Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. Apríl , 2024, 10:11:39
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zlý Sata radič?  (Prečítané 12536 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #15 kedy: 25. September , 2013, 16:28:29 »

ano na to som sa pytal, ak to robi pri vsetkych tak je na 99% iste ze odchadza zakl. doska


no ale mne bezi pocitac viac ako rok v pohode...neviem ci som tu dosku nahodou uz taku nekupil...pada mi to cisto iba pri hrach
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 25. September , 2013, 17:40:42 »

zly zly satan radic
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #17 kedy: 25. September , 2013, 20:07:45 »

zly zly satan radic


HA-HA
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #18 kedy: 25. September , 2013, 20:26:09 »

ja neviem, ale ta diskova chyba moze byt aj zavadzajuca. mas moznost zopakovat situaciu, ked ti to vytuhnez aj s inou grafikou? len preistotu. lebo uprimne mi pride divne, ze pocitac funguje normalne a chyba s diskom alebo jeho radicom sa prejavi prave pri hrani hier.

a dalsia vec je, ze predpokladam, ze to mas starsi komp, tak ze ci ma zmysel kupovat externy radic, ktory moze tvoj problem vyriesit, ale v pripade, ze je to nejaky podivny problem s MB (comu davam vacsiu sancu) tak ti to prd pomoze. ten radic ta vyjde na 20, nova doska na padika +/- a mas vacsiu istotu, ze sa problem vyriesi.

a este je tu jedna moznost, ze vsetky komponenty su uplne v poriadku.. same o sebe..ale dokopy je tam nejaky problem, o ktorom mozno ani vyrobcovia HW netusia, ale dokopy jednotlive komponenty nie su 100% kompatibilne
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #19 kedy: 25. September , 2013, 21:04:27 »

ja neviem, ale ta diskova chyba moze byt aj zavadzajuca. mas moznost zopakovat situaciu, ked ti to vytuhnez aj s inou grafikou? len preistotu. lebo uprimne mi pride divne, ze pocitac funguje normalne a chyba s diskom alebo jeho radicom sa prejavi prave pri hrani hier.

a dalsia vec je, ze predpokladam, ze to mas starsi komp, tak ze ci ma zmysel kupovat externy radic, ktory moze tvoj problem vyriesit, ale v pripade, ze je to nejaky podivny problem s MB (comu davam vacsiu sancu) tak ti to prd pomoze. ten radic ta vyjde na 20, nova doska na padika +/- a mas vacsiu istotu, ze sa problem vyriesi.

a este je tu jedna moznost, ze vsetky komponenty su uplne v poriadku.. same o sebe..ale dokopy je tam nejaky problem, o ktorom mozno ani vyrobcovia HW netusia, ale dokopy jednotlive komponenty nie su 100% kompatibilne


Ten komp ide slusne, mat lepsiu grafiku tak ide aj BF 3 v pohode, mam tam Phenom II X4,5GB ram, a grafika je len HD2600, ide rychlo, a s hrami to problem nema,teda ma , ked to po chvili padne :D ,a nova doska za 50€ mi je na nič , lebo to bude pomaly horsiu ako mam,minimalne tak 100€....takze keby to je v tom sata radiči? Mam este jednu grafiku v druhom kompe, mohol by som to skusit,ked to padne aj s nou tak co potom? Doska napi*u? Lebo ked zistim chybu ,a bude ako tak opravitelna,tak nieje problem si kupit lepsiu grafiku a pojde mi vsetko....ale tak ja to zas nejak extra nepotrebujem,len ked si idem obcas zahrat tak ma to serie , lebo nemozem.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #20 kedy: 25. September , 2013, 22:34:09 »

pockaj chvilu, kym sa zacne predavat PS4, bazar bude preplneny lacnymi PS3 a mas problem s hrami vyrieseny  Bavím sa skvele
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #21 kedy: 26. September , 2013, 06:33:05 »

pockaj chvilu, kym sa zacne predavat PS4, bazar bude preplneny lacnymi PS3 a mas problem s hrami vyrieseny  Bavím sa skvele


to nie.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #22 kedy: 26. September , 2013, 08:31:21 »

ak ti to bude robit aj druhou grafickou kartou, tak mozme povedat, ze problem je v doske. v tom pripade by som preluskal fora a vyhladal si ci niekto nemal podobny problem s kompatibilitou HW. a pravdepodobne by som zriesil novu dosku. ak to nebude robit s druhou grafikou, tak je problem v karte - ak je v zaruke, tak sup na par sekund do mikrovlnky a reklamovat  Bavím sa skvele (uplne vazne - kolega tak riesil HW v servise, ked mali problem reklamovat s dodavatelom - par sekund staci na to, aby si odpiekol kartu, ale aby nebolo na nej vidno ziaden zasah)

ten sata radic by mozno stal za pokus, ak by to vyriesilo problem,tak by celkom zaujimalo, ze cim je R/W z/na disk iny pri beznom pouzivani a pri hrani hier, ze sa to prejavi prave pre hrani hier :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.