Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:57:38
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Simulácia MIC preampu  (Prečítané 7188 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 10. December , 2013, 14:25:13 »

waves je draha firma a simuluju legendarne HW. porovnanie s originalom samozrejme nemam, ale vo vseobecnosti tato ich SSL rada je povazovana za kvalitny SW. v kazdom pripade ta cena je len zlomok toho, co by stal HW, navyse toto mozes pouzit za jedny peniaze hocikolko krat Ti komp zvladne.

a ozaj nezneju vsetky SW EQ rovnako, ani nie su parametrovo rovnake.

vo vseobecnosti moda simulovat lampovy charakter je zvlastna, ale ludia (zakaznici) na to dobre reaguju, tak SW firmy im vyponukaju cokolvek a budu k tomu tvrdit tiez hocico...
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #16 kedy: 10. December , 2013, 16:46:54 »

pouzivat default presety hocicoho je kravina
default presety su super zaciatocna cesta, ze ked nevies ako to dosiahnut, prekilkas si to a nieco co sa k tomu blizi uz si len prisposobis..drviva vacsina ludi aj tak EQ ani poriadne pouzivat nevie  :)
takze hodis si tam nieco predrobene a uz to len dokrutis - ale ako take, bez ziadnej upravy asi nikdy nebudu fugnovat, to je pravda :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #17 kedy: 10. December , 2013, 17:32:19 »

default presety su super zaciatocna cesta, ze ked nevies ako to dosiahnut, prekilkas si to a nieco co sa k tomu blizi uz si len prisposobis..drviva vacsina ludi aj tak EQ ani poriadne pouzivat nevie  :)
takze hodis si tam nieco predrobene a uz to len dokrutis - ale ako take, bez ziadnej upravy asi nikdy nebudu fugnovat, to je pravda :)
to jasne..ja som myslel, ze myslel akoze "default" nastavanie - zvacsa vsetko v strede
Zaznamenané
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #18 kedy: 10. December , 2013, 21:59:53 »

to jasne..ja som myslel, ze myslel akoze "default" nastavanie - zvacsa vsetko v strede
no, to je utopia :) aj ked, nikdy nevies, obcas vie aj ten zakladny sadnut, ale je to skor nahoda :D
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.026 sekund, 22 otázok.