Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 19:35:17
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lucie 2014 tour - Bratislava  (Prečítané 2184 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« kedy: 30. Máj , 2014, 07:49:09 »

Ahojte, neviem kto vsetko bol vcera 29.5.2014 na koncerte Lucie v BA - Slovnaft Arena. Moje postrehy su take, ze kapela je dobra, ale dobre zneli asi len osvecene stare hity, na com sa ale do znacnej miery mohla podielat aj akustika v tejto sportovej - hokejovej arene, ktora bol velmi zla. Zvuk sa zlieval a hltil, gitara (Gibson LP - Custom - Supreme) bola nekonkretna dost nabasovana a vela hallu asi prirodzene vzhladom na priestor. Najlepsie vyznela hudba vtedy, ked hrala len akustika a do toho spev. Akonahle hrala cela kapela, uz to bolo cele nekonkretne, zlievalo sa to dohromady, spev bolo pocut, ale clovek rozumel len kazde druhe slovo a vedel cely text len vtedy, ked ho poznal naspamet, co nebol problem pri ich hitoch. Inak podium bolo dobre postavene, zaujimava produkcia, efekty atd. Nebolo to nic vynimocne, ale na SR a CR pomery to bol urcite lepsi standard. Hala bola asi vypredana, kapela zacala o cca 30min neskor, ako bolo na listku, ale ludia prichadzali este aj potom ako zacali. Toto je asi len V SR a CR standard. Odohrali zname hity aj menej zname piesne. Hrali cca 1,5hod v kuse, potom pridavok asi pol hodku a rozlucka.

Vcelku som mal nakoniec dobry pocit z koncertu. Isiel som hlavne koli tomu ze zene sa Lucie paci (aj dceru mam Luciu) a ja si ju ties vypocujem. Uz budem ale silno zvazovat ci pojdem do Slovnaft areny na nejaky koncert. Oproti NTC je to zvukovo podstatne horsie. V NTC sa mi zvuk paci velmi, dobre sa to tam da nazvucit a vsetky koncerty (ci metal, rock, folk, pop) tam zneju dobre. Ked som bol v NTC naposledy na Marka Knopflera, tak to bol najlepsi zvuk, aky som kedy na koncerte pocul.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 30. Máj , 2014, 08:07:43 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1 kedy: 30. Máj , 2014, 07:54:50 »

V hokejovych halach je vseobecne nic moc zvuk, v podstate sa stotoznujem s tym co napisal Stano. Cas na listku sa pise ako kvazi vstup, bolo tam 1930, ocakaval som ze zacnu o 20 a zacali na minutu presne. Hrali do 2130 potom dvakrat pridavok, skoncilo sa tusim o 2210. Ale prijemny koncert kazdoapdne  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 30. Máj , 2014, 10:04:16 »

co ja ti viem.. bol som v O2 arene v Prahe na foo fighters a tam si typci davaju 3 gitary, basa, bicie a asi kazdy este aj spieva a ziadne zlievanie nebolo.. akurat tak po koncerte v podniku..
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #3 kedy: 30. Máj , 2014, 10:58:25 »

to je asi naozaj len nasa specialita. ja som prisaham bohu na pic.u zvuk zazil asi jedine len na slovensku
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #4 kedy: 30. Máj , 2014, 11:03:07 »

Ak to niekoho povzbudi tak to zvucila ceska spolocnost komplet ak som spravne videl na trickach a pod. Ale suhlasim, aj v Steel arene bol katastrofalny zvuk ked som bol na Sabbate  ?§!.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #5 kedy: 30. Máj , 2014, 14:57:33 »

Ja som včera uprednostnil koncert Andre Rieu vo Viedni. Hudobné a vizuálne majstrovstvo.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.