Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:54:19
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Previnutie reprákov  (Prečítané 8965 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« kedy: 25. Jún , 2014, 06:12:43 »

čaues , neviete o nejakom prevíjačovi reprákov BA a okolie , dík
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 25. Jún , 2014, 07:59:46 »

čaues , neviete o nejakom prevíjačovi reprákov BA a okolie , dík
mne robil robotu brdo a bol som spoko.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #2 kedy: 25. Jún , 2014, 12:36:01 »

Aky reprak potrebujes premotat ?

Duso Udvaros to isteho casu robieval.
Ked som potreboval specialne cievky a komponenty na ozrutne vykonne repraky ,isiel som rovno za nim ,no klasicke dietne repraky a selejsny  robievam sam , lebo s Dusovymi dodacimi lehotami je to poslednu dobu nadlho  Bavím sa skvele
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #3 kedy: 25. Jún , 2014, 13:22:53 »

Aky reprak potrebujes premotat ?

Duso Udvaros to isteho casu robieval.
Ked som potreboval specialne cievky a komponenty na ozrutne vykonne repraky ,isiel som rovno za nim ,no klasicke dietne repraky a selejsny  robievam sam , lebo s Dusovymi dodacimi lehotami je to poslednu dobu nadlho  Bavím sa skvele

Ďuso to ešte stále robí a zdá sa mi, že teraz sa tomu viac venuje aj jeho syn. A áno - dodacie lehoty sú dlhé  ha ha ha ale človek keď má na neho bližší kontakt tak sa to dá spraviť aj expresne. Žiaľ takých je nás málo :)
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #4 kedy: 25. Jún , 2014, 15:01:17 »

Aky reprak potrebujes premotat ?

Duso Udvaros to isteho casu robieval.
Ked som potreboval specialne cievky a komponenty na ozrutne vykonne repraky ,isiel som rovno za nim ,no klasicke dietne repraky a selejsny  robievam sam , lebo s Dusovymi dodacimi lehotami je to poslednu dobu nadlho  Bavím sa skvele
myslím 12" alebo 15" basáky , PA obidva asi zhorené ciefky , obyčko repráky , prevínieš ?
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #5 kedy: 25. Jún , 2014, 15:02:44 »

Buď Udvaros alebo Fülop Jan, ten je zo Žiharca je to vedľa Šale 905 506 665 spraví to do 10 dní tiež sa k nemu chystám, alebo pošlem poštou
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #6 kedy: 25. Jún , 2014, 15:38:44 »

keď mi to previnie brďo volím brďa  Bravooo
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #7 kedy: 26. Jún , 2014, 08:18:45 »

Ake su to repraky, lebo ak su to PAckove no name 15ky  ,to radsej zanes Dusovi ,alebo tomu Fulepovi ,lebo neviem ci mam na take repro kopyto a ak je to namotane na nejakom specialnom formeli, tak na to sa snat ani neda zohnat lepidlo ,cize treba vyrobit celu novu cievku najlepsie sklolaminatovu a na to uz fakt nemam ani vybavenie ani cas.
Henty madari zo Ziharca v tom maju prax aj skusenosti.
Kopyto mam iba na 2" a 4" cievky ,cize gitarove repraky typu selejsny,atd. a volakedajsie ARNky 94.. ,popripade este GAUSS
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #8 kedy: 30. Jún , 2014, 22:14:32 »

DIK , pravdupovediac zatial serem na tie repráky , jedine , že by som dal jeden opraviť  a spravil z neho mikrofón na kopák  :)  a celé s cestou + previnutie by to stálo určite viac jak kúpiť trebárs z bazáru  :) no orientačne , čo stojí previnutie jednej 15" alebo 12 "  Huh!  +- rádovo  20?  30 ?
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #9 kedy: 01. Júl , 2014, 07:46:20 »

DIK , pravdupovediac zatial serem na tie repráky , jedine , že by som dal jeden opraviť  a spravil z neho mikrofón na kopák  :)  a celé s cestou + previnutie by to stálo určite viac jak kúpiť trebárs z bazáru  :) no orientačne , čo stojí previnutie jednej 15" alebo 12 "  Huh!  +- rádovo  20?  30 ?
No neviem .Repraky ,ktore som si ja netrufal spravit ma stali vzdy viac.. cca 2000-2500 Sk
« Posledná zmena: 04. Júl , 2014, 10:12:24 od brdo prvy » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #10 kedy: 02. Júl , 2014, 20:13:58 »

ja mám na svojom 12" uvoľnenú cievku a odhad je 30-40 Euro
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #11 kedy: 03. Júl , 2014, 06:10:37 »

Brďo tak nič , to sa neoplatí ani benzínovo , nieto ešte robota k tomu , ale dík  Na zdravie!
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #12 kedy: 11. December , 2017, 10:34:39 »

Nepoznate niekoho okrem Dusa Udvarosa, co mi vie nabudit magnety na reprakoch ?
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.