Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 07:44:24
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: F-dur  (Prečítané 10282 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« kedy: 22. Apríl , 2014, 14:55:50 »

Caute chcem sa len spytat ako dlho ste sa ucili akord F?   Som metlak pretoze ja uz skusam skoro 5 dni a stale mi to moc nejde,tak neviem ci robim niekde chybu alebo to len proste tak dlho trva
« Posledná zmena: 22. Apríl , 2014, 15:10:51 od Stropky » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 22. Apríl , 2014, 15:02:06 »

spitat ucily

Sorry, ale toto mi uz nedalo... Krista, co sa dnes deje na skolach?  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #2 kedy: 22. Apríl , 2014, 15:11:26 »

uz je to ok :D
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #3 kedy: 22. Apríl , 2014, 15:17:23 »

Sorry, ale toto mi uz nedalo... Krista, co sa dnes deje na skolach?  Nechajte ma vydýchať
chlascu, fajcia, trtkaju, droguju... snad si uz nepamatas na svoje roky na zakladke?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 22. Apríl , 2014, 15:20:45 »

chlascu, fajcia, trtkaju, droguju... snad si uz nepamatas na svoje roky na zakladke?  Bavím sa skvele

No tak ja neviem, mne vtedy uplne stacilo, ked som si pustil prvykrat Dooma 1. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 22. Apríl , 2014, 15:27:56 »

F-dur mi trval hadam aj 3 roky.. a aj teraz mi obcas ujde.. a to este uvidis co bude s F#durom... kks..
Zaznamenané

Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #6 kedy: 22. Apríl , 2014, 15:53:08 »

F-dur mi trval hadam aj 3 roky.. a aj teraz mi obcas ujde.. a to este uvidis co bude s F#durom... kks..
az tak dlho???
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 22. Apríl , 2014, 16:06:42 »

tak ale to preto lebo kazdy prst som cvicil postupne..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 22. Apríl , 2014, 16:59:15 »

tak ale to preto lebo kazdy prst som cvicil postupne..

si sa učil samostatne každým prstom hrať na gitaru?
Či si skúšal F dur vždy len jedným prstom?  Popiskujem si Síce pri zmene ladenia je to ok.. :)



A k veci - Stropky, barré je vždy ťažké v začiatkoch, počkaj, keď sa budeš zanedlho učiť Bb, Bbmi, Bb7, Bb7sus4, F7 aj s malíčkom, prípadne neskôr iné ešte zamotanejšie akordy. :)
« Posledná zmena: 22. Apríl , 2014, 17:03:54 od Pitu » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 22. Apríl , 2014, 18:08:34 »

s tebou byvala ovela vacsia sranda.. ale .. odkedy si sa vratil z toho mora, uz nie si ten muz ktoreho som poznala...zmenilo ta to..  Smútim
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 22. Apríl , 2014, 18:26:51 »

s tebou byvala ovela vacsia sranda.. ale .. odkedy si sa vratil z toho mora, uz nie si ten muz ktoreho som poznala...zmenilo ta to..  Smútim

 Bavím sa skvele   vidím, že aj ty už starneš, keď srande prestávaš rozumieť.  Na zdravie!
Zaznamenané

mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #11 kedy: 22. Apríl , 2014, 18:47:02 »

Stropky , nemáš vysoko nultý pražeč ? šak keď zahráš barové G tak iba posunieš a máš F
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #12 kedy: 22. Apríl , 2014, 19:47:54 »

Stropky , nemáš vysoko nultý pražeč ? šak keď zahráš barové G tak iba posunieš a máš F

no ok ale toto je moj prvy bare akord takze to je jedno,nejde mi to tak ci tak a okrem toho viem zahrat asi len 11 normalnych akordov,hram na gitare cca 4 mesiace,takze tak...len som chcel vediet ako dlho sa uci ten akord
Zaznamenané
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #13 kedy: 22. Apríl , 2014, 19:49:56 »

si sa učil samostatne každým prstom hrať na gitaru?
Či si skúšal F dur vždy len jedným prstom?  Popiskujem si Síce pri zmene ladenia je to ok.. :)



A k veci - Stropky, barré je vždy ťažké v začiatkoch, počkaj, keď sa budeš zanedlho učiť Bb, Bbmi, Bb7, Bb7sus4, F7 aj s malíčkom, prípadne neskôr iné ešte zamotanejšie akordy. :)


ok a nahodou nepametas si ako dlho si sa ty ucil Fko?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 22. Apríl , 2014, 20:06:12 »

ok a nahodou nepametas si ako dlho si sa ty ucil Fko?

na to mi už pamäť neslúži.  Bavím sa skvele  Ale mal som s tým problém dosť dlho, mám krátke prsty a z husľového držania som prechádzal na gitaru, tak som veľmi dlho hral iba malé barré cez 4 struny. Až keď som sa pustil poriadne do klasiky, tak už nebola šanca sa aj väčšiemu barré vyhnúť. :)
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.