Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 12:51:51
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jake E. Lee & Band a Neil Murray & Kee Marcello - BLUE NOTE Club  (Prečítané 2883 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« kedy: 08. Apríl , 2014, 22:22:38 »

Ahoj všetci, v klube BLUE NOTE ( N.m.n.Váhom) budú opäť fantastické koncerty, my starší určite vieme a mladší  treba pogoogliť...Jake E. Lee mal po Badlands veľa rokov pauzu ale teraz zdá sa je opäť vo forme s vlastnou kapelou Red Dragon Cartel    alebo aj tu  . Určite idem!!

Kee Marcello nahral medzi iným 2 albumy s Europe, fantastický hráč.. Neil Murray-basák,LEGENDA, hral všade možne spomeniem aspoň  najlepšie roky s WHITESNAKE, Black Sabbath,Brian May Band...atď.

Tu je program http://www.bluenote.sk/program/
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #1 kedy: 09. Apríl , 2014, 10:21:13 »

up Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 14. Apríl , 2014, 08:55:24 »

Skvely program, kazdy mesiac sa da nieco vybrat  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
animus2
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #3 kedy: 25. Apríl , 2014, 18:59:00 »

Pustil som si zase raz Red Dragon Cartel a ze sa po dlhom case prihlasim o5 na Forum, ze co kto hovori na D.T. 25.7. v NTC.
A hyn hned natrafim na anonciu, ze skladby RDC budu zniet na Slovensku v NMnV v malom klube v interpretacii hlavneho protagonistu kapely. Napriek tomu, ze to asi nebude kompletny RDC "as it is" (na ich stranke tento kick uvedeny nie je), tak je to temer neuveritelne. Skvely pocin organizatorov  Zdravíčko, uprimne gratulujem a zelam nech to vyjde.
Album RDC z 02/2014 je podla mojho nazoru cely vyborny. Exquisite tenderness ...  Žmurk Pre mna, okrem Buckethead-ovych pajkov (podla hesla "kazdy tyzden => 1 30-minutovy CD-pike"  Beeee), doteraz najlepsia hard-vec tohto roku.
   
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #4 kedy: 25. Apríl , 2014, 20:08:25 »


Pustil som si zase raz Red Dragon Cartel a ze sa po dlhom case prihlasim o5 na Forum, ze co kto hovori na D.T. 25.7. v NTC.
A hyn hned natrafim na anonciu, ze skladby RDC budu zniet na Slovensku v NMnV v malom klube v interpretacii hlavneho protagonistu kapely. Napriek tomu, ze to asi nebude kompletny RDC "as it is" (na ich stranke tento kick uvedeny nie je), tak je to temer neuveritelne. Skvely pocin organizatorov  Zdravíčko, uprimne gratulujem a zelam nech to vyjde.
Album RDC z 02/2014 je podla mojho nazoru cely vyborny. Exquisite tenderness ...  Žmurk Pre mna, okrem Buckethead-ovych pajkov (podla hesla "kazdy tyzden => 1 30-minutovy CD-pike"  Beeee), doteraz najlepsia hard-vec tohto roku.
   





Konečne niekto poriadne zareagoval, už som  mal  obavy, že  tu stará škola nikoho nezaujíma. Tento pán bol velké git. ESO!!! Čítal som o ňom, že bol introvert, ktorý na turné sotva prehovoril ale na pódiu bol ako utrhnutý z reťaze. Má svoju osobitú techniku a tiež vlastný zvuk a toto všetko brilantné!!
Tuto demonštruje "bark at the moon" a pôsobí ako veľký sympoš.

tu predvádza svoj Charvel signature, (chýba mi do zbierky ),krásny nástroj...
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2014, 20:09:34 od paldo » Zaznamenané
dandan
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #5 kedy: 09. Máj , 2014, 08:01:38 »

Red Dragon Cartel- výborný koncert, Jake nič nestratil zo svojho gitarového umenia. Hrali  novinky, niečo z Badlands aj   od Ozzyho  / Bark at the moon, Ultimate sin/. 
 Kapela- všetci príjemní  ľudia, dalo sa pohovoriť, pofotiť aj popodpisovať. Som rád , že som ich videl naživo, ak by sa to dalo pretočiť, dal by som ich ešte raz.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.