Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 20:45:34
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zacinajuci gitarista  (Prečítané 10169 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pánsky
nováčik
*
Príspevkov: 66


Ivanka pri Nitre.


« Odpoveď #15 kedy: 27. Január , 2019, 23:14:33 »

Potrebujem poradiť s vážnou vecou. Kamarát sa chcel naučiť hrať na gitare a nič nevie.tak som mu teda ukázal durove a mollove akordy čo zvládol a teraz by chcel hrať nejaké pesničky.ide o to že ma naozaj záujem sa naučiť hrať tak by som mu chcel ukázať niečo jednoduché čo ľahko zahrá a zároveň ho to záujme.proste jednoduchý song ktorý je chytľavý.napadol ma guns And roses-knocking,čo by ste poradili aby ho to neodradilo ale naopak viac povzbudilo.dakujem
« Posledná zmena: 27. Január , 2019, 23:15:08 od Pánsky » Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #16 kedy: 28. Január , 2019, 09:08:05 »

Neviem, ale ked chce niekto zacat hrat, tak by mal mat uz nejake stanovene ciele v zavislosti od toho aka hudba ho bavi... Mne keby niekto povedal: hraj toto a toto, tak ma to skor odradi ako motivuje  Neviem
« Posledná zmena: 28. Január , 2019, 09:19:11 od epiphonic » Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Pánsky
nováčik
*
Príspevkov: 66


Ivanka pri Nitre.


« Odpoveď #17 kedy: 28. Január , 2019, 09:27:54 »

Baví ho gitara.vsetko sa mu páči.len som chcel poradiť niečo ľahké a dobre.nieco čo ho nakopne a potom už pôjde vlastnou cestou.a keďže som nikoho nikdy nič nechcel naučiť tak myslím že tie dur a moll akordy sú pre za ciatok asi najvhodnejšie plus keď ich zvládol tak nejakú skladbivku ,dve aby necvicil tie akordy mechanicky.a potom už môže ísť sám.ja som napríklad ako prvé vedel nothing else matters.pekna jednoduchá skladbicka ktorá sa dá zahrať s pekným výsledkom.a jeho ciele sú nenáročné.chce hrať na gitare pesničky.len som chcel poradiť nejaké skladby kde by precvičili tie akordy lebo cvičiť to mechanický nie je určite dobre a na to nemusím byť ani učiteľom aby som to vedel
« Posledná zmena: 28. Január , 2019, 09:39:23 od Pánsky » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 31. Január , 2019, 15:03:25 »

Ak ho to baví, tak sa o neho neboj. Ako sa opýtal teba, opýta sa aj ďalších, nájde si na youtube, čo ho zaujíma, príde aj sem na fórum a bude hľadať a skúšať a brnkať.. Žmurk

Nothing else matters je trochu podceňovaná pesnička, pre začiatočníkov je fajn sa naučiť prvé dva takty na prázdnych strunách, potom už je to zložitejšie a dobre to zahrá len lepší gitarista, určite nie začiatočník. Ani Kirk Hammett to doteraz nevie zahrať poriadne a myslím, že sa to už ani nenaučí.  Popiskujem si
« Posledná zmena: 31. Január , 2019, 15:03:50 od Pitu » Zaznamenané

Pánsky
nováčik
*
Príspevkov: 66


Ivanka pri Nitre.


« Odpoveď #19 kedy: 01. Február , 2019, 09:18:50 »

no popravde to nie je kamarat ale povedzme dobra kamaratka
ALe myslim ze jej oblubeny nohavica to vyriesil co som sa tu pytal.
N.E.M je skvela sklabda ja hu hravam trsatkom to je taka prijemna zmena
ale vdaka za vsetky rady najviac som si zobral tu ze ju to musi bavit
« Posledná zmena: 01. Február , 2019, 09:23:31 od Pánsky » Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 02. Február , 2019, 16:39:39 »

Ani Kirk Hammett to doteraz nevie zahrať poriadne a myslím, že sa to už ani nenaučí.  Popiskujem si

Peťo, rozosmial si ma...  ha ha ha

pozdravujem  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.