Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 15:20:22
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BIGBÍTOVÉ VIANOCE  (Prečítané 4790 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« kedy: 04. December , 2013, 17:57:47 »

KS Vajnorska 21, BA


* BV.JPG (28.98 KB, 613x138 - prehliadnuté 325 krát.)
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 05. December , 2013, 12:24:54 »

Freso + the badge vidim prvykrat. Na webe www.badge.sk pisu o gitaristovy velke veci, ze zazracne dieta a samozrejme som si pomyslel samoprvo ako spravny slovak "no jasne" :-) a tak som hned klikol na jutube a veru uznavam skvely je, spieva krasne aj hra pekne. Celkovo im to fasa zneje.

Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #2 kedy: 05. December , 2013, 12:41:55 »

Veru,Majovi to hrá pekne Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 05. December , 2013, 13:05:43 »

Majo hrá pekne a vkusne, ale to zázračné dieťa ma pobavilo..   Bavím sa skvele
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #4 kedy: 05. December , 2013, 13:25:24 »

KS Vajnorska 21, BA

vstupné?
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 05. December , 2013, 13:48:39 »

lol  Bavím sa skvele
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #6 kedy: 05. December , 2013, 13:51:28 »

lol  Bavím sa skvele

to mne? sa len pýtam.. vyzerá to ako dobrá akcia.
« Posledná zmena: 05. December , 2013, 13:51:58 od PS1984 » Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 05. December , 2013, 13:52:47 »

lol na ten badge.. ja dufam ze jedneho dna sa dozijem kapely ktora bude hrat blues ktory mi nebude vadit.. rozumejme- taky co nehra kazda kapela u nas ze ta ista dvanastka co chalani aj na gemeri hravaju a uplakane bendy  Bavím sa skvele
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #8 kedy: 05. December , 2013, 13:54:14 »

uplakane bendy  Bavím sa skvele

čo sú uplakané bendy??? bend ako taký viem čo je. Ale uplakaný?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 05. December , 2013, 14:18:15 »

lol na ten badge.. ja dufam ze jedneho dna sa dozijem kapely ktora bude hrat blues ktory mi nebude vadit.. rozumejme- taky co nehra kazda kapela u nas ze ta ista dvanastka co chalani aj na gemeri hravaju a uplakane bendy  Bavím sa skvele

Fedor Freso je stary ded, ktoreho tato hudba sprevadza cely zivot a ma ju fakt rad predpokladam. ale inak tiez sa divim, preco neskusia po tych krcmach hrat nieco trendovejsie  Ja som čert..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 05. December , 2013, 14:34:43 »

Fresa mam velmi rad a prakticky ci uz s collegiom alebo spermatou.. skor som narazal na blues ako taky ze preco neskusia nejak dokurivt ten zaner uz konecne.. bonamassovi sa to napriklad vcelku dobre dari hehe Bavím sa skvele
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #11 kedy: 05. December , 2013, 14:38:39 »

Ja tiez ked pocujem akykolvek Hendrixov cover, tak aicky by som do takeho podniku nesiel. Este tam chyba Born To Be Wild a Smouk on d vooodr.  Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 05. December , 2013, 17:23:17 »

Fresa mam velmi rad a prakticky ci uz s collegiom alebo spermatou.. skor som narazal na blues ako taky ze preco neskusia nejak dokurivt ten zaner uz konecne.. bonamassovi sa to napriklad vcelku dobre dari hehe Bavím sa skvele

a mna kupodivu Bonamassa nudi. najprv super, ako mu to hra a po chvili zivam  Neviem
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 05. December , 2013, 18:27:31 »

a mna kupodivu Bonamassa nudi. najprv super, ako mu to hra a po chvili zivam  Neviem

Podobne, take nejake chladne mi to cele pride, neberie ma to.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #14 kedy: 05. December , 2013, 18:28:42 »

Fresa mam velmi rad a prakticky ci uz s collegiom alebo spermatou.. skor som narazal na blues ako taky ze preco neskusia nejak dokurivt ten zaner uz konecne.. bonamassovi sa to napriklad vcelku dobre dari hehe Bavím sa skvele

ja uz vseobecne ked idem na pivo s niekym pokecat tak vyhladavam ticho...ak by mi tam mal niekto do toho vyhravat staré stokrát prevarené blúzy tak by som spúšťal požiarny poplach a hľadal najbližší únikový východ.
Ale hlavne že to starých pánov baví, vždy lepšie hrať blúzy jak voliť kotlebu.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #15 kedy: 05. December , 2013, 18:37:06 »

vždy lepšie hrať blúzy jak voliť kotlebu.

Uz aj tu je Kotleba.  Fuuha zíram
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #16 kedy: 06. December , 2013, 06:59:15 »

S bluesom suhlasim, tiez ho nemozem vystat, furt to iste dokola a uplakane bendy su definicia jak rit na serbel.
Ja blues zhrniem ako najpredvidatelnejsi hudobny zaner ever. Jednoducho to nema cim prekvapit, obcas ked pocujem cokolvek, tak presne viem co bude nasledovat  ?§!.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #17 kedy: 06. December , 2013, 07:16:33 »

a mna kupodivu Bonamassa nudi. najprv super, ako mu to hra a po chvili zivam  Neviem
Presne to isté....Radšej by som išiel mrknúť túto akciu ako uja B. Na zdravie!
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #18 kedy: 06. December , 2013, 07:26:20 »

ja zase poznám kopec muzikantov teoretikov a tí si nešktnú ani pri blúze , iné je niečo konkrétne vypáliť na gitke a iné je teoretizovať od klávesnice , je ich určite dosť aj na tomto fóre , blúzik má stále svoje miesto v muzike , šak je to praotec rocku , no a trebárs keď sa to preženie s hulením , tak blúziky sú ideál na hranie , klátia sa tri akordy a sóluje sa a stúpa dym  Som metlak
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 06. December , 2013, 08:14:03 »

Jednoducho to nema cim prekvapit, obcas ked pocujem cokolvek, tak presne viem co bude nasledovat  ?§!.

Akurat bluesrock konca 60tych/zac. 70tych bol casto fajn, to casto mozem.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 06. December , 2013, 12:53:48 »

S bluesom suhlasim, tiez ho nemozem vystat, furt to iste dokola a uplakane bendy su definicia jak rit na serbel.
Ja blues zhrniem ako najpredvidatelnejsi hudobny zaner ever. Jednoducho to nema cim prekvapit, obcas ked pocujem cokolvek, tak presne viem co bude nasledovat  ?§!.

presne toto ja dokazem napasovat na akykolvek hardrock od roku 1968  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #21 kedy: 06. December , 2013, 12:55:57 »

presne toto ja dokazem napasovat na akykolvek hardrock od roku 1968  Ja som čert..

A co tak na akykolvek progmetal? Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #22 kedy: 06. December , 2013, 13:06:11 »

presne toto ja dokazem napasovat na akykolvek hardrock od roku 1968  Ja som čert..

nechcel si nahodou povedat SKA?   Ja som čert..
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 06. December , 2013, 13:16:34 »

nechcel si nahodou povedat SKA?   Ja som čert..

ani nie, odmysli si u SKA ten umca-umca hopsa ludovkovy rytmus a mozes do v ramci stylu hrat cokolvek od punku az po jazz, stale to bude SKA a nikto Ta nemoze obvinit z predvidatelnosti hudobnej struktury  Ja som čert..





podobne siroko mozes ponat aj ten blues samozrejme. u hardrocku je to uz skatulkovo prisnejsie  Neviem
Zaznamenané
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.