Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 05:29:46
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kto tu ma aky vintage efekt skusenosti ukažky postrehy  (Prečítané 684 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« kedy: 09. Január , 2014, 08:50:52 »

ja som tu známy obľubou starých krabích a priam až s vzrušením každú čo dostanem do ruky otváram a obzerám šváby a potom skúšam atak .  A trocha mi tu chýba takato téma tu .
Tak hop šup kto ma doma starinky pochvalte sa . JA som toho mal doma dost žial nemohol som si dovoliť si to všetko nechať . bolo by tiež zaujímave nejaké pikošky postrehy ukážky , porovnanie cien , skúsenosti
Ibanez standard wau wau - 70 roky skvele na funky horšie už na rock osobitý wah
Boss OD1 - nehynúca klasika , vo svete dost ceneny u nas pomerne podcenovany pedal , ako viem napr v japonsku za serie s výrobným číslom pod 10 000 davaju veeelke peniaze . Mal som asi štyry doteraz , momentalne mam verziu s Nec chipom nie JRC a každy hral inak ale všetko max pecka
a zrovna dnes by mi malo dojst toto http://s456592474.website-start.de/ibanez-effects/0-series-ts-808/fl-301-dx-flanger/ teším a ako male dieta na vianoce - nahodou som sa dovolal pankovy ktorý len tak mimochodoms pomenul že ho ma doma a chce ho dat na inzerat za 35e!!!! šialene šťastie ... a tak som mu nadiktoval adresu
a ešte  Ibanez PDS1 - analog s digitálnym ovladanim ma to v sebe štyry JRC 4558D chipi povodne - s týmto ešte neviem čo budem robit lebo drive mam poriešeny ale sympatická krabica , hlavne teraz ked sa všetci naopak snažia robit analogove obladače na digitalne obvody
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 20 otázok.