Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 17:18:52
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126098 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
stevino179
Hosť
« Odpoveď #510 kedy: 18. Marec , 2011, 23:16:24 »

súhlasím Branko , každý poriadny gitarista si užije svojich 5min slávy ale čas ide potom dalej a on sa musí  uskromnit stou hudbou čo ma v sebe lebo v konečnom dôsledku to každý robí pre seba
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #511 kedy: 18. Marec , 2011, 23:16:35 »

vies co.. podla mna ani nie.. ten chlapec z vychodu co ho tak strasne  kopiruje od vlasov, stylu hry , UPG gitaru az po pozy pri rhani a ma len 20 rokov ci kolko ho uz davno prestal .. Jakub Tirco myslim sa volal  Bavím sa skvele

kto??? Jakub kto?? je milion kopii petruciho ale original je len jeden ..inak pouzijem uz sprofanovanu frazu ...kto tomu nechape ..nech ide poucuvat pana farara do kostola  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #512 kedy: 18. Marec , 2011, 23:17:11 »

Keď chceš zaplatia
to bolo len zo zvedavosti, nenapadlo by mi za to pytat prachy, vsak to predsa neni semeno, ze sa pri to manakas Bavím sa skvele ja som bol dnes 2x, ale uz odpocitavam 3 mesiace do dalsieho volna  :)
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 23:21:45 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #513 kedy: 18. Marec , 2011, 23:18:26 »

kto??? Jakub kto?? je milion kopii petruciho ale original je len jeden ..inak pouzijem uz sprofanovanu frazu ...kto tomu nechape ..nech ide poucuvat pana farara do kostola  :)
Na tom som sa s kamosom bavil hodny cas.  Bavím sa skvele Aj dnes sa schuti zasmejeme na tom trtkovi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #514 kedy: 18. Marec , 2011, 23:21:44 »

4oči: ja som sa na to nikdy nepýtal, bol somo 15-17 krát, výborne sa po tom cítim... Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #515 kedy: 18. Marec , 2011, 23:24:44 »

kto??? Jakub kto?? je milion kopii petruciho ale original je len jeden ..inak pouzijem uz sprofanovanu frazu ...kto tomu nechape ..nech ide poucuvat pana farara do kostola  :)

ale ved chodelka je jediny kto z nasich gitaristov nikdy nehral sameho seba.. poznam ho jak vlastne boty uz.. vzdy chcel byt bud hrozne vai.. alebo hrozne satriani.. a ked nie satriani tak chvilu zas petrucci...   Bavím sa skvele a to nevnímam len ja tak paradoxne heh ale viac ludi co sa pohybuje tu v nasom meste a spolupracovali s nim resp ho ako gitaristi poznaju velmi dobre osobne.. ano, nahral peknu zvucku do gilette world sport special pre australanov ci koho to. a tam to aj skoncilo... ja po tom co som ho videl asi rok dozadu musim povedat ze u mna sa nedostane ani len do prvej 10iny naj gitaristov co sa tyka nejakej rozmanitosti v hre, furt hra ten jeho jeden beh  :D .. uz len asi 6 ludi co poznam odtialto su pre mna ovela zaujimavejsi
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #516 kedy: 18. Marec , 2011, 23:26:33 »



nejak sa mi to hnusi az.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #517 kedy: 18. Marec , 2011, 23:27:38 »

tak nech obaja spravia nahravku a spraví sa tema na porovnanie neviem očom sa točí chcelo by to nejake ukážky
Rob no ale na oddelení som zažil diamantovích darcou čo sa už branil organizmus a žily sa akoby skrili do hlbky a bol potom problem trafit žilu pri odbere .Ked sa odoberie sposobí to nakopnutie regeneračnícý schopností ale to sa  može aj vyčerpať. skor by som uprednostňoval naulí teraz - jogove očistne techniky 
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #518 kedy: 18. Marec , 2011, 23:28:31 »

ale ved chodelka je jediny kto z nasich gitaristov nikdy nehral sameho seba.. poznam ho jak vlastne boty uz.. vzdy chcel byt bud hrozne vai.. alebo hrozne satriani.. a ked nie satriani tak chvilu zas petrucci...   Bavím sa skvele a to nevnímam len ja tak paradoxne heh ale viac ludi co sa pohybuje tu v nasom meste a spolupracovali s nim resp ho ako gitaristi poznaju velmi dobre osobne.. ano, nahral peknu zvucku do gilette world sport special pre australanov ci koho to. a tam to aj skoncilo... ja po tom co som ho videl asi rok dozadu musim povedat ze u mna sa nedostane ani len do prvej 10iny naj gitaristov co sa tyka nejakej rozmanitosti v hre, furt hra ten jeho jeden beh  :D .. uz len asi 6 ludi co poznam odtialto su pre mna ovela zaujimavejsi

no daj ten tvoj list nech sa zasmejem ...idem si po vedro
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
stevino179
Hosť
« Odpoveď #519 kedy: 18. Marec , 2011, 23:29:17 »

a kto je to vlastne ten chodelka -mne to vela nehovorí
Zaznamenané
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #520 kedy: 18. Marec , 2011, 23:29:39 »

stevko tichucko  :)
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #521 kedy: 18. Marec , 2011, 23:30:07 »

tak nech obaja spravia nahravku a spraví sa tema na porovnanie neviem očom sa točí chcelo by to nejake ukážky
Rob no ale na oddelení som zažil diamantovích darcou čo sa už branil organizmus a žily sa akoby skrili do hlbky a bol potom problem trafit žilu pri odbere .Ked sa odoberie sposobí to nakopnutie regeneračnícý schopností ale to sa  može aj vyčerpať. skor by som uprednostňoval naulí teraz - jogove očistne techniky 

nemyslis ty nahodou heroinovych narkomanov ?
Zaznamenané

stevino179
Hosť
« Odpoveď #522 kedy: 18. Marec , 2011, 23:31:08 »

ni  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #523 kedy: 18. Marec , 2011, 23:35:16 »

no daj ten tvoj list nech sa zasmejem ...idem si po vedro

moj list totiz nezahrna gitaristov co dokazu postavit song len na 16tinovych behoch a naivnych durovych melodiach ktore sa zhodou okolnosti opakuju v kazdej pesnicke.. vzdy ked pocujem chodelku tak v kazdom dalsom songu si poviem.. omg ale ved toto uz hral.. tu mas ten list dufam ze nebudes plakat do vankusa ze som ti siahol na modlu:

 Bavím sa skvele Na zdravie!


urmo...
lubos brtan...
pitu...
Jimmy Cimbala..
Ondreee ..
yesfan


vsetkym ktori sa zapojili do sutaze no neumiestnili sa napriek vsetkemu dakujem..vecne ceny do sutaze poskytla spolocnost Bepon, medialnym sponzorom je TV paprika
« Posledná zmena: 18. Marec , 2011, 23:37:02 od kaolko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #524 kedy: 18. Marec , 2011, 23:42:28 »

ja som inak pocul ze najlepsie sa odbera krv vtedy ked vnoci predtym spite v izbe ktora bola zariadena v style feng suej.. hranate predmety musia byt v skupinach o neparnom pocte 3...5..7 a vzdy by ich mal doplnat sukulent co nebol poliaty 13 dni..  postel ma byt otocena tak ze hlava smeruje na zapad lebo jak sa toci zem tak odstredivou silou nazenie krv do hlavy takze rano ked vam zoberu 3 litre neodpadnete..  Zdravíčko
Zaznamenané

Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 23 otázok.