Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 17:02:28
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: trochu o slovenskej hudobnej scéne  (Prečítané 36475 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #60 kedy: 12. Marec , 2015, 17:33:02 »

pises stale o tej Haklovej ? my nevieme, ci je zamestnankyna Noveho Casu, skorej asi nie. predpokladam, ze ju posielaju pchat mikrofon pred ksicht na obskurne akcie, obskurnym postavickam, pretoze sama je obskurna. mozno jej zato davaju aj nejaky honorar, ktovie.

a ty mas na mysli akeho zamestnavatela a aku firmu a akych obchodnych partnerov preboha ? a do akeho biznisu s Novym Casom by si nesiel, ak oni zamestnavaju "henten odlud" ? ze by si si u nich nezadal reklamu ? ci ? vsak jediny dovod, preco nam vkuse pretrcaju obskurnu Haklovu je ten, ze im zdviha kliky na webe, keby to tak nebolo, vobec by sa s nou nebavili...
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #61 kedy: 13. Marec , 2015, 08:33:53 »

pises stale o tej Haklovej ? my nevieme, ci je zamestnankyna Noveho Casu, skorej asi nie. predpokladam, ze ju posielaju pchat mikrofon pred ksicht na obskurne akcie, obskurnym postavickam, pretoze sama je obskurna. mozno jej zato davaju aj nejaky honorar, ktovie.

a ty mas na mysli akeho zamestnavatela a aku firmu a akych obchodnych partnerov preboha ? a do akeho biznisu s Novym Casom by si nesiel, ak oni zamestnavaju "henten odlud" ? ze by si si u nich nezadal reklamu ? ci ? vsak jediny dovod, preco nam vkuse pretrcaju obskurnu Haklovu je ten, ze im zdviha kliky na webe, keby to tak nebolo, vobec by sa s nou nebavili...

hej o Haklovej píšem. No ja hovorím všeobecne, že u mňa človek, ktorý zamestná haklovú - nech by robila kde koľvek, je neseriózny. A s takým človekom by som nechel mať nič. Lebo podľa mňa sa s tým nemôže niekto normálny pochváliť, že ju zamestnáva. Proste keby máš nejakú firmu a zamestnáš si tam nejakého top odborníka, tak sa s tým môžeš pochváliť. Možno získaš aj nejaké nové zákazky vďaka tomu, lebo zákazníci si povedia, že máš odborníkov vo vojom tíme. S ňou by som sa nechválil teda. Jej by som nedal ani bicykel strážiť. nechápem, že vôbec niekto taký môže existovať kto ju zamestná po tom všetkom čo zo seba spravila v TV.  Čudujem sa vôbec, že ľudia, ktorých ona osloví ako "novinárka" jej vôbec odpovedajú. Ja by som ju ignoroval ako nejakého nafetovaného bezdomovca na bratislavskej Hlavnej (Š)Stanici...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 13. Marec , 2015, 09:17:27 »

hej o Haklovej píšem. No ja hovorím všeobecne, že u mňa človek, ktorý zamestná haklovú - nech by robila kde koľvek...
Ide o to, aká firma...
Keby si mal bordel, nemôžeš zamestnať slušné dievčatá.
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #63 kedy: 13. Marec , 2015, 09:27:04 »

Ide o to, aká firma...
Keby si mal bordel, nemôžeš zamestnať slušné dievčatá.

dobre si povedal..  Na zdravie!
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #64 kedy: 13. Marec , 2015, 09:55:48 »

PS ale treba si uvedomit ze tu sa bavime o novom case, nie o IT firme prinasajucej riesenia bezpecnosti korporaciam.
Ja neviem kto je Haklova, ale ked vravis ze bola v telke a urobila nejaky skandal tak predpokladam ze novy cas je prvy kto by o takom dacom pisal a prave preto lebo jeho cielovka tieto informacie chce. Preto sa vobec nedivim ak by aj taku osobu zamestnali. preco nie?
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #65 kedy: 13. Marec , 2015, 10:20:25 »

tiez mi je je divne co je k tomu k nepochopeniu. haklova je chodiaca reklama, ktora pritiahne pozornost presne takych ludi, pre ktorych je urceny ten typ programu. bolo okolo nej rusno, skandaly, plebs vie kto je. ja myslim, ze na mieste daneho media by si bol kkt, keby si po nej neskocil ak si chces zabezpecit sledovanost, citanost.

toto nie je rocket science, tu nepredavaju znalosti a odborne certifikaty, ale ksicht, cecky a skandaly
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #66 kedy: 08. Apríl , 2015, 09:08:37 »

super rozhovor s chiki-liki-tu-a aj o tom čo je a čo nie je mainstream :D


http://hudba.zoznam.sk/rozhovory/07-04-2015-chiki-liki-tu-a-ciel-ked-nas-raz-daju-do-maturitnej-otazky-bude-to-v-poriadku/
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #67 kedy: 22. Apríl , 2015, 13:45:13 »

no zase marika po dlhej dobe:

http://www.cas.sk/clanok/314765/sen-fanusikov-sa-stava-skutocnostou-marika-gombitova-naspieva-novu-piesen.html#
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #68 kedy: 22. Apríl , 2015, 16:13:04 »


a aky mas z toho dojem ? tesis sa ?  Popiskujem si ona davala este vacsie vysky, ako Gillan v Child in time  Ja som čert..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #69 kedy: 22. Apríl , 2015, 16:28:18 »

a aky mas z toho dojem ? tesis sa ?  Popiskujem si ona davala este vacsie vysky, ako Gillan v Child in time  Ja som čert..

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #70 kedy: 22. Apríl , 2015, 19:53:10 »

a aky mas z toho dojem ? tesis sa ?  Popiskujem si ona davala este vacsie vysky, ako Gillan v Child in time  Ja som čert..

Marika goes heavy metal  Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #71 kedy: 22. Apríl , 2015, 20:41:54 »

a aky mas z toho dojem ? tesis sa ?  Popiskujem si ona davala este vacsie vysky, ako Gillan v Child in time  Ja som čert..

V zásade mi je to jedno, proste som to sem dal.

No inak bol by som zvedavý na ten jej upistany hlas v child in time.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #72 kedy: 22. Apríl , 2015, 20:52:13 »

som zvedavy na ten film, od reziserky som uz co-to videl a nebolo zle. Pateidl hudba, Gombíkova titulna piesen, preco nie. ak uplne nezabudla spievat, tak ja verim, ze to moze byt aj dobre
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #73 kedy: 27. Apríl , 2015, 08:56:43 »

no kuknite na toto  Nechajte ma vydýchať  facepalm

http://tivi.cas.sk/video/2260030/slovenski-rockeri-z-topfestu-museli-zrusit-pohreb.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-article&utm_content=box-magaziny-article&utm_campaign=cross
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #74 kedy: 27. Apríl , 2015, 09:47:33 »

... ale tie plaatky na ktorych to hladas  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.114 sekund, 22 otázok.