Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 15:19:05
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prerabka spanielky na el. gitaru.  (Prečítané 9402 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #30 kedy: 15. August , 2014, 10:20:02 »

 Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať som myslel že táto tema sa ukončila na konci prvej strany ale ďalšia sa tu pridala :D :D
a otváram 3tiu stranu :D

wwwaaaaa    facepalm je tu furt kopec srandy aj po rokoch  Na zdravie! Bavím sa skvele

pridaj tam snímač a strž ho do gitarového aparátu ked nemáš gitarový aparát nedávaj ani snímač do gitary a nikde ho nestrkaj :D
« Posledná zmena: 15. August , 2014, 10:21:11 od tipek » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 15. August , 2014, 12:46:35 »

Zaznamenané

o-yep sro
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #32 kedy: 15. August , 2014, 20:46:18 »

riešiť nezmyselne veci, videl som nedavno nejaky stratocaster za 25 € čo som asi ešte nevidel, z druhej ruky...nejaky low end...ale ako radsej dam 25 € nastavim co najlepsie ako sa bude dat...a neriesim snimac na akustiku...  Je mi do plaču
Zaznamenané

hm... :-D
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 15. August , 2014, 21:05:45 »

t...a neriesim snimac na akustiku...
...ak hrám metal!

Ale ak hrám folk alebo country...
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #34 kedy: 15. August , 2014, 21:11:18 »

...ak hrám metal!

Ale ak hrám folk alebo country...

samozrejme, neviem ale mal som pocit ze sa riesil snimac klasicky na elektriku, ako sa pise v prvom príspevku, sak na akustiky su bezne snimace na to určené a zvuk sa dá upraviť to je smaozrejme bez debaty o tom ani slovo nepoviem ze nie :-)
« Posledná zmena: 15. August , 2014, 21:12:09 od Vratko » Zaznamenané

hm... :-D
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #35 kedy: 15. August , 2014, 22:02:31 »

Pozri, popros rodicov, nech ti kupia, hoc aj z bazaru nejaky lacny gitarovy set so zosilnovacom, to sa zmestis snad aj do 100 eur. Na zaciatok ti to stacit bude musiet, kedze financie nemas. Rodicia ta budu mozno odhovarat, ze naco atd., to je v poriadku. Tak im vysvetli, ze ti na tom zalezi a dohodni sa s nimi, ze ju dostanes trebars na narodky/vianoce atd. Existuje aj predaj na splatky napr. Prosto existuje vela moznosti. Mas uz 15? Tak si najdi brigadu a zarob si. Ja som v 15-tich makal za 30 korun na hodinu a v tom case stali aj horsie gitary majland. Chce to tvoju iniciativu.

A este k teme. Ja ked som este nemal ani elektriku, ani zosik, moj experiment „prerabky“ akustiky na elektriku bol asi taky, ze som do ozvucnice vlozil normalny mikrofon na spev („holiaci strojcek“ od Tesly, pamatnici vedia  Bavím sa skvele, na ktorom som si rucne prerobil koncovku na jack) a isiel priamo do veze. Hrat to nejak hralo. Dokonca som to pichol aj do kompu a cez soft som dostal na tu dobu cisty Slayer.  Zdravíčko
Zaznamenané
Ted
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #36 kedy: 17. August , 2014, 00:00:01 »

Pozri, popros rodicov, nech ti kupia, hoc aj z bazaru nejaky lacny gitarovy set so zosilnovacom, to sa zmestis snad aj do 100 eur. Na zaciatok ti to stacit bude musiet, kedze financie nemas. Rodicia ta budu mozno odhovarat, ze naco atd., to je v poriadku. Tak im vysvetli, ze ti na tom zalezi a dohodni sa s nimi, ze ju dostanes trebars na narodky/vianoce atd. Existuje aj predaj na splatky napr. Prosto existuje vela moznosti. Mas uz 15? Tak si najdi brigadu a zarob si. Ja som v 15-tich makal za 30 korun na hodinu a v tom case stali aj horsie gitary majland. Chce to tvoju iniciativu.

A este k teme. Ja ked som este nemal ani elektriku, ani zosik, moj experiment „prerabky“ akustiky na elektriku bol asi taky, ze som do ozvucnice vlozil normalny mikrofon na spev („holiaci strojcek“ od Tesly, pamatnici vedia  Bavím sa skvele, na ktorom som si rucne prerobil koncovku na jack) a isiel priamo do veze. Hrat to nejak hralo. Dokonca som to pichol aj do kompu a cez soft som dostal na tu dobu cisty Slayer.  Zdravíčko

hmmm ... akurat som si spomenul ze v oktobri bude birmovkaaa  Ja som čert.. cize dajake tie money budu... len moja akustika je rozsipana cize neviem ci kupim aj set aj novu akustiku ak nie, tak kupim set a na akustiku doskrabem  ha ha ha

ked tak pojdem kuknut tento set http://www.muziker.sk/gitary/elektricke-gitary/elektricke-gitarove-sety/p/210794-abx-GUITARS-10-set-gitara-kombo
Zaznamenané

Epiphone Pro - 1 VS
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #37 kedy: 17. August , 2014, 00:29:40 »

vsak a naco do toho furt komponujes tu akustiku ? kup ten set, zacni ozaj hrat a spenielku podorabas potom...
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #38 kedy: 17. August , 2014, 05:28:03 »

Pozri, popros rodicov, nech ti kupia, hoc aj z bazaru nejaky lacny gitarovy set so zosilnovacom, to sa zmestis snad aj do 100 eur. Na zaciatok ti to stacit bude musiet, kedze financie nemas. Rodicia ta budu mozno odhovarat, ze naco atd., to je v poriadku. Tak im vysvetli, ze ti na tom zalezi a dohodni sa s nimi, ze ju dostanes trebars na narodky/vianoce atd. Existuje aj predaj na splatky napr. Prosto existuje vela moznosti. Mas uz 15? Tak si najdi brigadu a zarob si. Ja som v 15-tich makal za 30 korun na hodinu a v tom case stali aj horsie gitary majland. Chce to tvoju iniciativu.

A este k teme. Ja ked som este nemal ani elektriku, ani zosik, moj experiment „prerabky“ akustiky na elektriku bol asi taky, ze som do ozvucnice vlozil normalny mikrofon na spev („holiaci strojcek“ od Tesly, pamatnici vedia  Bavím sa skvele, na ktorom som si rucne prerobil koncovku na jack) a isiel priamo do veze. Hrat to nejak hralo. Dokonca som to pichol aj do kompu a cez soft som dostal na tu dobu cisty Slayer.  Zdravíčko
 to : Ted určite  poznáš a pozeráš  kreslenku Artur , dávajú to na Minimaxe , no a Artur povedal jednu velkú múdrosť ,, když neco chcete, otravujte své rodiče, dokud vám to nekoupí " tak aj ty ,, otravuj" kým ti nekúpia nejaký lacný gitarový set , kokso a čistý Slayer z holiaceho strojčeka , tomu hovorím slovenská ludová tvorivosť  , že na to Slaeráci neprišli to mi je divné , asi nemali strojček Made in Czechoslovakia  Bavím sa skvele alebo im ho bolo lúto najebat na gitaru tak si tam dali snímače  :) no a v nejakom 89-om som si v Pešti kúpil tričko Slayer , kua a sme sa najebali a prepálil som si ho s cigou  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. August , 2014, 09:08:14 od mirostrat » Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.