Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 16:49:02
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ableton live lite 6 a jeho prenos na iné PC.  (Prečítané 6107 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 306



WWW
« kedy: 28. Marec , 2014, 17:28:23 »

Zdravím, mám originál Ableton Live lite 6 cédečko aj stou zelenou kartičkou, na ktorej je serial number.
Dostal som to ku zvukovke.
Takže chcel by som to predať, ale už som to raz registroval a zadal som tam to heslo.
Chcem sa opýtať, či si to bude môcť zaregistrovať aj kupujúci potom s tým istým heslom na inom počítači ?
Alebo  je to viazané iba na jeden PC ?   
 
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 28. Marec , 2014, 17:42:35 »

ja mam pocit, ze verzie dodavane k HW su nepredajne. vsak kto by to uz kupil preboha, jednak a ty si to dostal kvazy zadarmo ako reklamu na dospely produkt a ches to strelit ?  ?§!.
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 306



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 28. Marec , 2014, 18:04:40 »

Prečo by to mala byť reklama ? Však to je normalny funkčný software orig. CD + serial number. A prečo by som to nemohol predať ak to má nejakú cenu? Mal som dva a jeden som už predal ale ten čo mi ostal som aj nainstaloval zo zvedavosti ,a ked mi ho netreba tak načo by som si ho mal držať ?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 28. Marec , 2014, 18:53:32 »

to vazne niekto od Teba kupil ? ja by som sa hanbil pytat peniaze za soft, co som mal pribaleny ku zvukovke.
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 306



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 28. Marec , 2014, 19:33:40 »

Mne nezáleží na tom , či je pribalený alebo nie, ten soft nieje závislý na zvukovke. Ten druhý som mal ku klávesom, ktoré som kúpil od ruky a v tej dobe mal hodnotu 78eur a dal sa výhodne updatovať na vyššiu verziu, neviem ako je to teraz.
Zaznamenané

gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #5 kedy: 08. Apríl , 2014, 18:31:40 »

ableton nezvykol byt viazany na hardver, staci kod..na viacerych pc som to skusal a ide okej (ale ide o multilicenciu)
to tvoje by malo ist kym to nebudes updatovat cez net, ale nie som si isty, predsa 6ka nie je zrovna najaktualnejsia  Beeee
Zaznamenané
TOMM
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 306



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 09. Apríl , 2014, 12:54:22 »

Podla mna by to malo ist aj na druhom PC, však ked si ja kupim novy PC, tak už by som ten program nespustil ? To by bolo dosť kruté...
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.