Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. September , 2024, 19:31:47
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 41 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Top 5 slovenski gitaristi  (Prečítané 126494 krát)
0 užívateľov a 101 Hostí prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #90 kedy: 23. September , 2006, 01:22:43 »

griglaka som este hrat nevidel....tusi raz daavno nejaky koncert richarda mullera z obdobia nocna optika (ak s nim vobec hraval)...ale urcite to bol griglak, bol to koncert z incheby, mal cierne haro, lespaul a vadim to nebol :)

btw. chodelkovu techniku tiez celkom nerozumiem. On ma lavu ruku pri behoch strasne divno a vysoko dviha prsty, konkretne prstennik :)..no nemozem krive slovo povedat, lebo mu to vsetko krasne znie do posledneho tonu.

Naposledy upravil iMbUS, : 23.09.2006 o 02:24
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #91 kedy: 24. September , 2006, 14:04:29 »

Díky samojed. :) Budem sa snažiť aj naďalej čo najlepšie. Žmurk
Zaznamenané

samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #92 kedy: 24. September , 2006, 20:26:19 »

pitu
Tak to Ty si PL? :blink: Fíha, no to som sa náramne potešil, aspoň tu budem môcť od teba ťahať rozumy, ak Ti to nebude vadiť. Ako to, že človek s Tvojimi schopnosťami je tak málo spropagovaný? Ešte sa chcem spýtať, či nemal na Teba vplyv Bireli Lagrene. Keď som zavrel oči, ako keby som jeho počul, dokonca si sa mi zdal lepší...
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #93 kedy: 24. September , 2006, 21:57:04 »

samojed - díky. ale zatiaž nepreháňaj. Žmurk Snažím sa zahrať si svoje veci tak, ako by som to zahral práve ja a niekto iný možno horkoťažko, ale Bireli Lagrene je podža mňa jeden z najlepších jazzových gitaristov sveta aj s obsiahnutými mnohými prvkami ďalších štýlov a gitarových techník. Máš pravdu, mám aj jeho vežmi rád.
Treba na sebe ale stále makať a tu mám možnosť si vymyslieť a zahrať skoro všetko, čo sa mi páči.
Aj tak díky za taký komplinent. Žmurk
Zaznamenané

samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #94 kedy: 24. September , 2006, 22:42:08 »

pitu

Nemáš za čo. Páči sa mi, že sa stále snažíš ísť dopredu a pritom pôsobíš tak skromne. No ak nechceš, zatiaž nebudem preháňať. :) Ale toho Bireliho som tam počul...
Tvoju pravačku Ti môžu mnohí závidieť. Ako si sa k nej dopracoval? Išlo to odjakživa, alebo si poctivo cvičil (a aj cvičíš)?

Naposledy upravil samojed, : 24.09.2006 o 23:43
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #95 kedy: 24. September , 2006, 23:07:39 »

Makám stále, aj teraz dosť. Žmurk Musím toho veža porobiť ešte na pravačke, babral som sa s vývojom trsátka pre mňa a teraz sa s ním musím naučiť poriadne hrať. Ďalej musím porobiť všetky veci, ktoré som mal už akotak predtým nacvičené a teraz ich musím nacvičiť poriadne nanovo. Je toho veža predo mnou. :hm:
Zaznamenané

samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #96 kedy: 24. September , 2006, 23:16:34 »

pitu

Aha, tak to nové plektrum si použil aj pri vašom vystúpení v Metre, ak som si dobre všimol. No je to ohromná zmena, chce to cvik hrať s tým dobre... Neulietava Ti to plektrum pri hre? Myslím tým, či sa nehýbe, súc pripevnené na palci, keďže ostatné prsty sú tým pádom vožné.
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #97 kedy: 01. November , 2006, 10:47:34 »

neviem ako vam ale mne ajtak popri vsetkych slovenskych gitaristoch najviac reze Andrej Seban... on fakt vie pouzit spravny ton v spravnu chviluB)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1379



WWW
« Odpoveď #98 kedy: 22. Február , 2007, 11:47:35 »

 . . . posledna Fermata Next . . . . neviete ako si robil Griglak podklady? bicie a spol? pred 100 rokmi bol v casopise muziker rozhovor a tam nieco spominal, ze ma volaco, na com to vie spravit, ze sa to viacmenej neda rozoznat . . .  . . spociatku mi kus vadilo umele pozadie, da sa zvyknut . . . vlastne, iba v prvom songu bola taka pasaz s prechodmi inde ani nie . . . ale aj tak mam pocit, ze som uz pocul a mozno aj tu na fore vernejsie urobene bicie . . . ., napiek tomu super, gitara mnam delikatna. . . .
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #99 kedy: 22. Február , 2007, 20:21:18 »

Najlepší je KURTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt Bavím sa skvele
ty si na najlepsej ceste za banom

sorry za OT
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #100 kedy: 22. Február , 2007, 21:04:27 »

Tak ma napadlo.Kto vie čo dnes robia gitaristi z 80-tych r.? Stano Synek,Laco Kožušnik,Juraj Farkaš,P.Penthor a dalši?/ak si ešte spomeniete dake mena,hodte sem/
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #101 kedy: 22. Február , 2007, 22:22:00 »

Tak ma napadlo.Kto vie čo dnes robia gitaristi z 80-tych r.? Stano Synek,Laco Kožušnik,Juraj Farkaš,P.Penthor a dalši?/ak si ešte spomeniete dake mena,hodte sem/

Stano Synek - perfektny prstovy styl, Kozusnik hraval s Nagyom v skupine Indigo - par naozaj peknych sol. Juraj Farkas je ten J.Farkas z Collegium Live II ? P. Penthor poznam iba meno - nehral nahodou tie kila v Koloseum od Mariky Gombitovej ?

Napada ma Jirko Vana - mylsim, ze dodnes hrava blues, vidavam ho v playbackovom orchestry v Repete na STV.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #102 kedy: 22. Február , 2007, 22:26:59 »

Stano Synek pred niekoľkými rokmi zomrel na leukémiu,bol to poctivý muzikant a dobrý chalan.
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #103 kedy: 22. Február , 2007, 22:28:32 »

Co sa clovek nedozvie...
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #104 kedy: 22. Február , 2007, 22:30:48 »

A ešte bol Peťo Šnábel  a  Hangoni
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 41 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 23 otázok.