Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 02:15:25
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Suhr aparaty  (Prečítané 5209 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« kedy: 27. Marec , 2014, 15:07:18 »

gitary tejto znacky poznate asi viac, ale maju vychytene aj aparaty.
Par dni dozadu ma zaujal tento SL67, popocuvajce plexi fans :)

« Posledná zmena: 27. Marec , 2014, 15:07:54 od MiracleMan » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 27. Marec , 2014, 15:22:43 »

Ozaj pekny, dost ostry a konkretny zvuk, co sa mi lubi. Plus je tiez vstavany Variac.  Zdravíčko

Zas na druhej strane, viem si predstavit cenu, za to sa da urcite v klude kupit Marshall zo zaciatku 70s v super stave. Osobne niekedy trochu nechapem zmysel tychto vsetkych moznych reedicii, ked su casto pomaly drahsie ako original.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 27. Marec , 2014, 16:31:41 »

Perfektny zvuk! Konkretny, ma to dynamiku, nestraca sa v mixe, super !
Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #3 kedy: 27. Marec , 2014, 16:58:53 »

Ozaj pekny, dost ostry a konkretny zvuk, co sa mi lubi. Plus je tiez vstavany Variac.  Zdravíčko

Zas na druhej strane, viem si predstavit cenu, za to sa da urcite v klude kupit Marshall zo zaciatku 70s v super stave. Osobne niekedy trochu nechapem zmysel tychto vsetkych moznych reedicii, ked su casto pomaly drahsie ako original.

Lebo originalov je dost obmedzene mnozstvo. Navyse tieto ampy sa nerobia pre zberatelov ani pre domacich nadsencov, ale pre ludi, ktori sa hudbou zivia a potrebuju spolahlivost a kvalitu.

Stoji to cca 3000 USD
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 27. Marec , 2014, 17:22:15 »

Lebo originalov je dost obmedzene mnozstvo. Navyse tieto ampy sa nerobia pre zberatelov ani pre domacich nadsencov, ale pre ludi, ktori sa hudbou zivia a potrebuju spolahlivost a kvalitu.

Stoji to cca 3000 USD

Spolahlive su aj originaly, s tym nie je problem. 3000 je teda fakt dost, to uz ked tak novy, tak radsej Metroamps Plexinu.  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 27. Marec , 2014, 17:56:16 »

Spolahlive su aj originaly, s tym nie je problem. .

ide o ten uhol pohladu. spolahlive v zmysle, ze trckas to roky po krcmach a festakoch ? to nevies  Ja som čert.. specialne ty ako uchylak na povodny stav a nepomene suciastky ? zosik Tvojho oblubeneho stavu a veku je do realnej praxe riziko. minimalne nechat pomenit starnuce komponenty...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 27. Marec , 2014, 18:04:20 »

Spolahlive su aj originaly, s tym nie je problem. 3000 je teda fakt dost, to uz ked tak novy, tak radsej Metroamps Plexinu.  Popiskujem si

hej, presne preto sa o ten svoj bojis ako oko v hlave a nikam ho nenosis  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7 kedy: 27. Marec , 2014, 18:23:30 »

Ked Pete hra s TELE a GIbsnom a nasledne so stratom, tak takisto mi hra moj Marshall 1987x po jjaannkkoovom modnuti, na mikrofon. :)

Kazdopadne velmi pouzitelny a hlavne večne neprekonatelny sound na 99% muziky.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #8 kedy: 27. Marec , 2014, 18:31:23 »

hlavne večne neprekonatelny
v hlasitosti urcite Bavím sa skvele
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #9 kedy: 27. Marec , 2014, 18:31:54 »

sranda ale je, ze toto je cez impulz :) a to som myslel, ze to ma normalne na mikrofon nasnimane :)

So guys- the "cab" is actually a great Ownhammer impulse response of a 1978 Celestion Blackback G12M in a 1960B cabinet. I used a reactive load that a guy built me to load the amp, line out into my Apogee interface, into Logic, where I added the IR. I started by using a mic'd cab and was going to do it that way but the Ownhammer IR just sounded so good I decided to use it instead! The tone you hear in the vid is exactly what you would get out of a nice Greenback loaded 4-12". 
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 27. Marec , 2014, 19:34:10 »

inak hra to skvele v tej ukazke. akurat moj nazor na aparat za 3 litre je tiez ... ako to povedat  Neviem Ja som čert.. Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #11 kedy: 27. Marec , 2014, 22:15:13 »

minimalne nechat pomenit starnuce komponenty...

A to akoze pomenit lampy a pripadne kondiky je fakt velky problem? Ci co chces este menit? Popiskujem si No dobre, svetielko on/off sa este moze po 40 rokoch vypalit.  :)
« Posledná zmena: 27. Marec , 2014, 22:23:53 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 27. Marec , 2014, 22:23:12 »

hej, presne preto sa o ten svoj bojis ako oko v hlave a nikam ho nenosis  Na zdravie!

Tak iste, bojim sa trochu len preto, ze by potom bola nutna kurevska snaha zas zhanat nieco podobne, kedze ich je malo dostupnych. A hlavne som si nasiel svoj zvukovo najoblubenejsi spolu s prakticky nehranou starou bednou. Ak by to bol novy amp, tak by mi to bolo fakt jedno, takisto ako som aj zabudol, ze mam nove SG Classic niekde pohodene v skusobni, kedze je lahucko nahraditelne. Ja som paradoxne skor neuctivy k novym veciam ako ku starym zabehanym. 

Ved kua, ak by si mal trebars 69 Ampeg v top stave, tak tiez by si bol k nemu milsi ako k Ampongu co mas. A nehovor mi, ze kvoli tomu, ze by si sa bal, ze sa ten 69 Ampeg skor poserie. Na zdravie! :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #13 kedy: 28. Marec , 2014, 00:59:58 »

inak hra to skvele v tej ukazke. akurat moj nazor na aparat za 3 litre je tiez ... ako to povedat  Neviem Ja som čert.. Bavím sa skvele

aparat je uplne normalnej ceny, len my na slovensku sme svorc bohuzial Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #14 kedy: 28. Marec , 2014, 05:51:31 »

aparat je uplne normalnej ceny, len my na slovensku sme svorc bohuzial Bavím sa skvele

No tu som nasiel 100ku za 4 litre, co je ozaj prilis vela. http://www.ebay.com/itm/SUHR-HAND-WIRED-SERIES-SL-68-VINTAGE-1968-MARSHALL-PLEXI-TONE-AND-FEEL-WHOA-/181349484096?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a39458640

Hlavne ked sa original este Plexi panel 69na akurat s menenou jednou blbostou predala za 3600. http://www.marksguitarloft.com/picBrowser.php?id=1969plexisuperlead
Ano, original 68ny idu za min. 2x viac, aleto to je ina vec.

To mi pride ako tie Gibson reedicie 74 Customa, ktory je rovnako drahy alebo drahsi ako dobove originaly a potom sa to nikde nikdy nepreda a o rok to prestanu vyrabat. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 28. Marec , 2014, 05:51:57 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.