Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 16:45:57
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Konzervatorium  (Prečítané 8028 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« kedy: 01. Máj , 2014, 12:15:14 »

Caute,chcem sa vas opitat ci niekto chodil na konzervatorium ci sa to oplati a ci nie.Som 3tiak na SOŠ a zvazujem ze po tretom rocniku prestupim na konzervatorium kedze terajsia skola ma moc nebavy.Zacal som na gitare hrat pred cca 5 mesiacmi a dost ma to bavy ale mam pocit ze mi to ide strasne pomali,preto zvazujem konzervatorium a taktiez sa mi paci hra prstami a aj neake klasicke pesnicky.Popripadne ak by ste mi vedeli povedat co sa tam uci ci tam je matematika a take tie klasicke predemty alebo sa tam len  uci hra na gitare
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 01. Máj , 2014, 13:10:07 »

najprv v klude dorob zakladku, aby si tie ypsilony a makke i nehadzal jak staroslovienci.. vies ako.. pomali daley zaydes..
Zaznamenané

Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #2 kedy: 01. Máj , 2014, 13:14:08 »

najprv v klude dorob zakladku, aby si tie ypsilony a makke i nehadzal jak staroslovienci.. vies ako.. pomali daley zaydes..

to ma najmenej trapi
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 01. Máj , 2014, 13:21:10 »

to ma najmenej trapi

Neskor bude. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #4 kedy: 01. Máj , 2014, 18:28:34 »

dokonci si radsej strednu aj ked ta nebavi a makaj v hre na gitare popri tom..poznam ludi co odisli zo strednej po par rokoch na konzervatorium a zabili tym niekolko rokov..to by mozno ani tak nebol problem, ale venujes sa tomu zatial len 5 mesiacov, neviem na akej si urovni co sa tyka hrania..aby ta tam vobec prijali.. a ked ta tam aj vezmu, tak prvych par rokov budes mat rozne odveci predmety co ta nebudu bavit rovnako..

ovela viac sa naucis sam, ovela rychlejsie..nie je problem si zohnat sukromneho ucitela, napredovat rapidne rychlo a potom skusit s nastrojom rovno vysoku ked budes drtic (ale myslim ze tam je len klasicka gitara) pripadne mozes skusit studovat zvuk na vyske
Zaznamenané
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #5 kedy: 01. Máj , 2014, 20:09:25 »

dokonci si radsej strednu aj ked ta nebavi a makaj v hre na gitare popri tom..poznam ludi co odisli zo strednej po par rokoch na konzervatorium a zabili tym niekolko rokov..to by mozno ani tak nebol problem, ale venujes sa tomu zatial len 5 mesiacov, neviem na akej si urovni co sa tyka hrania..aby ta tam vobec prijali.. a ked ta tam aj vezmu, tak prvych par rokov budes mat rozne odveci predmety co ta nebudu bavit rovnako..

ovela viac sa naucis sam, ovela rychlejsie..nie je problem si zohnat sukromneho ucitela, napredovat rapidne rychlo a potom skusit s nastrojom rovno vysoku ked budes drtic (ale myslim ze tam je len klasicka gitara) pripadne mozes skusit studovat zvuk na vyske

takze na to konzervatorium ak by som chcel ist tak uz musim na tej gitare aj nieco vediet?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #6 kedy: 01. Máj , 2014, 20:13:50 »

takze na to konzervatorium ak by som chcel ist tak uz musim na tej gitare aj nieco vediet?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Uz len kvoli tejto otazke na to konzervatorium fakt ani nemysli.  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #7 kedy: 01. Máj , 2014, 20:21:33 »

Uz len kvoli tejto otazke na to konzervatorium fakt ani nemysli.  Nechajte ma vydýchať

tak ja neviem ako to tam chodi kedze tam nechodim
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #8 kedy: 01. Máj , 2014, 20:28:27 »

Vies, v dnesnej dobe internetu si taketo informacie mozes velmi jednoducho zistit vratane celeho studijneho planu.

Vsetko najdes. Len smelo do toho.

Konkretne v BB mas na prijimacich skuskach okrem teorie tuto talentovu (prakticku) cast pre gitaru:

Stupnice: 2 durové a 2 molové stupnice (dvoj, resp. trojoktávové + intervalové stupnice, kadencie)
Etudy: dve etudy kontrastného charakteru (Carcassi op.26, op.60, Giuliani op.48 a pod.)
Prednes: dve prednesové skladby (jedna povinne od J.S. Bacha)
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #9 kedy: 01. Máj , 2014, 22:16:47 »

ono to nie je tak že dokončíš strednú a šup ho do Konzervy, to nie je nejaký filozofický či sociálny smer Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #10 kedy: 02. Máj , 2014, 00:44:02 »

najprv v klude dorob zakladku, aby si tie ypsilony a makke i nehadzal jak staroslovienci.. vies ako.. pomali daley zaydes..

pomaly delay zajdes
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 02. Máj , 2014, 06:57:24 »

Vies, v dnesnej dobe internetu si taketo informacie mozes velmi jednoducho zistit vratane celeho studijneho planu.

Vsetko najdes. Len smelo do toho.

Konkretne v BB mas na prijimacich skuskach okrem teorie tuto talentovu (prakticku) cast pre gitaru:

Stupnice: 2 durové a 2 molové stupnice (dvoj, resp. trojoktávové + intervalové stupnice, kadencie)
Etudy: dve etudy kontrastného charakteru (Carcassi op.26, op.60, Giuliani op.48 a pod.)
Prednes: dve prednesové skladby (jedna povinne od J.S. Bacha)


tak moment.. cize ziaden enter sandman? alebo tak?
Zaznamenané

crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #12 kedy: 02. Máj , 2014, 07:13:00 »

tak moment.. cize ziaden enter sandman? alebo tak?

Sak druhu mas volny vyber. Vybalis na nich medvedku daj labku a ides (domov).
Zaznamenané
Stropky
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #13 kedy: 04. Máj , 2014, 11:51:35 »

tak asi kaslem nato no  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.