Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 11:54:16
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Suhr aparaty  (Prečítané 5201 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #15 kedy: 28. Marec , 2014, 09:11:28 »

Ved kua, ak by si mal trebars 69 Ampeg v top stave, tak tiez by si bol k nemu milsi ako k Ampongu co mas. A nehovor mi, ze kvoli tomu, ze by si sa bal, ze sa ten 69 Ampeg skor poserie. Na zdravie! :)

jasne ze nie, akurat by som netvrdil ze za tie peniaze si radsej kupim stary, ak by mal byt vysledok ten ze za dalsie peniaze by som si potom musel este kupit aparat na ktory by som sa teda nebal hrat  :)
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #16 kedy: 28. Marec , 2014, 09:20:38 »

A to akoze pomenit lampy a pripadne kondiky je fakt velky problem?
potaky pri x rocnom pouzivani zvyknu mechanicky odchadzat, to ale nepoznas, kedze kupujes ampy od ludi, co na to nehraju  Bavím sa skvele a jasne, ze to nie je problem pomenit, len ked taky aparat zrepasujes, tak sa uz asi tazko da hovorit o povodnom stave a cely argument o tom, ze stare zosiky vydrzia viac splasol ako bublina  Beeee
« Posledná zmena: 28. Marec , 2014, 09:21:15 od styrioci » Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #17 kedy: 28. Marec , 2014, 09:38:00 »

Suhr mal povodne svoje vlastne handwired series amps, na ktore uz par rokov dozadu hraval Scott Henderson a Mike Landau. Potom za nim prisiel Pete Thorn, ci by mu nespravil kopiu plexiny so zopar vychytavkami, tak vznikla Suhr SL68 - 100w plexi.
Asi po 3 rokoch od uvedenia SL68 prichadza Suhr so SL67, to iste ale v 50w verzii (opat na zaklade dopytu).
Nebojim sa, ze tieto ampy caka osud 70s reedicii Gibsonov.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 28. Marec , 2014, 10:33:23 »

potaky pri x rocnom pouzivani zvyknu mechanicky odchadzat, to ale nepoznas, kedze kupujes ampy od ludi, co na to nehraju  Bavím sa skvele a jasne, ze to nie je problem pomenit, len ked taky aparat zrepasujes, tak sa uz asi tazko da hovorit o povodnom stave a cely argument o tom, ze stare zosiky vydrzia viac splasol ako bublina  Beeee

Karol, jasne, mozu odist aj potaky, aj ked je to fakt skor vynimka. Kopec ludi tu ma/malo stare ampy a maju komplet vsetky povodne potaky, dokonca aj kondiky a hraju jak besne. A ver mi, na vsetkych sa dost hravalo, aj na mojom, kedze nemal ani povodne preampovky a tie vtedy vydrzali bezne aj 10 tisic hodin. :)

Mal som kopec viac ako 40 rocnych gitar a ani na jednej nebolo treba menit potaky a na vsetkych sa hralo, nic neboj. Fakt tie stare veci vydrzia podstatne viac ako dnesne casto cinske, to ozaj nie je fama.

Napriklad taky Janko Balaz tiez hrava na mojom byvalom Hajvote aj na SMER MDZ akciach a nie je problem. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ja som čert.. (2. video)

http://www.teraz.sk/slovensko/oslavy-mdz-fico-premier-ntc-bratislava/77976-clanok.html
« Posledná zmena: 28. Marec , 2014, 10:37:05 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 28. Marec , 2014, 10:36:11 »

Nebojim sa, ze tieto ampy caka osud 70s reedicii Gibsonov.

Jasne, ze mozu mat uspech, zrejme sa tieto boutique old school ampy predavaju, ked ich robi tolko firiem. Niekedy sa tomu az divim, ze ako sa za posledne roky naplnil trh s roznymi plexinami, fakt uz ich robia desiatky drahych vyrobcov. :) Je zas fakt, ze ak chces povodny Marshall stary, tak kopa z nich uz je dost ponicena atd., cize moze byt ovela jednoduchsie zvolit si radsej takuto cestu.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 28. Marec , 2014, 11:02:34 »

lenze Janko Balaz hra dnes uz len na tych MDZ, co je raz doroka, takze blby priklad  Ja som čert..

inak hej, stare potaky na gitarach vydrzali ozaj cele desatrocia...

inak co sa tyka lampovych aparatov, tak nie len kondiky, ale napriklad aj patice. staci, aby to mal niekto par rokov pri chemickom koncerne s kyslim vzduchom a ziadne neuveritelne zivotnosti sa nekonaju, to len tak pomimo  Popiskujem si

Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #21 kedy: 28. Marec , 2014, 11:11:07 »


inak co sa tyka lampovych aparatov, tak nie len kondiky, ale napriklad aj patice. staci, aby to mal niekto par rokov pri chemickom koncerne s kyslim vzduchom a ziadne neuveritelne zivotnosti sa nekonaju, to len tak pomimo  Popiskujem si


Hej, to ale plati aj pre nove rovnako. Ja som chcel len poukazat na to, ze pokial mas trochu udrziavany stary amp, tak na nom mozes rovnako hravat ako na hociakom novom pri rovnakej starostlivosti.

Ale inak ak by som si ja teraz zhanal kvazi nejaku dobru plexinu, tak by som tiez asi isiel do novej, najskor do Metroamps 67 alebo 68 100w. Tu je napr. aj porovnanie
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #22 kedy: 28. Marec , 2014, 12:21:35 »

Suhr mal povodne svoje vlastne handwired series amps, na ktore uz par rokov dozadu hraval Scott Henderson a Mike Landau. Potom za nim prisiel Pete Thorn, ci by mu nespravil kopiu plexiny so zopar vychytavkami, tak vznikla Suhr SL68 - 100w plexi.
Asi po 3 rokoch od uvedenia SL68 prichadza Suhr so SL67, to iste ale v 50w verzii (opat na zaklade dopytu).
Nebojim sa, ze tieto ampy caka osud 70s reedicii Gibsonov.

pocuvaj, aj ta johnny za tuto osvetu plati ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #23 kedy: 28. Marec , 2014, 13:17:07 »

Nikdy nevies
Thorn dostal endorsmeant deal, tym ze vychvalil Badger-a na internete  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #24 kedy: 21. December , 2014, 18:46:57 »

Spravil som si predcasne vianoce a kupil som si badger 35. Narychlo len tolko, ze to hra fajn - vie to spravit zvuk Voxu ac30, aj polostavu nakopnuteho voxu az do plexi skreslenia 1974x.. Ked sa vratim z dovolenky, spravim lepsi popis.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.