Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 17:34:17
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126250 krát)
0 užívateľov a 47 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #555 kedy: 20. Marec , 2011, 19:18:31 »

Jebat na to/nanho. V zivote su krajsie veci jak skreslena gitara.  Bavím sa skvele ha ha ha
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #556 kedy: 20. Marec , 2011, 19:22:43 »

Jebat na to/nanho. V zivote su krajsie veci jak skreslena gitara.  Bavím sa skvele ha ha ha
Nie sú.  Bacha na vec kamo!
Nevem si predstaviť čo by bolo krajšie ako vysokoziskový zosilovač pre elektrofonické gitaru s kopou efektov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #557 kedy: 20. Marec , 2011, 19:23:17 »

Nie sú.  Bacha na vec kamo!
Nevem si predstaviť čo by bolo krajšie ako vysokoziskový zosilovač pre elektrofonické gitaru s kopou efektov.  Bavím sa skvele
Axe fx !  Ja som čert.. Som metlak Som metlak Som metlak
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #558 kedy: 20. Marec , 2011, 19:23:58 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #559 kedy: 20. Marec , 2011, 19:29:18 »

Axe fx !  Ja som čert.. Som metlak Som metlak Som metlak
si zabil  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #560 kedy: 20. Marec , 2011, 19:43:03 »

Ale Branko má teraz pravdu aj keĎ to podáva svojim tradičným východniarským spôsobom.
Ja si myslím, že nikto sa z chodelku neposral a ani nikdy neposere, lebo proste čo robí je vykrádanie samého seba a nudné, jeden sólový gitarista aby bol reálne počúvatelný musí proste ponúknuť viac, inak zaujme iba mladých chalanov ktorý povedia wow ako rýchlo hrá ujo, tie spievané veci som počul fakt iba útržkovito tak isto ma to neoslovilo.

reeller len pre korektnost.

1. stavim sa ze chodelku napocuvaneho od a do z nemas ale aj keby si mal asi by to nic nemenilo na tom ze sa ti nepaci ..ok v pohode.
2.  to ze vykrada sameho seba to na zaklade coho tvrdis ked ho urcine napocuvaneho od a do z nemas? Uz len taka jednoducha ludska sudnost by ti nedovolila povedat ze tie albumy co ma su na vlas rovnake vykradanie lebo to uz aj keby si hocikomu z ulice dal vypocut tak ti povie ze kazdy ten album je uplne ale uplne iny. Mozes si to ist napocuvat od pesnicky k pesnicke a ak tamnajdes stale to iste tak potom na planete neexistuje skupina ktora by sama seba nevykradala. Ked povies ze chodelka vykrada sameho seba a mas to napocuvane tak uz len jednoduchou logikou ktoru ak nezaujato aplikujes musis tiez povedat ze aj Gary Moore vykradal sameho seba , aj Page aj Hednrix ..aj Petrucci ..aj Vai aj Satriani a neexistuje na tomto svete argument ktory by potvrdil ze to nie je pravda. Vsetci maju totiz svoj styl. A chodelka ten styl ma a je samozrejme ze ho je citit, Ved to robi gitaristu gitaristom osobity styl.
3. co chces tvrdit ze chodelka oslovi len mladych lebo hra rychlo??? na svete a mozno aj v tvojom meste je milion rychlejsich gitaristov ..to je presne ako ked niekto kto pocuva Led Zeppelin a pustia mu Malmsteena tak povie ze "co ti jebe sak to su take sola bez duse" To iste s vaiom ci hocikym inym. Sam by si mohol vediet ze to nie je hudba na jedno pocutie v radiu.
4. ja netvrdim ze je najlepsi na svete ani mu nelizem rit ...ak sa ale bavime korektne vramci pravidiel logiky tak ked nieco taketo povies tak z toho vyplyva milion dalsich veci ktore keby si si uvedomil tak by si povedal ze ano ..nepaci sa mi ..podla mna je to slabe napicu ...ale uz len to kriticke myslenie by ti nedovolio povedat ze ze to je sracka ktora nadchne len mladych jebnutych.. 

mne je u riti co si o nom myslis ...hovorim to tu cislo lenpre korektnost ale ano mozme sa bavit aj tak ako je na forach zvykom ..mimo logiky ..takze budeme do seba 3 hodiny jebat ..az sa na to jeden vykasle a pojde sa spat ..aj tak sa to da.
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #561 kedy: 20. Marec , 2011, 19:48:51 »

nie ja idem spať už zachvíľu.  Bavím sa skvele
Nie máš pravdu odvolávam Branko je kkt  Bavím sa skvele.
Ale nie teraz seriozne čo som od neho počul, bolo pre mňa hrozne nudné a boli to také isté melodie jedna ako druhá a keď počúvam vaija alebo satrianiho tak sa mi to nezdá nudné ani rovnaké, ja som hovoril skorej o tom, keď niekto chce robiť solovu hudbu musí ukázať viac, aby to zaujalo aj ľudí s väčším hudobným rozhľadom.  Zdravíčko
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
yeah
Hosť
« Odpoveď #562 kedy: 20. Marec , 2011, 20:51:59 »

Otazka č.1 : Medzi akymi muzikantmi ma Chodelka respekt?
Otazka č.2 : Aky je to typicky vychodniarsky sposob?

dik  Zdravíčko
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #563 kedy: 20. Marec , 2011, 21:00:29 »

Otazka č.1 : Medzi akymi muzikantmi ma Chodelka respekt?
Otazka č.2 : Aky je to typicky vychodniarsky sposob?

dik  Zdravíčko
medzi všetkymi čo niečo vedia  Zdravíčko
ty nemaš?Huh! ale na slovensku je to tak a dosiahol vela na naše pomery
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #564 kedy: 20. Marec , 2011, 21:02:47 »

medzi všetkymi čo niečo vedia  Zdravíčko
ty nemaš?Huh! ale na slovensku je to tak a dosiahol vela na naše pomery
ten vychodniarsky sposob aj ja by som rad vediet
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #565 kedy: 20. Marec , 2011, 21:06:03 »

pockat, co dosiahol chodelka? ze uz s nim nikto okrem zasranych pankacov (ktori mimochodom ani nehraju pank) nechce nik hrat?  Bavím sa skvele

uprimne blahozelam a zelam vela stastia do dalsieho zivota
Zaznamenané

stoka!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #566 kedy: 20. Marec , 2011, 21:07:16 »

Kurt Cobain vedel picu hrat a urcite by som si ho radsej vypocul ( a dnes pocuvam radsej Nirvanu), nez chodelku, zial.  :)
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #567 kedy: 20. Marec , 2011, 21:11:31 »

už len to že sa tu o nom bavime niečo znamena,to že je znamy gitarista a nechce s nim nik hrat čo trepeš za kktny
ved mu to povedz do oči že je hovno a nič nedosiahol ja sa budem potom zabavat...
važia si ho taky ako je Toth, Grigla a to u nas stači  Zdravíčko
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #568 kedy: 20. Marec , 2011, 21:13:45 »

Kurt Cobain vedel picu hrat a urcite by som si ho radsej vypocul ( a dnes pocuvam radsej Nirvanu), nez chodelku, zial.  :)
to snad nebudeme porovnavat....neporovnavaj mega hviezdy s sk lampašmi Bavím sa skvele
nejde o hranie ale osobnost možeš hrat ako chceš ked si dvojka maslo Zdravíčko
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #569 kedy: 20. Marec , 2011, 21:14:56 »


nejde o hranie ale osobnost možeš hrat ako chceš ked si dvojka maslo Zdravíčko

Cobain bol osobnost?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 36 37 [38] 39 40 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.