Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. September , 2024, 17:26:44
Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126167 krát)
0 užívateľov a 44 Hostí prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #585 kedy: 21. Marec , 2011, 13:09:07 »

A v com bol vlastne osobnost?

Cobain? Urobil z grunge spotrebný materiál, resp. uviedol ho medzi masy...čo neberiem pozitívne ani negatívne...v každom prípade nevermind je skvelý album, a v trojke vedeli urobiť taký rambajz, že dovidenia :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #586 kedy: 21. Marec , 2011, 14:19:57 »

Cobain? Urobil z grunge spotrebný materiál, resp. uviedol ho medzi masy...čo neberiem pozitívne ani negatívne...v každom prípade nevermind je skvelý album, a v trojke vedeli urobiť taký rambajz, že dovidenia :-)


hlavne vdaka Grohlovi  Žmurk
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #587 kedy: 21. Marec , 2011, 14:41:06 »

asi to bude tym ze v zahranici maju na kazdych 5.000.000 obyvatelov 500 lepsich chodelkov ako my tu toho jedneho tak nejak neprerazil z objektivnych pricin  Je mi do plaču
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #588 kedy: 21. Marec , 2011, 17:20:57 »

fataljoe, nie si ty nahodou palo chodelka??  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #589 kedy: 21. Marec , 2011, 19:15:08 »

sa tu zajebava 5 stran o tomto?

Chodelku ako gitaristu uznavam, uznavam ze nieco dokazal a ze ma vlastny xsicht.
No doma si ho uz nepustim.

Staci tolko k teme?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #590 kedy: 21. Marec , 2011, 19:21:48 »


No doma si ho uz nepustim.

Staci tolko k teme?

no domov si ho pustit je velke riziko lebo ked pod vplyvom alkoholu sa dosere aj dosti  vtedy treba od neho utekat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
stevino179
Hosť
« Odpoveď #591 kedy: 21. Marec , 2011, 19:48:44 »

aaaa už viem kto to je on mal nejake  gitarove školy niekedy na stv , aha , to mi pripadá ako moja bývala profka velká odborníčka ale v živote nespravila žiadneho klienta hlavná vec že vyučila mnohých "odborníkov" tak mi to pripadá profesor Ch čo dieru do sveta v hudbe nespravil - jeden primitívny dobre posadený riff je niekedy ovela viac ako behy chody stupne nakydane
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #592 kedy: 21. Marec , 2011, 19:51:07 »

sa tu zajebava 5 stran o tomto?

Chodelku ako gitaristu uznavam, uznavam ze nieco dokazal a ze ma vlastny xsicht.
No doma si ho uz nepustim.

Staci tolko k teme?
presne to iste a nebudem nanho pindat hlavne ked som hral max v skušobni pod bankou Zdravíčko
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #593 kedy: 21. Marec , 2011, 19:52:33 »

no domov si ho pustit je velke riziko lebo ked pod vplyvom alkoholu sa dosere aj dosti  vtedy treba od neho utekat  Bavím sa skvele
alebo fackuje to je keho specialita a za tuto debatu by zašiel ovela dalej Bavím sa skvele
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #594 kedy: 21. Marec , 2011, 19:57:10 »

aaaa už viem kto to je on mal nejake  gitarove školy niekedy na stv , aha , to mi pripadá ako moja bývala profka velká odborníčka ale v živote nespravila žiadneho klienta hlavná vec že vyučila mnohých "odborníkov" tak mi to pripadá profesor Ch čo dieru do sveta v hudbe nespravil - jeden primitívny dobre posadený riff je niekedy ovela viac ako behy chody stupne nakydane

stevino ..daj mi adresu ..poslem ti antikokotika

same apriorne tvrdenia ..ziaden argument ...aha som na fore :) no dobre  Ja som čert..

takze este jedno picovanie do chodelku a prisam bohu niekoho zajebem  Bavím sa skvele  a este jeden nepriestrelny nevyvratitelny  "zlaty argument" : vsetci ste kok*ti ja mam pravdu  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. Marec , 2011, 19:57:45 od fataljoe » Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #595 kedy: 21. Marec , 2011, 20:11:34 »

takze este jedno picovanie do chodelku a prisam bohu niekoho zajebem  Bavím sa skvele

Vsak klidek .... Chodelka je v pohode ... je tak v pohode ako milion inych dalsich gitaristov proste vie hrat dobre, ale nie je nijako vynimocny. Mne sa sice jeho styl hry a hudba nepacia pripadaju mi uplne obycajne napriek tomu ho respektujem hra omnoho lepsie ako ja a myslim si, ze aj ako 90% tohto fora aj ked to nic nemeni na fakte, ze ma ani nehne pri jeho tvorbe  :)
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
PigDog
Hosť
« Odpoveď #596 kedy: 26. Jún , 2011, 11:32:02 »

Vratko Rohon Žmurk
zartujes?  ha ha ha
Zaznamenané
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #597 kedy: 01. Júl , 2011, 18:25:51 »

Vratko priniesol kedysi čerstvý závan vzduchu na zdochýňajúcej slovenskej scéne, mal skvelé nápady a bol celkom svojský a preto to dotiahol tak ďaleko  Žmurk
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #598 kedy: 01. Júl , 2011, 19:44:06 »

Vsak klidek .... Chodelka je v pohode ... je tak v pohode ako milion inych dalsich gitaristov proste vie hrat dobre, ale nie je nijako vynimocny. Mne sa sice jeho styl hry a hudba nepacia pripadaju mi uplne obycajne napriek tomu ho respektujem hra omnoho lepsie ako ja a myslim si, ze aj ako 90% tohto fora aj ked to nic nemeni na fakte, ze ma ani nehne pri jeho tvorbe  :)


+1 a pre mna este aj pôsobi namyslene, taky povyšenecky je cely :D
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #599 kedy: 01. Júl , 2011, 20:21:15 »

Na Chodelkovi sme vyrastali, boli to moje prve gitarove instrumentalne albumy, co som pocuval. A este Satriani - Crystal Planet nieco. Takze vidite popri akom velikanovi sa dokazal presadit v srdci tinejdzera :)

Hentoto sme od Chodelku strasne pocuvali, cely album:

Uvodny riff z tohto songu zeriem dodnes. Ked mi nanho Lubo tu z fora pred rokmi poslal tabulaturu, tak som bol popici stastny:

Neskor ma ho doucil Bruno Urban, ked som skusal unho gitaru po generalke! :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 38 39 [40] 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 23 otázok.