Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 00:36:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: "Generálka" gitary  (Prečítané 1003 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lario1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« kedy: 04. September , 2013, 23:08:31 »

Zdravím, hľadám nejakého šikovného človeka najlepšie z okolia Prešova, prípadne z Košíc, ktorý sa technicky rozumie gitarám. Potreboval by som svoju kompletne nastaviť. Chcel by som optimálne nastaviť dohmat (vyrovnať krk, nastaviť tremolo a pod) kvôli novej hrúbke strún, ktorú som začal používať, nastaviť optimálnu výšku snímačov a pozrieťsa na prepínač snímačov, ktorý mi neviem prečo občas neprepne. Nič zložité čo by som si nevedel spraviť aj sám, ale chcem aby to dať do rúk niekomu, ktor is môže povedať, že už nejakú tú gitaru narovnal. Najlepšie by bolo osobne a na počkanie. Ďakujem vopred :)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 04. September , 2013, 23:43:23 »

buď nejaký gitarár, ktorých tam u vás nepoznám, alebo s tým kľudne dojdi za nejakým starším skúseným gitaristom, ak v okolí nejakého poznáš, ktorý predpokladám, tieto veci na svojich gitarách bežne už robí sám. Aj ty sa dúfam časom naučíš.
« Posledná zmena: 04. September , 2013, 23:43:48 od Pitu » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 04. September , 2013, 23:45:57 »

v Presove je preca Branko nie ? on je sice drahy profik, ale gitaru hadam posteluje  Popiskujem si

a ked pises, ze aj sam by si zvladol, tak hor sa do toho, aspon si to nacvicis a nebudes dobuducna mat problem...
Zaznamenané
Lario1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« Odpoveď #3 kedy: 05. September , 2013, 00:57:05 »

Tieto veci ohladom nastavovania gitary si robím už nejaké tie roky. Svoju starú Ibanez som nemal žiaden problém nastaviť, ale teraz vlastním Schecter a nejak sa mi to nedarí až tak precízne nastaviť. Rok s ňou problém nebol až teraz keď sa trošku vyhrala tak by som potreboval trochu našteľovať a dať ju do laty. Priebežné úpravy si robím sám, len teraz mám trošku pocit, že je až príliš "mimo rytmu" :) Spomínali ste nejakého Branka, možno by vedel pomôcť. Aj keď nejakého drahého profíka nezháňam, skôr niekoho, kto by mi to kamarátsky spravil a ukázal :) Samozrejme za nejaký symbolický honorárik :D
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.