Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 01:27:57
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Problém s elektrónkovým aparátom (Peavey 6505+ 112)  (Prečítané 6997 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 14. Január , 2015, 20:14:14 »

Ale niečo ako skrátená záruka musí byť, napríklad na potraviny určite nemôže byť 24 mesiacov.

Záruka na spotrebný tovar je najmenej 24 mesiacov, ak predajca nestanoví dlhšiu lehotu. Na potraviny, na ktorých nie je uvedený dátum spotreby, je to najmenej 8 dní, na krmivá 3 týždne a živé zvieratá 6 týždňov.
Zaznamenané
DenisVanMorgan
nováčik
*
Príspevkov: 19


Mám rád, keď je to šťavnaté...


« Odpoveď #31 kedy: 19. Január , 2015, 21:26:59 »

Pripájam fotky, je možné, že ako sa lampa vypálila tak sa pri tej teplote spálil nápis? :D
« Posledná zmena: 19. Január , 2015, 21:27:26 od DenisVanMorgan » Zaznamenané
kuso726
okukávač

Príspevkov: 1


« Odpoveď #32 kedy: 19. Január , 2015, 22:02:36 »

Chalani ako to tu tak čítam tak sa vás spýtam jednu vec. Mám Peavey Valveking 100 hlavu, klasické 4 koncové lampy 6L6, pôvodné ruby som vymenil za Electro Harmonix a minule keď som sa tak doň pozrel všimol som si že na dvoch lampách je to logo viac vyblednuté, už skoro biele (pôvodne červené) a na ďalších dvoch bolo skoro ako nové. Môže to byť tým že ide do tých lámp väčšie napätie alebo že je zle nastavený BIAS?
Zaznamenané
DenisVanMorgan
nováčik
*
Príspevkov: 19


Mám rád, keď je to šťavnaté...


« Odpoveď #33 kedy: 19. Január , 2015, 22:34:40 »

Práve mi kamoš oznámil, že je to normálne  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 20. Január , 2015, 00:47:55 »

Práve mi kamoš oznámil, že je to normálne  Na zdravie!

Je to uplne bezne, neznamena to vobec, ze je lampa odpalena alebo na konci zivotnosti.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #35 kedy: 20. Január , 2015, 13:16:59 »

1500 hodin na dva roky mas cca 2 hodiny denne, co zas nie je nejako extra nezvykle pouzivanie.

ano, takymto pravidelnym zatazovanim a hranim su znami najma majitelia vintage aparatov. nielenze na ne takmer neustale hraju, ale zaroven ich aj neustale vlacia hore dole, cim len dokazuju ich bezkonkurencnu kvalitu a spracovanie v porovnani s modernymi aparatmi.
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #36 kedy: 20. Január , 2015, 13:28:14 »

ano, takymto pravidelnym zatazovanim a hranim su znami najma majitelia vintage aparatov. nielenze na ne takmer neustale hraju, ale zaroven ich aj neustale vlacia hore dole, cim len dokazuju ich bezkonkurencnu kvalitu a spracovanie v porovnani s modernymi aparatmi.

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #37 kedy: 20. Január , 2015, 14:24:05 »

ano, takymto pravidelnym zatazovanim a hranim su znami najma majitelia vintage aparatov. nielenze na ne takmer neustale hraju, ale zaroven ich aj neustale vlacia hore dole, cim len dokazuju ich bezkonkurencnu kvalitu a spracovanie v porovnani s modernymi aparatmi.

Slabe a otrepane.  Bleee Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
DenisVanMorgan
nováčik
*
Príspevkov: 19


Mám rád, keď je to šťavnaté...


« Odpoveď #38 kedy: 02. Február , 2015, 21:39:53 »

No takže mám nejaké novinky. Po dlhej dobe som si konečne našiel čas tam šupnúť novú poistku a skúsiť ho. Skúsil som najprv bez lámp, všetko fičalo. Tak som tam hodil obe a bol som prekvapený, že hrá - aj keď aparát nemal zvuk na aký som bol zvyknutý (o dosť horší), ale hral. Pozrel som dozadu na lampy a tá lampa, ktorá mi prišla podozrivá (tá so spáleným nápisom) viac svietila. Resp. nesvietila ako predtým, ale vo vnútri viac svietila jedna elektróda na modro, myslím, že to je "glowing screen grid". Nie som si úplne istý, vymením lampy a uvidím čo to bude robiť potom. Ale na preventívnu prehliadku pôjde určite.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.