowin (do cca 500eur) no tato proste vyhrala..naozaj to zalezi kus od kusu..dufam ze s nou budem spokojny..dik za rady,caute
Zaznamenané
zdeno
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #25 kedy: 07. November , 2013, 16:43:04 »

Bol som s Martinom Klemom a pýtal som sa ho na to. Sám bol prekvapený z tohoto príspevku, lebo doteraz mu neprišla žiadna reklamácia! :)

Videl som ich asi 20 v jeho dielni, v tejto cenovej kategórii fajn gitara. Myslím, že sa pohybujú od cca 100€ do 350€. Martin každú kontroluje, nastaví a samozrejme je u ňho záruka. Kedykoľvek by bol nejaký problém, stačí mu zavolať a vyrieši sa.

Ručne robené celomasívy začínajú od cca 1000€.

Zdravim,
mozem tiez len potvrdit dobru skusenost. V lete som si kupil priamo u p. Klemu jednu z tychto lacnejsich gitar. Maximalna ochota z ich strany a moja spokojnost s gitarkou doteraz. Je to de facto moja prva akustika, nie som ziadny expert, len fanusik hudby a gitar zvlast.
Tymto zdravim vas vsetkych, nasiel som na tomto fore viacero uzitocnych rad a informacii.
pekny den prajem
zdeno
Zaznamenané
sanok
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #26 kedy: 31. Január , 2017, 09:13:05 »

tie cinske Klemovky tiez vobec nie su zle.
vyskusat si ich mozes v obchode Music Avenue na Medenej v BA.
Dowina uz exportuje do Anglicka, chcel som si "upgradnúť" moju, veľmi slušnú preglejkovú Takaminu na masív a Dowiny sa dopredávajú. Bola mi ponúknutá jednoduchšia Klema elektroakustika a po vyskúšaní som ju hneď kúpil. A neľutujem.   
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 23 otázok.