Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 02:27:58
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kupa Marshall hlavy  (Prečítané 7125 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #30 kedy: 24. Január , 2014, 23:59:46 »

gitaristi sú jak šmelinári, točia gitary, reproboxy a ampy vác jak dáke štetky svojich klientov... bazáru sa vôbec neboj, osobne si prevezmi a odskúšaj a budeš vysmiaty.
Zaznamenané
volcom_sk8
nováčik
*
Príspevkov: 41


« Odpoveď #31 kedy: 25. Január , 2014, 07:39:05 »

hej sak jasne som sa rozhodol zoberem cez bazar dajaku lepsiu za 600€ + dajaky box 350€ za novu by som zas dal vela
Zaznamenané
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 28. Január , 2014, 07:26:58 »

tak vies teraz su ludia taky ze sa im daco dodrebalo natom tak to predavaju ty to kupis a po 2 dnoch zistis ze je to uplne na nic to kombo/hlava toho sa najviac obavam nik ti nepovie co je na tom pokazene ked to chce predat a v obchode mas tu istotu ze to funguje 100% aj ked cez bazar kupis za taky penaz 2x take dobre ale vzdy lepsie minut tolko a funguje to nez dat za bazarovu a potom lutovat ze to nefunguje chapes

Az na par vinimiek sa predavaju dobre veci  a vobec by som sa neobaval kupy z druhej ruky, dokonca by som to bral ako vyhodu. Napriklad keby si kupil Marshall napr. od RobaG, tak by ti este aj poradil a urcite by si mal zarucene, ze to poriadne prevetral, odskusal a ze je to v 100 percentnom stave. Urcite sa najdu ludia, ktory ti vedia poradit a pomoct aj s kupov Marshallu.

Gitaristi su uz raz taky, ze stale nieco riesia, namiesto toho aby radsej stale hrali a pracovali na sebe. Poznam to z vlastnej skusenosti  Bavím sa skvele  ?§!. .
« Posledná zmena: 31. Január , 2014, 20:52:54 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
Gimli489
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #33 kedy: 13. Marec , 2014, 20:56:59 »

Zdravím Páni. Myslím, že netreba zakladať druhú tému tak som to šupol sem. O čo sa jedná...Totižto plánujem vymeniť svoju hlavu Orange Dual terror za Marshall. Dôvod vlastne ani neviem ale ja musím meniť každú chvíľku stále niečo...Najradšej mám zvuky starých plexi a klasika samozrejme JCM800. Ktorú hlavu by ste mi odporučili ? Páčia sa mi napr. už spomínané v tejto diskusii JVM205H, TSL 60 a pod. Pokiaľ by niekoho zaujímal žáner, ktorý na tom plánujem hrať tak jedná sa takmer o všetko čiže potrebujem čo najuniverzálnejšiu hlavu na "všeobecný" Rock n roll. Dosť sa mi páčia aj VM-ká ale trošku sa bojím toho jednokanálu. Má niekto skúsenosti s nimi ? Potrebujem vlastne aby bol v hlave clean kanál samozrejme, crunch a v neposlednom rade aj lead. 
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 13. Marec , 2014, 21:48:16 »

Gimli489 - vsak si si sam odpovedal. presne si napiasal, ktore sa Ti pacia. takze co este potrebujes radit ? :) + ako si sam napisal, stale musis nieco menit. tak kup nejaky Marshall, pohraj sa, vymen za iny Marshall, atd... pokial sa budes hybat v bazarovych vodach, tak to ani financne nemusi byt velky pruser, kupis a predas len s malou alebo aj ziadnou stratou...

 Na zdravie!
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #35 kedy: 14. Marec , 2014, 07:11:55 »

Absolutne by som nic neriesil, RobG tu Predava Plexi Lead 50x za 750€ a JCM800 2204 50W horizontal input za 800. A debatu mozme uzavret  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #36 kedy: 14. Marec , 2014, 08:28:00 »

sak ale on chce trojkanal.. :)
Zaznamenané

kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #37 kedy: 14. Marec , 2014, 08:35:41 »

Aha dpc som nedocital polku prispevku sorac  Zdravíčko . Kazdopadne sa to da vyriesit krabkami, ale myslim ze DSL/JVM sa nic nepokazi  :)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #38 kedy: 14. Marec , 2014, 09:06:17 »

Najradšej mám zvuky starých plexi a klasika samozrejme JCM800. Ktorú hlavu by ste mi odporučili ? Páčia sa mi napr. už spomínané v tejto diskusii JVM205H, TSL 60 a pod. Pokiaľ by niekoho zaujímal žáner, ktorý na tom plánujem hrať tak jedná sa takmer o všetko čiže potrebujem čo najuniverzálnejšiu hlavu na "všeobecný" Rock n roll. Dosť sa mi páčia aj VM-ká ale trošku sa bojím toho jednokanálu. Má niekto skúsenosti s nimi ? Potrebujem vlastne aby bol v hlave clean kanál samozrejme, crunch a v neposlednom rade aj lead. 
no tak si kup secko co sa ti paci ,vyskladaj si trojkanal a nemusis uz spekulovat a menit :D
lebo univerzalny amp neexistuje
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #39 kedy: 14. Marec , 2014, 09:47:32 »

Neboj sa jednokanalu
gitara ma volume pot a s tym sa daju robit zazraky aj na jednokanali
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #40 kedy: 14. Marec , 2014, 11:52:34 »

JCM800 zajednaná, PLEXI k dispozícii, MARSHALL JCM900 kombo k dispozícii   Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #41 kedy: 14. Marec , 2014, 11:58:49 »

za seba poviem, ze by som bral TSL60...  jednu taku masinu vlastnim a som total spoko.. pohram stym vsetko co treba. poskusal som uz hocico... a ta TSL ma zatial bavi najviac  Na zdravie!
Zaznamenané
Gimli489
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #42 kedy: 14. Marec , 2014, 12:55:08 »

Tak ono v podstate nepovedal som doslova, že chcem trojkanál len aby som dosiahol clean, crunch a lead. Viem o možnosti natočenia cleanu na potáku len sa toho trošku bojím tak preto sa pýtam aj pánov, ktorý majú skúsenosti s jednokanálom a zvuky si riešia viac-menej na gitare.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.