Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 02:49:43
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rocksmith 2014  (Prečítané 9119 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tralos
nováčik
*
Príspevkov: 26


« kedy: 30. December , 2013, 18:23:17 »

Zdravím ľudia , chcel som sa spýtať aký je váš názor na hru Rocksmith 2014. Oplatí sa do toho investovať ? Máte už niekto skúsenosť , dá sa s tím naučiť hrať lepšie ? Ak by boli nejaké pesničky ktoré by som chcel hrať musím si ich tam dodatočne dokúpiť alebo je už všetko v cene ? :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 30. December , 2013, 19:39:54 »

jebat na hry.. to je pre 5 rocne deti.. normalne si sadni a cvic na gitare.. nechapem preco by to malo akoze pomoct zdokonalit sa na niecom co napodobnuje nieco co mame vsetci doma  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 30. December , 2013, 20:17:47 »

"vyborna" metoda, miesto toho aby si sa ucil podla sluchu sa ucis vizualne podla ciarok na display-i. na to aby si si pustil oblubeny song, pokusil sa stiahnut sond podla ucha, pripadne pomoct si tabom si nepotrebujes kupovat hru za 30 Evri. a navyse nevidim zmysel do toho investovat, ked potom pride makac s 5 tlacitkovou plastovou gitarou a vyprasi ta v guitar hero  Bavím sa skvele
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #3 kedy: 30. December , 2013, 21:00:03 »

jebat na hry.. to je pre 5 rocne deti.. normalne si sadni a cvic na gitare.. nechapem preco by to malo akoze pomoct zdokonalit sa na niecom co napodobnuje nieco co mame vsetci doma  Bavím sa skvele

ale v rocksmithe hras tusim s normalnou elektrickou gitarou
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #4 kedy: 31. December , 2013, 00:48:14 »

Je to chujovina. Potrebujes na zaciatok kupit komplet pack co stoji 70e koli tomu kablu za co uz mas nejaku realnu zvukovku na domace nahravanie. S inou zvukovkou alebo kablom to nefunguje. Tie ciarky co tam behaju su podla tablatur ale vela krat tie bendy a slide-y nefunguju dobre (na obrazovke ti zobrazi napr Full bend kym realne davas iba Half bend alebo opacne) a tym ze su podla tablatur tak casto krat je to cele zle koli prstokladom  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 31. December , 2013, 00:50:21 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 31. December , 2013, 07:14:43 »

Jediná ako tak použiteľná vec je tá "virtuálna kapela" čo hrá podľa teba. Ale na domáce "virtuálne jammovanie" mám Band in a Box a to je iná káva.  Na zdravie!
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
tralos
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #6 kedy: 31. December , 2013, 20:23:11 »

ale ako taká zábavka to nemusí byť až také zlé podla mňa , a predsa každý vie že sa dá celkom ľahko takéto veci stiahnuť a cracknúť a dokonca sa to dá aj tak že sa bude hrať cez zvukovku čo mám na hranie normálne
Zaznamenané
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #7 kedy: 04. Január , 2014, 00:17:32 »

Ja som po tomto tiez pokukoval... pevne verim ze tie skladby co su tam na ucenie, asi by ma nechytila ani jedna.Kedze neviem hrat ziadny cover ha ha ha, no mozno niejake hendrixovky a bluesiky. Vacsinou iba vlastne. No skor ma zaujali tie miniaplikacie. Podobne double dragon, forsaken atd. Pokial by tam boli aj ine stupnice ako pentatonika to moze byt super. Dalej su tam aj hry na akordy. Tiez by sa mohli dat naucit aj akordy + precvicit si dobre prehmaty, rychlost atd...
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #8 kedy: 08. Apríl , 2014, 18:27:53 »

ked ta taketo srandy zaujimaju, pozri si aj softver Riffstation, docela dobra pomocka na cvicenie  Na zdravie!
Zaznamenané
Dugerr
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 143


« Odpoveď #9 kedy: 14. November , 2014, 06:03:21 »

Ja mam Rocksmith už pol roka :) Original s kablom + este jeden kabel koli latencii dokopy ma to vyšlo cez 75€ .. :D
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.