Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 20:21:51
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Victor Wooten v Babylone  (Prečítané 6403 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #15 kedy: 12. Máj , 2014, 23:41:35 »

nie, ale niektori ludia od nas z kapely povedzme mali tu cest  Bavím sa skvele

zas Karol, vsetci vieme aky muzikant je Valihora .. minule som za nim stal a pokakal som sa aj ked to uz teda casto dnes nerobim.
Vsetci pozname historky o Valihorovi a vieme vo co go, ale zas ostante pri zemi chlapci. Kazdy jeden z Vasej tlupy si moze vyvesit hru s nim nad krb.  Chlapec je velky hudobnik a taketo reci od poloamaterskych kapiel pridu skor vtipne ako pokus o dis. Chalan si akosi moze dovolit byt kkt, chapeme sa.

peace  Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 13. Máj , 2014, 16:26:57 »

hlavne to niektori nepochopili vsakze zas raz? paci sa mi mn jak vzdy nahodis ten passive agressive styl D:  jak mi vzdy prides nalozit pritom si na tom asi o 97% horsie.. sak vieme.. :D hlavne pohonis valihorovi, ale potom nasledne odjeb na vaia.. :D hehehe a aby som to ujasnil..  myslene tobolo tak, ze niektori ludia s ktorymi hram a nie su amateri, mali moznost s nim hrat a nebolo to lahke, lebo ten clovek jebe na to co kapela hra, on si ide svoje a musis sa drzat zubami nechtami :) a ja som s nim nehral cize tolko.. najlepsie si pamatam jak valihoru musel vadim ucit zabuchat highway to hell lebo tam furt jebal polyrytmy a nedalo sa to pocuvat
« Posledná zmena: 13. Máj , 2014, 16:35:22 od kaolko » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #17 kedy: 13. Máj , 2014, 18:29:17 »

hlavne to niektori nepochopili vsakze zas raz? paci sa mi mn jak vzdy nahodis ten passive agressive styl D:  jak mi vzdy prides nalozit pritom si na tom asi o 97% horsie.. sak vieme.. :D hlavne pohonis valihorovi, ale potom nasledne odjeb na vaia.. :D hehehe a aby som to ujasnil..  myslene tobolo tak, ze niektori ludia s ktorymi hram a nie su amateri, mali moznost s nim hrat a nebolo to lahke, lebo ten clovek jebe na to co kapela hra, on si ide svoje a musis sa drzat zubami nechtami :) a ja som s nim nehral cize tolko.. najlepsie si pamatam jak valihoru musel vadim ucit zabuchat highway to hell lebo tam furt jebal polyrytmy a nedalo sa to pocuvat

vobec ziaden passive agressive styl, len sa mi pretacaju budiky, ked niekedy citam zvasty.

hlavne nikde nehonim valihorovi; uplne chapem/e o com si pisal a hovoril. ked je niekto butthurt, tak je to jeho problem, ze s nim valihora zatocil - curakov je vela a chlapik je taka liga hudobnika, ze ak niekomu aspon naoko tolerujem naroky a spravanie a la hviezda, tak je to on.
Vaia som videl stvrty raz - uplne objektivna neofenzivna a smutna pravda. viem ako hraval kedysi, viem aky bol kedysi z neho dojem a vystup, nic viac nic menej.

a neurazaj sa more! ja beriem vsetko, ale milujem fenomen fsetko viem a v tom kopete chalosi prvu ligu .. mam ta rad ty trol :-) , ale keby som ta nepoznal, tak ma tu asi sem-tam iritujes. Inac neviem vlastne co si mi chcel nalozit na oplatku ..
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 14. Máj , 2014, 07:19:20 »

tiez som videl valihoru vela krat, ci uz s hiromi, alebo v dan brantingan quintet, v hrane, s kollerom, v X inych zoskupeniach a to co vidavam poslednu dobu je velmi podobne tomu co som pocul o koncerte wootena. cize ked hra prvoligovy bubenik veci, ktore sa v danom zanri ani nehodia, myli sa, pretoze kapela si tradicne dala prvoligovo jednu skusku pred koncertom a jednu v ramci zvukovky, tak treba drzat hubu lebo to sa odpusta  Zdravíčko
v tom co som pisal ja ani tak neslo o valihoru ako o skusenost s roznymi zoskupeniami tychto ludi, rozne jednorazove projekty kde sice predvedu casto famozny vykon a aj zaujimavu muziku, casto je to ale len ucelna onania a niekedy az silena improvizacia, lebo kila mame napisane a potom sa uvidi, nikto to ajtak nespozna.
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 14. Máj , 2014, 13:47:51 »

spravne som pochopil, ze o tom, ci hral Valihora napicu koncert sa tu hadaju ludia, co na tom koncerte neboli ?  Ja som čert.. ani ja som tam nebol, ale ludia co poznam, tiez poznaju  Ja som čert..
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 14. Máj , 2014, 13:53:26 »

