Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 21:46:02
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako ochrániť aparát v zdieľanej skúšobni?  (Prečítané 12765 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 27. August , 2014, 10:48:21 »

Thomann to už nemá, našiel som to tu: http://www.session.de/FULLERS-Uni-Lock-V.html

nez dat 23€ za kokotinu, tak by mi radsej nevadilo, ked na tom bude niekto hrat  Žmurk odchytim si chalana z druhej kapely a dohodnem sa s nim, ze ked nieco odfajci, uskrtim ho.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #16 kedy: 27. August , 2014, 10:58:14 »

Ja by som si namontoval totalne nekompatibilny sietovy konektor a dovi  Bavím sa skvele
napr toto


* canon.jpg (6.82 KB, 308x163 - prehliadnuté 331 krát.)
Zaznamenané
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #17 kedy: 27. August , 2014, 11:04:57 »

nez dat 23€ za kokotinu, tak by mi radsej nevadilo, ked na tom bude niekto hrat  Žmurk odchytim si chalana z druhej kapely a dohodnem sa s nim, ze ked nieco odfajci, uskrtim ho.

Je to skúšobňa, kde sa točí viac kapiel a ani netušíme z ktorej kapely je ten dement. Chcel som to riešiť rôznymi spôsobmi, chcel som vynadať aj chalanovi čo tú skúšobňu prenajíma (sú to jeho sračky), ale náš kapelník - gitarista ma poprosil aby som našiel riešenie tohoto typu.
« Posledná zmena: 27. August , 2014, 11:06:00 od FakyGrobian » Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #18 kedy: 27. August , 2014, 11:35:29 »

nez dat 23€ za kokotinu, tak by mi radsej nevadilo, ked na tom bude niekto hrat  Žmurk odchytim si chalana z druhej kapely a dohodnem sa s nim, ze ked nieco odfajci, uskrtim ho.

 - - - Je to skúšobňa, kde sa točí viac kapiel a ani netušíme z ktorej kapely je ten dement. Chcel som to riešiť rôznymi spôsobmi, chcel som vynadať aj chalanovi čo tú skúšobňu prenajíma (sú to jeho sračky), ale náš kapelník - gitarista ma poprosil aby som našiel riešenie tohoto typu.  - - -


presne. niekedy to človek nezistí. ale najvyšší je ten level keď človek neverí ani svojmu druhému gitaristovi... aj to som už zažil
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #19 kedy: 27. August , 2014, 11:57:56 »

nez dat 23€ za kokotinu, tak by mi radsej nevadilo, ked na tom bude niekto hrat  Žmurk odchytim si chalana z druhej kapely a dohodnem sa s nim, ze ked nieco odfajci, uskrtim ho.

jasne, toto som naposledy skusal na progrockera a hovno pomohlo  Bavím sa skvele mne sa tiez nikdy nikto nedotkol aparatu, len ho bolo treba zrazu prelampovat. ked je raz niekto chuj, tak si da akurat pozor nabuduce aby dal aspon korekcie tak ako boli povodne. a vobec, ako chces niekomu dokazat ze na to hral...
ovela radsej 23 e za kokotinu ako sa natahovat s kok*tom.
Zaznamenané

o-yep sro
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #20 kedy: 27. August , 2014, 12:52:54 »

megalajk! :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 27. August , 2014, 14:05:39 »

- - - Je to skúšobňa, kde sa točí viac kapiel a ani netušíme z ktorej kapely je ten dement. Chcel som to riešiť rôznymi spôsobmi, chcel som vynadať aj chalanovi čo tú skúšobňu prenajíma (sú to jeho sračky), ale náš kapelník - gitarista ma poprosil aby som našiel riešenie tohoto typu.  - - -


presne. niekedy to človek nezistí. ale najvyšší je ten level keď človek neverí ani svojmu druhému gitaristovi... aj to som už zažil

ja som mal taku fajn skusenost s este prvou kapelou.. dojdem si namatkovo do skusobne, kde sme boli 3 kapely.. zereku kabel si vezmem domov.. a kukam hluk.. dojdem.. a tam ma nas bubenik 4tu kapelu co hra na nasich ampoch.. den na to sa nasa kapela rozpadla :D co bolo len dobre ked si uvedomim ake kktiny sme hrali
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 27. August , 2014, 14:12:46 »

ste lakomci neprajni a posrani  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #23 kedy: 27. August , 2014, 16:29:45 »

jasne, toto som naposledy skusal na progrockera a hovno pomohlo  Bavím sa skvele

Bonzak, ja som Ti len bednu skusal, aparat ma vobec Tvoj nezaujimal. Ja som čert.. A navyse na mojej bedni tiez kde kto hraval vtedy v Dubrafke. Robertovi tam inak tiez lampy odisli, jedna aj praskla.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 27. August , 2014, 16:47:44 »

nebude to aj tym ze tie vase lampy maju tak 25 rokov?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 27. August , 2014, 16:58:04 »

moje lampy boli nove a uz s progacom nemali nic, on len hobloval na bedni lebo sa bal o svoju vytrieskanu :D
« Posledná zmena: 27. August , 2014, 16:58:25 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #26 kedy: 27. August , 2014, 17:02:35 »

Bonzak, ja som Ti len bednu skusal, aparat ma vobec Tvoj nezaujimal. Ja som čert.. A navyse na mojej bedni tiez kde kto hraval vtedy v Dubrafke. Robertovi tam inak tiez lampy odisli, jedna aj praskla.

co mna zaujima tvoja bedna, len som dal rastovi priklad zo zivota ze dohovorit nepomaha  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #27 kedy: 26. Október , 2021, 08:21:40 »

Oprášil by som túto tému - okrem toho Fullers Uni lock-u existuje niečo iné?

Potreboval by som zabezpečiť amp a box v zdiaľanej skúšobni. Case na zosilovač nemá zámky.
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.