Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 03:35:04
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ladenie oktav  (Prečítané 11955 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 21. Január , 2006, 20:59:11 »

to je jasne .... len je viked a je zavrete... inak dam 10nky..hadam to bude stacit...
Na to povolovanie srobov nemam odvahu...hej je tam miesto na 5 pruzin... su tam 3 a jednu som ubral...
Zaznamenané
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #16 kedy: 21. Január , 2006, 23:33:10 »

toho povolovania sa nemusis bat..ale ked to utrafis akurat tym ze jednu pruzinu odoberes,tak niet o com..ale myslim ze to neutrafis..nic na tom nie je,nemozes tam v podstate nic pokazit..skus povolit trebars o jednu otacku,uvidis co to spravi..
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 22. Január , 2006, 12:22:56 »

Inak teoreticky ked je to stelovane na 9nky struny a standard E ladenie,tak ked dam na standard D a 10nky bude to to iste nieee :blink:
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 22. Január , 2006, 16:34:06 »

Nebude to to iste ani teoreticky, ani prakticky. Prave preto su tam tie sroby, aby sa to s nimi nastelovalo pri konkretnom ladeni a type strun.
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 22. Január , 2006, 21:55:00 »

A ak to mas len docasne ze preladis na D  a potom a o tyzden zasa spat tak by som len tak s mechanikou nehybal teda srobamy..Ujasni si ci tak chces hrat dlhodobo lebo taketo stelovanie hore dole caste nieje to bohvie co.. teda hlavne tie sroby povolovat a dotahovat.Tolko moj nazor.A nikdy nebudes mat rovnake pnutie  desiny a deviny..  uz ked zmenis znacku moze to mat v pliv na tah..
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #20 kedy: 23. Január , 2006, 10:19:53 »

podla mna aj 10tky su na podladenie do D dost naprd. chce to daco hrubsie...tenke by som dal 11 a hrube 11alebo12. vtedy to neplanta po hmatniku a aj tony su take konkretnejsie. moja skusenost.
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.