Co som videl naposledy nejaky projektik, kde bol aj Valihora, tak to bol presne tento pripad. Hudobne to malo potencial na ovela silnejsi zazitok, ako sa v skutocnosti dostavil - 1 skuska rychla fakt nestacila. Co ma vsak viac zarazilo ako nejake nedorozumenia a nepresnosti bola miestami hra na bicie uplne proti hudbe a zvysku kapely. Ako tiez netusim co by som hral v 7 minutovej zlozitej kompozicii, ked ju pocujem 2. x v zivote prave pocas hrania, ale v ten vecer ta hudba chcela ovela citlivejsi a vnimavejsi pristup...ale tak asi nebolo vhodne dusevne rozpolozenie.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #21 kedy: 14. Máj , 2014, 14:08:56 »

najväčšia haluz je ale to, že valihora sa tu preberá viac ako samotný wooten :D asi by potreboval vlastnú tému :D
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #22 kedy: 14. Máj , 2014, 17:07:42 »

no to by sme dopadli keby este aj bubenici tu mali temy  Bavím sa skvele
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #23 kedy: 14. Máj , 2014, 18:41:39 »

Ja teda neviem ale vzdy ked som videl valihoru ci s hiromi alebo retroact experience tak mi to prislo vyborne, a rovnako dobre sa mi s nim aj hralo co som mal raz tu cest. Ale asi nie som dostatocny snob ako niektori zdejsi clenovia :-) na nikoho nenarazam vsetkych vas lubim ako len dospely heterosexualny klavesak moze lubit neznamych gitaristov na fore :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #24 kedy: 14. Máj , 2014, 20:13:29 »

co vam ten Wooten urobil?
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #25 kedy: 14. Máj , 2014, 22:38:44 »

tiez nechapem trosku.... odhliadnuc od spravania apod... mne sa vzdy valihora velmi pacil ako hra.... ja pritom nie som bubenik..ale pocuvam aj takpovediac bubenicku muziku..... ci uz hral s waking wision trio ...ci uz s Rozsom ..na hociakych festoch  a jazz zoskupeniach......    neviem fakt o com tocite.. mne sa z nich najvaic "nepacil " vizvari .... inak super

to ze ide proti...mno ved to je cisty on..to je prave fun...a treba kukat ako sa chlapi potia aby to nedojebali.... bez niecoho narocneho ..to nie je sranda...  .. videl som ho uz asi 16 razy a chodim vyslovene na neho.. to je meno co ma vzdy pritiahne na koncert.. o inych slovakoch to ani nemozem povedat uz

naspak k Wootenovi.... fakt to nahravanie jednotlivych not do loopu bola sila...tu to hra na jednej predvadzacke...ale na to mkoncerte to zahral este lepsie ..... a to pocitanie desna sranda....
milujem ako jeho bracha hra (da sa povedat) nahovn na tej gitare ked soluje..a je bohovo ftipne sledovat wootena aostanych ako sa na tom ujebavaju ze co to ten regie hra

od kamosa co uz na nom bol v cechah som dostal recenziu ze tam mal lepsiu spevacku .. mne osobne sa pacila az na to brucho cojej trcalo...akoze ja tiez nie som najchudsi ..ale tak si nedam tricko ledva pod cicky...no nie? no ano...
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 15. Máj , 2014, 09:48:57 »

spevacka bola brutalna, bez debaty.

Regi hral miestami neskutocne zaujimave veci, akurat ma fakt  priserny zvuk, cize to bolo take poloutrpenie.
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #27 kedy: 15. Máj , 2014, 10:00:38 »

spevacka bola brutalna, bez debaty.

Regi hral miestami neskutocne zaujimave veci, akurat ma fakt  priserny zvuk, cize to bolo take poloutrpenie.

hej speváčka bola brutálna. z prvu keď prišla na pôdium tak som začal uvažovať, že či nie je tehotná.. :) Ale ťahala výšky neskutočne.

A Regi? Ja hlavne nechápem, z tej jeho, na pohľad veľmi nepeknej "techniky" hry pravou rukou. Veľmi zvlášne na podľad.
Na mňa to bolo veľa čo hral. Do nemoty drvil tie tridsaťdvojky či čo to hral... Až zúfalo mi chýbalo normálne poctivo vybrnkané sólo s melódiou v nejakom normálnom tempe.
Backlajty hral famózne. Strojovo presne, ukážková dynamika ale chýbala mi aj trochu jednoduchšia hra. Takto mi to niekedy pripadalo ako len exhibícia typu - pozerajte všetci čo dokážem.
Hlavne nechcem kritizovať, lebo ani za tri životy by som sa nedokázal naučiť to čo on ale z hľadiska poslucháča, ktorý sa vôbec nevenuje tomuto žánru (a na koncerte som si celý čas pripadal, že tam nepatrím) som to tak vnímal.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 15. Máj , 2014, 11:45:14 »

...mali moznost s nim hrat a nebolo to lahke, lebo ten clovek jebe na to co kapela hra, on si ide svoje a musis sa drzat zubami nechtami...

... bola miestami hra na bicie uplne proti hudbe a zvysku kapely...

Ale to sú jazzoví bubeníci, prestali držať rytmus v päťdesiatych rokoch - od čias bebopu.
Roky som hrával s Oldom Petrášom, raz som sa stratil a kričal som mu do ucha: "Kde je prvá, do pi..?"
A on na to: "Musíš vedieť!"
 Bavím sa skvele
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #29 kedy: 15. Máj , 2014, 12:13:11 »

no vyvetluj to tuto džezmenom  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.