Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. September , 2024, 17:29:14
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126196 krát)
0 užívateľov a 51 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #465 kedy: 18. Marec , 2011, 16:48:21 »

vikur styriocy je taký dobrý to ma musíš sním zoznámit ale to sa musím najprv zoznamit s Tebou  Som frajer , podla mna top 5 na tomto fore podla rozhladu Jayvalker /skúsenosti sustain/- mr redvine /ticha voda brehy mije/ - pito /aký má nick áááá/ - rastiš /niečo z neho ide/ - Rob g /osobnost bez debaty/ - progy /ma svoj nazor vie priznat farbu/...... a to som ešte nikoho z nich nepočul hi - ale kto aký je človek taku hudbu robí...... ni

top 5 a dal si 6 ludi
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #466 kedy: 18. Marec , 2011, 16:49:39 »

top 5 a dal si 6 ludi

Rasto, ja som vravel, ze sme elita.  Cmuk chlapci Je to frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
stevino179
Hosť
« Odpoveď #467 kedy: 18. Marec , 2011, 17:08:48 »

a však čo , mam taku skusenost že v undergrounde /teda to čo nepíšu v novom čase a nieje na markíze  ha ha ha / , je kopec kvality a malo kto o tom vie /často koli tomu že proste kvalitný muzikant proste nema s kým adekvátnym robiť hudbu a tak pristupuje na kompromisi/ , a za tým si stojím že kto aký je taku hudbu robý - poznam svoje práva - mam pravo si myslieť čo chcem
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #468 kedy: 18. Marec , 2011, 17:12:32 »

a však čo , mam taku skusenost že v undergrounde /teda to čo nepíšu v novom čase a nieje na markíze  ha ha ha / , je kopec kvality a malo kto o tom vie /často koli tomu že proste kvalitný muzikant proste nema s kým adekvátnym robiť hudbu a tak pristupuje na kompromisi/ , a za tým si stojím že kto aký je taku hudbu robý - poznam svoje práva - mam pravo si myslieť čo chcem

vsak pre mna za mna si mysli aj to ze nebo je zelene... alebo ze krava je obojzivelnik mimozemskeho povodu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #469 kedy: 18. Marec , 2011, 17:14:18 »

cubo a že by malmstin robil  niečo prevratne ved je to obyčajný honelník čo si honí na hmatniku ta jeho hudba ohuri len technikou a ked chce ohurit muzikantou prerobí klasiku
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #470 kedy: 18. Marec , 2011, 17:14:31 »

stevino, ty si jak ten nas desperado  ha ha ha
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #471 kedy: 18. Marec , 2011, 17:17:50 »

a teraz neviem uraziť neuraziť desperato je chuj  , mama ma vždy učila čo na srdci to na jazyku , a starký vždy vravel - never čo hovoria ostatný vždy si sprav vlastný názor
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #472 kedy: 18. Marec , 2011, 17:30:52 »

uplny forest gamp  Bavím sa skvele
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #473 kedy: 18. Marec , 2011, 17:39:40 »

vikur styriocy je taký dobrý to ma musíš sním zoznámit ale to sa musím najprv zoznamit s Tebou  Som frajer
co splietas? dalsi na rade, co ma chce dnes nasrat. pici Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #474 kedy: 18. Marec , 2011, 17:51:21 »

nedurdi sa , pretažuješ srdce bez pohybu - to nieje dobre .Styry , čím Ta serem
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #475 kedy: 18. Marec , 2011, 18:00:59 »

a však čo , mam taku skusenost že v undergrounde /teda to čo nepíšu v novom čase a nieje na markíze  ha ha ha / , je kopec kvality a malo kto o tom vie /často koli tomu že proste kvalitný muzikant proste nema s kým adekvátnym robiť hudbu a tak pristupuje na kompromisi/ , a za tým si stojím že kto aký je taku hudbu robý - poznam svoje práva - mam pravo si myslieť čo chcem

Málokto o tom vie, pretože nie sú takí dobrí a nevedia si priznať kde robia chybu, a tak to zvaľujú napríklad na to že organizátori koncertov sú kkti, prípadne nedostatok adekvátnych spoluhráčov, čo je blbosť...
Pretože dobrá hudba sa dostane medzi ľudí aj bez nejakej výraznej tlačenky..toť môj názor

chcel som tým len povedať, že som debil, ale moja hudba je kua dobrá :-D

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #476 kedy: 18. Marec , 2011, 18:04:47 »

Killo ja s Tebou súhlasím v tomto
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #477 kedy: 18. Marec , 2011, 18:06:26 »

Killo malo sa prejavuješ preto som Ta nedal do mojej top 5 teda 6 alebo kolko ved je to jedno , idem na pivo jedno dve .....
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #478 kedy: 18. Marec , 2011, 18:07:59 »

Killo malo sa prejavuješ preto som Ta nedal do mojej top 5 teda 6 alebo kolko ved je to jedno , idem na pivo jedno dve .....

ja hlavne nechapem, naco nam sem chodi nejaky klavesak vobec mudrovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #479 kedy: 18. Marec , 2011, 18:12:40 »

ja hlavne nechapem, naco nam sem chodi nejaky klavesak vobec mudrovat  Bavím sa skvele

Pretože gitaristi si len dokazujú kto má väčší kkt :-D tak ako klávesák si o tom čítam a bavím sa :-D a občas rozsúdim :-D a okrem toho som aj amatérsky gitarista, ktorého gitarové umenie nebude nikdy rozlúsknuté :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.