Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 19:22:47
Strán: [1] 2 3 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126272 krát)
0 užívateľov a 20 Hostí prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« kedy: 29. Júl , 2005, 20:55:57 »

Na par podnetov ma napadlo vytvorit tuto temu. takze u mna gitaristi, ktorych hru poznam a presvedcili ma. Henry Toth Vadim Busovsky Pitu Palo Chodelka Miso Kovalcik
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #1 kedy: 29. Júl , 2005, 21:30:25 »

Miso Kovalcik aj niekde hrava, ci len v aligatore s Grexom? :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 29. Júl , 2005, 21:39:54 »

Este raz sa zapojim :). F. Griglak M. Jakabcic H. Toth a ja :))
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 29. Júl , 2005, 21:50:34 »

Vratko Rohon Žmurk
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 29. Júl , 2005, 21:54:03 »

Ja moc teda slovenskych gitaristov nepoznam, ale Griglaka by som tam zaradil. Totha som nepocul, Vadim ma na stranke nejake mp3, tie sa mi zdali nezaujimave, technicky je urcite skvely. Od Pita som moc povodneho nepocul, neviem, vsak tusim chysta nieco. Palove sola mi pridu velmi vlezle :) Kovalcika nepoznam.
Zaznamenané

katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #5 kedy: 30. Júl , 2005, 00:50:39 »

J.Burian H.Toth M.Kovalcik M.Bugala a urcite F.Griglak a dalsi...
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 30. Júl , 2005, 01:35:08 »

rastis, ok tvoj nazor...sice neviem koho ineho by si do top5 zaradil Žmurk a este k darthezovmu dotazu. Miso Kovalcik hra aj s grexom ale aj s Petrom Nagym, a na nedavnom koncerte na Pasienkoch dost stupol v mojich ociach. Inak koncert petra nagyho u mna patril medzi najlepsie tento rok....
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #7 kedy: 30. Júl , 2005, 11:01:55 »

imbus: sak to, ze furt sa chystam na grexu do aligatora a akosi sa miname Žmurk inak Peto Nagy mal zevraj dost slabu divacku ucast na koncertoch. Kovalcik s nim hrava len koncerty? ci aj skladaju nieco spolu? :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 30. Júl , 2005, 11:30:06 »

to uz neviem ci skladaju, podla mna si nagy robi hudbu sam...ved uz dlho nic nevydal..mozno ze mu len gitary nahraval
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 30. Júl , 2005, 14:48:50 »

neviem ci sa na tohto gitaristu zabudlo ale ja by som k tym menam doplnil aj andreja sebana.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 30. Júl , 2005, 16:52:34 »

Pred viac rokmi by som ho tam dal, za posledných pár rokov nie, v budúcnosti možno zas hej.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 30. Júl , 2005, 17:52:47 »

Jakabcic ma nejako neoslovil, mozno to bolo tym, ze som videl "nespravne" projekty. Bolo vidiet, ze s tou svojou gitarou si naozaj rozumie, ale bohuzial ja som si nerozmuel s tym, co liezlo z reproduktorov. Smútim
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #12 kedy: 30. Júl , 2005, 17:56:10 »

napodobne.videl som ho ked som bol uz davno na basfriends vo V klube a tam ma teda nijako nenadchol...a nebolo to naozaj tym ze by hral zle...ale videl som ho napr. v telke kde hral s nejakou spevackou a tam hral na moje ucho velmi lubezne:)
Zaznamenané

o-yep sro
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 30. Júl , 2005, 20:42:27 »

heh pitu no odlisne nazory mame. Mne sa nagy pacil ako spieval. Celkom fajn...nemam mu nic za zle. Mal super hudobnikov okolo seba a super vokalistky. Ale pre mna bol vrchol aj tak ked dosiel patejdl a dal sve skladby, kde nespieval nagy. patejdl na hrad !!
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #14 kedy: 31. Júl , 2005, 15:28:39 »

Citácia
Originally posted by iMbUS rastis, ok tvoj nazor...sice neviem koho ineho by si do top5 zaradil Žmurk...
Miso Kovalcik od roku 1988, co som ho zaznamenal nezahral podla mna nic, co by bolo aspon trosku viac, ako bezny priemer. Nehra zle alebo nekvalitne, ale pre mna nezaujimovo, nemastne-neslane. Palo Chodelka je virtuozny typ gitaristu - hra takmer tak, ako americky virtuozi a aj spomedzi nich je casto preoblem vybrat si originalneho, ci zaujimavehoo. Navyse sa mi nepaci jeho intonacia a ton. Vadim Busovsky je skvely gitarista, ktoreho rad pocuvam, no na to, aby bol pre mna v nejakom rebricku by nesmal hrat vacsinu casu, co ho poznam v krcme. Pitu je kamarat, takze o nom rozpravat nebudem Žmurk Henry Toth je virtouz naozajstny, pracovity s vela vysledkami, preto nemozem proti jeho zaradeniu namietat, ale mal som jeho CD, kde bolo na obalke pismeno H a vobec ma to nebavilo. Hral perfektne, precizne a univerzalne, no vzdy ako niekto. Skratka ja by som ho od ostatnych gitaristov tohto typu asi nerozoznal. To CD som nakoniec niekomu daroval. Do mojho rebricku by som zaradil: Griglak Seban Uhercik Burian Toth Niektori z nich su v poslednom obdobi menej aktivny, ale po vsetkych cosi uz zostalo, vsetci hraju kvalitne a kazdy je navyse uplne iny.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 23 otázok.