Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 11:20:08
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Harley Benton  (Prečítané 8362 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 31. August , 2006, 13:10:38 »

Ak by som uveril faktu, ze B.C.Rich ma v Indonesii vlastnu fabriku, potom by som sa zamyslal dalej. Ale kedze tomu neverim... ... atd. :). Kde si to cital ?
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #16 kedy: 31. August , 2006, 13:58:17 »

z jednej recenzie-asi jedinej co som na tu gitaru HB nasiel:) tu je to ehm,po francuzsky

a tu je mensi dôkaz
existencie tej fabriky..

aj mna to prekvapilo.. :blink:

Naposledy upravil hangar_18, : 31.08.2006 o 15:01
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 31. August , 2006, 15:04:03 »

hangar_18 napísal:
Citácia
z jednej recenzie-asi jedinej co som na tu gitaru HB nasiel:) tu je to ehm,po francuzsky

a tu je mensi dôkaz
existencie tej fabriky..

aj mna to prekvapilo.. :blink:


Nieco mi unika ? Francuzky link na e-shop ma moc nepresvedcil a ten Google mi neukazal nic, akurat linky na nejakeho predajcu lacneho rozlicneho tovaru... Ci ?
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #18 kedy: 31. August , 2006, 17:15:54 »

BC Rich Indonesia manufacturer, exporter, wholesaler, supplier, factory.

...a hned prvy link:

BC Rich
Model No.:    NJ Series Warlock
Product Origin:    Indonesia

to je k tej tovarni v indonezii,
tomu recenzentovy som poslal mail-tak sa uvidi ci to je len kacica;)

..vlastne aj tak to nemeni nic na tom ze je to lacny shit za 6litrov:whistle:
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 31. August , 2006, 17:41:24 »

Asi si nerozumieme. Ten prvy link tam ma povypisovane, ake slovicka sa nachadzaju na tej stranke. Cize nie je tam nikde napisane, ze Tovaren firmy B.C.Rich v Indonesii. O to totiz ide - ja nepopieram, ze B.C.Rich si nechava vyrabat gitary v Indonesii - len sa divim, ze by tam mali mat vlastnu tovaren. Netvrdim, ze nemaju, akurat ma zaial nic nepresvedcilo, ze maju. Teda okrem tej francuzkej zmienky o gitarach Harley Benson, co sa ovsem da vysvetlit vselijako, kedze su to texty predajcu :)...
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #20 kedy: 06. December , 2018, 15:24:48 »

Dnes som mal cest si ohmatat tento PRS KLON, https://www.thomann.de/intl/harley_benton_cst_24t_ocean_flame.htm.

Kolega chcel lacnú gitaru  ze si chce splniť sen a naučiť hrať na gitare. Pozerali sme niečo nie moc dráhe ale aby to hralo a dobre aj vyzeralo.Na túto gitaru boli veľmi pozitívne recenzie na YTB. Trosku risk cez net taka gitara..
Gitara došla celkom fajn nastavená trosku sme doladili oktávy pri výmene strún a výšku strún, všetko hraje - O,K. Spracovanie lak - super ta vrchná dyha veľmi  pekná odosť krajšia ako na mojom Burny . Na hmatníku trosku "drhli" pražce ale to sa časom vyhraje, jedine trosku špinavý binding. Na gitaru sa hraje inak velmi pohodlne a zvuk... normalne mi spadla čelusť, Popri mojom les paule Tokai, Burny.. vôbec sa nestratila, dokonca sami niekedy zdal zvuk aj viac "priestorový" gitara znela fakt slušne. Tremolo fungovalo tiež dobre nerozlaďovala sa.. Gitara Made in Vietnam ze niečo cez 200eur nemá chybu.Premýšľam o kúpe len neviem či ma žena za ďalšiu gitaru už nezabije  ha ha ha

edit: zabudol som napísať že hmatník bol dosť suchý tak sme mu trošku dopriali dunlop olejček. Hmatník je nejaké zvláštne drevo pocitovo podobné javoru ale nie je lakovaný a vyzerá ako palisander ale nie je pórovitý.
« Posledná zmena: 06. December , 2018, 15:27:01 od futox » Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.