Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:58:27
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Notebook na hudbu  (Prečítané 19592 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #30 kedy: 09. Máj , 2014, 11:13:12 »

HP pavillion.. IMHO najhorsie laptopy ever..  brat mal, frajerka ma... dvaja kamosi maju.. po roku sa im vsetkym zacal prehrievat jak u kokotov.. normalne ze 50 stupnov ma ten trackpad .. funguje asi 15 minut, kukas film a zrazu sa prehreje a vypne.. ked kukame film, tak len pri otvorenom okne..  Bavím sa skvele
Tiež nemusim Pavilion, ale bol to moj 1. notebook a vobec som nemal problem s prehrievanim(hraval som sa na tom hlavne hry), pouzival som ho 3-4 roky a teraz ho pouzivaju rodicia uz 2 roky a ziadny problem s prehrievanim...mal som model s nvidia grafikou a intel procesorom.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #31 kedy: 09. Máj , 2014, 11:17:38 »

nerozumiem uplne, preco riesis ten mac.
mna zivy iOS development, a kedze nastroje na vyvoj nie su portovane na ine platformy, tak na macu ficat musim, ale ak by som si riesil masinu iba na hudbu, + trochu fotenie, resp. spracovanie videa, tak urcite idem do nejakej silnej konfiguracie za skoro polovicnu cenu.

ano ano, mac ma podstatne lepsi OS a o triedu vyssie spracovanie ako akakolvek ina znacka, ale porozmyslaj, ci to tvoju pracu skutocne ovplyvni. ved aj tak 90% casu stravis v tom DAWku, ci kde.
navyse, vsetky podstatne softy su dnes uz na oboch platformach a rovnako vyladene, uz to nie je o tom, ze kupujem mac, lebo potrebujem robit vo Final Cut, alebo podobne veci..

no to stou polovicnou cenou a rovnakou konfiguraciou podla mna nieje uplne realne, si pametam ze som tiez hladal nejaky stroj na urovni 13ky retiny a fakt to bolo cenou vsetko cca na rovnakej urovni
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 09. Máj , 2014, 11:33:00 »

HP Pavilion sa nam sral od zaciatku a este mal aj neuveritelne hnusny obraz. najlacnejsi Acer nam prave v tychto dnoch odchadza po 6 rokoch.

notebooky su pliaga, z roka na rok sa to vyraba spotrebnejsim a smejdackejsim spsobom. som rad, ze na tom nemusim pracovat ani doma, ani v praci, ani nikde...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #33 kedy: 09. Máj , 2014, 11:38:38 »

notebooky su pliaga, z roka na rok sa to vyraba spotrebnejsim a smejdackejsim spsobom. som rad, ze na tom nemusim pracovat ani doma, ani v praci, ani nikde...

Podobne. :)

Zatial co mam skusenosti, tak vacsina posla tak okolo 3 - 4 rokov. Najlepsie sa drzi Lenovo inak zatial. Najhorsie skusenosti mam s Asus celkovo.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #34 kedy: 09. Máj , 2014, 12:29:13 »

urcite mate v tych desktopoch aspon 400watove zdroje a nicite planetu bastardi
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 09. Máj , 2014, 12:56:22 »

hej a 22 palcove 500W CRT. aspon si setrime krcne chrbtice a na planetu sereme
Zaznamenané
Luken
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101


« Odpoveď #36 kedy: 09. Máj , 2014, 13:20:59 »

Ja by som asi nezatracoval ziadnu znacku vzdy je to o kuse alebo potom o konkretnej rade. Ja som u Asusov vzdy kupoval ztych vyssich modelov za vypredajove ceny, cize aj to spracovanie a kvalita tomu zodpovedali a myslim si, ze prave pre to mi este ziadny neposiel. Aj co sa tyka chladenia na tych starych N53kach tak to je uplne skvele, po dvoch rokoch pocujem viac ten 7200 otackovy disk ako samotne chladenie a teploty su asi take, ze ked aj na tom nieco hram tak vrch sa ani nezohreje. Kazdopadne nedavno sme s kamarato vyskladali velmi slusny desktop za cca 360 eur, ktory vo vsetkom predcil moj notebook, takze ja stale vidim cestu skor tam :D a dokupit si nejaky tablet alebo nieco podobne na vybavovanie mailov a tak... :)
« Posledná zmena: 09. Máj , 2014, 13:21:31 od Luken » Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #37 kedy: 10. Máj , 2014, 09:51:09 »

Tak som teda kupil macbook pro retina, zatial sa zoznamujeme.
Zaznamenané
Roncok
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #38 kedy: 19. Január , 2017, 20:21:07 »

Zdravím, ja mám už rok a pol tento: https://www.hej.sk/notebook-asus-zenbook-ux310uq-gl052r-ux310uq-gl052r-sivy/ a som s ním viac než spokojný. Editácia videa na full grafike bez problémov, editácia zvuku takisto... len ta cena no.. nie je pre kazdeho :D :) taku mensiu zlavicku prikladam ak by ste mali zaujem http://www.zlavove-kody.sk/hej-sk/
Zaznamenané
veroniqc31
okukávač

Príspevkov: 4


« Odpoveď #39 kedy: 24. Jún , 2020, 13:22:40 »

Ak chces nieco lacnejsie, tak jazdeny MacBook Pro. Od 15tky vyssie, kvoli "mixu" a lepsiemu ovladaniu trebars.
ano tiez odporucam mac book
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #40 kedy: 24. Jún , 2020, 17:26:24 »

 Ja som čert.. mas povolenie na takuto masivnu exhumaciu co tu predvadzas Huh!
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 23 otázok.