Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 05:20:26
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Výmena aparátu?  (Prečítané 19267 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #105 kedy: 23. September , 2013, 13:59:04 »

medzi recto boxom a engl boxom je rozdiel a IMHO dost podstatny..

za prve - mesa pouziva vlastne V30tky ktore maju trochu inak posunute frekvencne pasmo, nemaju tolko vysok, co znamena ale zas na druhu stranu ze to neni jediny parameter na ktory clovek musi prihliadat (konstrukcia bedne a jej rozmery) ten box hra tak udernejsie a viac tych stredobasov, ale tiez sa to neda generalizovat ze basy 5, stredobasy 7, stredy 5, stvrtky 15

za druhe - ENGL box teda hlavne ten XXL co som skusal (a to mam mesa box) musim povedat ze hral ovela viac vykastrovanejsie, proste tlacil viac basov hlavne takych tych ktore vobec na gitare nepotrebujem a aj vysok mal stale pozehnane..

ENGL zosiky ako take mi vzdy prisli ze tlacia strasne vela basov a vysok a uz samy o sebe mi prisli take, ze jak zacne hrat kapela tak pocuje clovek len take bzucanie v kontexte kapely. hraju pekne jak si na tom clovek smydli sam a ze wow jaky zvuk, ale vzdy som mal problem s tym aby sa presadili bez toho aby vyslovene revali..

tie boxy su proste zladene k tym zosikom aby to spolu ako tak fungovalo, ale jednoznacne sa neda povedat co je lepsie, pre kazdeho je to ine gitarista od gitaristu, zosik od zosika a zaner od zanru..

progac by ti vysvetlil ako to je  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Forus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


"Šak punk ne?"


WWW
« Odpoveď #106 kedy: 23. September , 2013, 14:14:18 »

Tak nech skúsi ...
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #107 kedy: 23. September , 2013, 15:27:56 »

Tak nech skúsi ...

to je skor interny humor ktory pochopi par ludi, znalci vědi, pardon za OT  :) Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.