Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
20. Apríl , 2024, 07:03:17
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kvalitné hudobné texty - ponuka  (Prečítané 589 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Lario1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180



« kedy: 21. Január , 2014, 00:12:01 »

Čaute. Chcel by som sa opýtať, či by niekto nemal záujem o kvalitné hudobné texty v slovenskom jazyku. Ide o to, že mám kamaráta, ktorý sa tomu dosť intenzívne venuje, píše aj básne, okrem toho mu vyšla nejaká zbierka ale to nie je podstatné  Popiskujem si Jeden čas písal pre istú kapelu a napísal im dosť textov do zásoby. Lenže tá kapela sa rozpadla a tak má v poličke dosť textov, ktoré by možno niekomu padli na úžitok :) Jeho štýl je dosť "živočíšny" (nedáva si servítku pred ústa) ale majú všetky hlbokú myšlienku. Najlepšie by to vypovedala ukážka textu ale tú žiaľ zatiaľ nemám jeho povolenie dávať nikde na internet, takže ak by niekto mal záujem môže pokojne napísať.
Texty sú podobné textu piesne Duch človeka od IMT Smile, ktorý písal mimochodom jeho brat. A štýl majú veľmi podobný.

PS. každý správny Slovák sa samozrejme ako prvé opýta na cenu. Tak tu neviem odpovedať, ale mne dal niekoľko zadarmo :) Som presvedčený, že tu problém nie je pretože jemu nejde o peniaze :) Čoskoro sa tu pokúsim dať ukážky :)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.