Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 11:09:44
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Persona Grata - koncerty  (Prečítané 15025 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #30 kedy: 09. December , 2013, 06:38:38 »

A na Black Sabbath v Prahe nebol nikto, ci ako?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 09. December , 2013, 08:27:58 »

ako si hral Pitu ? Axe do linky ? ci ? a gitara ?

mal som milimeter od toho, aby som dosiel pozret, nevyslo, skoda  Neviem

veru skoda... pytal som sa na teba :-)   Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 09. December , 2013, 10:12:28 »

...
Highlight-y večera: Kubova presnosť a tón (OSH) , Janka (speváčka, flautistka z PG) a jej neskutočne profesionálny výkon a Piťuho sound a zvládnutie songov.
To boli veci čo pre mňa v ten večer vysoko vyčnievali ponad všetko čo sa na pódiu dialo.

Este by som urcite doplnil zvuk bicich, tie zneli u kazdej kapely najlepsie zo vsetkych nastrojov, neni ten zvukar bubenik?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 09. December , 2013, 11:34:10 »

Uz len samotana Jankina pritomnost bola prijemnym prekvapenim, nevidel som ju s nimi hrat snad od legendarnych Dk Luky.

Persona u mna absolutne bez vyhrad, imho najvyladenejsi zvuk za ostatne roky.
Paci sa mi kontrast dvoch valicov, kde na lavej strane sa robia stojky na stojane a na pravej sa vedie sustredena virtuozna hra. Žmurk


...aby som potesil aj tuto yogza, mindengapy imho slapali ako som zvyknuty a zvukovo hadam aj lepsie, nez som zvyknuty.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #34 kedy: 09. December , 2013, 12:34:15 »

veru skoda... pytal som sa na teba :-)   Na zdravie!


Martin mna by zaujimalo z tvojho pohladu povodneho clena kapely a skladatela songov PG, co vravis na sucasne prevedenie starych songov a novy material..

Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 09. December , 2013, 13:13:46 »


Martin mna by zaujimalo z tvojho pohladu povodneho clena kapely a skladatela songov PG, co vravis na sucasne prevedenie starych songov a novy material..



zdar,

koncert sa mi pacil velmi. a beriem to zaroven s porozumenim. ked do kapely prichadzaju novi clenovia v podobnej situacii, t.j. ze je na svete album, kde veci musia zniet ako original, aspon z velkej casti a zaroven nie je az tak vela casu na pripravu - to sa tyka hlavne Peta, ktory je clenom vlastne len od augusta, tak je jasne, ze to bude obnasat istu toleranciu. zaroven je zbytocne aby novi clenovia otrocky isli po linkach svojich predchodcov, kedze sami disponuju devizami v podobe fakt pokrocileho hracskeho umenia, ktore casom aj v starom materiali rozmenia na drobnejsie.

podstatnejsi je vsak samozrejme novy material, pretoze tam je to tazisko prace PG momentalne a tiez priestor pre novu zostavu. a nove veci sa mi velmi pacili. nova tvorba mi pride zaujimava a pestra, oslobodena od starsej tvorby, co je super a vlastne len prirodzene. ten "tvar" ktory je vidiet v tych novych veciach je velmi slubny a dava citit naozaj pekne sklbenie preferencii jednotlivych clenov (poznajuc ich) aj to, ako na veciach spolupracuju. PG bola v tomto vzdy tímová kapela (aby som nenapisal "timova" :-) ) a je super, ze su tam ludia, ktori budu spolu s chlapmi travit cas na skusobni ako sa slusi a patri.

takze tak - tak velmi som sa u PG zase nenaskladal, aj ked niektore veci som urcite vyrazne poznacil svojimi partami. viacmenej len ace je vec, kde som bol zapojeny do spoluprace aj na kostre skladby (myslim, ze vznikala ako posledna z dosky) ostatne veci som robil viacmenej do dost dokoncenych veci ak si dobre spominam.

zaposobilo na mna zapojenie Janky do koncertu aj do novych songov - ak je k dispozicii, treba si ju strazit :-), pekne prepaja tu staru PG s novou. 

tak asi tak... fakt sa mi to pacilo, ohladom koncertu samotneho ako celku na mna zaposobilo nasadenie, chut s akou to chlapi zahrali, citim ako sa tesili, ze to daju konecne von, je tam obrovsky kus poctivej prace, drzim palciaky    Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Lario1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« Odpoveď #36 kedy: 13. December , 2013, 22:42:48 »

Bol som pozrieť tiež a môj názor je tiež veľmi pozitívny. Najviac sa mi tvorbou páčila kapela One Second Hotel. Tá bola hudbou najbližšie tomu čo bežne počúvam aj hudobníci individuálne veľmi super. Persona Grata hrali fantasticky ale bohužiaľ bol som nútený odísť predčasne, preto som počul ale len dve-tri skladby, ale som presvedčený, že v takom duchu koncert odohrali, pretože z nich bola cítiť naozaj profesionalita, hlavne ma zaujal pán gitarista v klobúku, trúfol by som si povedať, že ten hraje asi celý život. Tá úplne prvá kapela mala vo svojom žánri tiež isto niečo nahrané, ale tento žáner nie je veľmi moja šálka čaju, no aj napriek tomu to bolo isté spestrenie. Zvuk bol tiež pomerne dobrý, avšak zdalo sa mi to mierne hlasnejšie ako som zvyknutý, v Bratislave sa hraje asi hlasnejšie :) Koncert hodnotím ako podarený, aj keď škoda toho mierneho časového sklzu, mohol som vidieť viac z Persony. Teším sa na ďalšie také akcie, One Second hotel a Persona Grata sú skvelá kombináciu a majú už aj miesto v mojom playliste :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 14. December , 2013, 21:07:26 »

... hlavne ma zaujal pán gitarista v klobúku...

na fore ma nick Proghopik  Ja som čert..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 15. December , 2013, 16:17:15 »

na fore ma nick Proghopik  Ja som čert..

S obcas Pitu Hufnagel
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 22. Január , 2014, 01:12:22 »

Už túto sobotu dobehnite pozrieť do Trnavského Art klubu o 19:00 na progrockový večer s kapelkami
Persona Grata, Castaway a Sunity !



event na FB: https://www.facebook.com/events/1441434496087057
« Posledná zmena: 22. Január , 2014, 01:12:49 od Pitu » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #40 kedy: 22. Január , 2014, 08:22:13 »

kruci, tak rád by som, no nedá sa Smútim
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #41 kedy: 22. Január , 2014, 08:59:47 »

Už túto sobotu dobehnite pozrieť do Trnavského Art klubu o 19:00 na progrockový večer s kapelkami
Persona Grata, Castaway a Sunity !



event na FB: https://www.facebook.com/events/1441434496087057
mozno sa tam uvidime.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #42 kedy: 22. Január , 2014, 18:50:13 »

Ja sa chystám, ak mi do toho nič nepríde tak sa vidíme. Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #43 kedy: 22. Január , 2014, 19:17:06 »

Pitu dajte si pozor na zvuk.. resp. majitelia klubu sa akosi rozhadali so zvukarmi..
ked sme tam hrali my, nebol tam ani mixpult..
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 22. Január , 2014, 19:21:27 »

Pitu dajte si pozor na zvuk.. resp. majitelia klubu sa akosi rozhadali so zvukarmi..
ked sme tam hrali my, nebol tam ani mixpult..

Celkom povzbudive... 
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.