Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 12:41:19
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: THE CRIMSON PROJEKCT, 18. jul, Buchlovice...Belew, Mastelotto, Levin...  (Prečítané 5355 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 21. Júl , 2014, 09:51:40 »

SUPER koncert...

vlastne trojkoncert... kapela sa priebezne rozdelovala na tria - A.Belew Trio a Levinovo Stickmen a davali osve vlastny material a spolu Krimson kusy. Skvely zvuk (vonku) fantasticka atmosfera, pocasie. Som FAKT rad, ze sme isli. ak niekto hra KURWA hudbu, tak tito pani :-)

nejake skromne video ukazky :

B´Boom (prva skladba večera - no nie je to krasny otvarací thrack ?)

Red

p.s. ked hrali Frame By Frame, skoro sa mi tlacili slzy do oci, tak pekne pan Belew spievajú :-)


Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
zdeno
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #16 kedy: 22. Júl , 2014, 18:04:14 »

SUPER koncert...

vlastne trojkoncert... kapela sa priebezne rozdelovala na tria - A.Belew Trio a Levinovo Stickmen a davali osve vlastny material a spolu Krimson kusy. Skvely zvuk (vonku) fantasticka atmosfera, pocasie. Som FAKT rad, ze sme isli. ak niekto hra KURWA hudbu, tak tito pani :-)

nejake skromne video ukazky :

B´Boom (prva skladba večera - no nie je to krasny otvarací thrack ?)

Red

p.s. ked hrali Frame By Frame, skoro sa mi tlacili slzy do oci, tak pekne pan Belew spievajú :-)


Veru, super to bolo! Vdaka za klipy a ad tejto udalosti!
Pre mna top hudobny zazitok to bol, pozorovat panov majstrov a slecnu Juliu v akcii a par metrov od nich si zahulakat Dinosaura :) A potesilo ma, ze Adrian vyzeral aj fyzicky fit, dufam, ze sa este niekde nablizku coskoro zase zastavi. God save our gracious King! Crimson King!

Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.