Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 21:48:03
Strán: 1 ... 30 31 [32] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jam tracks -- nahrajte si vlastne gitarove stopy a zverejnite!  (Prečítané 99895 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #465 kedy: 02. November , 2007, 14:55:11 »

myslim ze forum naslo svoju superstar.
Mne sa to paci, aj napriek falosnostiam a zasmrdlanym veciam.
Len sa na to prosimta nevykasli, bola by to velka skoda....drzim palce a pozdravujem Vadima.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #466 kedy: 02. November , 2007, 18:37:42 »

mam taky novy jam..ale je to strasne prechrcane..neiem preco..tka toto je ono    (myslim ze niektore pasaze mi nevisli,ale zassa niektore su celkom fajn)  zvukovo nic moc... No hanbím sa..

vzhladom na to, ze to hra 13-rocny chalan, je to velmi slusne. zda sa mi, ze v tom je kopec dobreho i ked samozrejme zatial je to pocuvatelne len pre gitaristov, nie pre normalneho cloveka  Som frajer . zvuk je otrasny, je tam kopec kopancov, tonov mimo a aj jaloveho hrania, v behoch su spinave tony a celkovo je to taky pokus o spanilu jazdu na splasenom koni. na druhej strane ja som takto hral mozno ked som mal 19-20,... z toho pohladu musim povedat, ze to ukazuje na velku perspektivu.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #467 kedy: 02. November , 2007, 21:23:09 »

mam taky novy jam..ale je to strasne prechrcane..neiem preco..tka toto je ono    (myslim ze niektore pasaze mi nevisli,ale zassa niektore su celkom fajn)  zvukovo nic moc... No hanbím sa..

http://www.upnito.sk/download.php?file=gis.mp3&dwToken=4b0d55d55ce6078948d134d0c04d3b85
Aha, 10MB to ma preto, ze to je 320kbit mp3, kludne by stacila tretina  z toho, takze sa nauc zvladnut ten program. Inak to vibrato mi pride miestami dost nasilu, hlavne aby nejake bolo, miesatmi pekne. Ale vo vseobecnosti nie je o com a vsetci to vieme.

Este jedna ne-herna vec, je to jam na nejaku temu (ukazku), ktora bola v tejto teme? Ak nie, tak to supnem k tebe do temy k ostatnym ukazkam. Alebo mozes prihodit sem cely ten podklad bez sola, nech aj ostatni mozu do toho nahrat solo.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #468 kedy: 02. November , 2007, 22:57:58 »

martinlm: tie jamtracky tu boli na stiahnutie, neviem kto to postoval, kedze tato tema je prerastena ako nador, ale volalo sa to Pro Band Backing Tracks. Aj ja som si ich stiahol, konkretne toto sa vola So 80-ties a je to v as-mol. Bolo ich tam celkovo cca 10 v roznych zanroch a toninach...

PS: na strankach metalindy v sekcii download je na stiahnutie 5 trackov bez spevu. kvalita je nevalna, ale cuduj sa svete, tie pesnicky su bez textov a spevov celkom znesitelne a da sa do nich tiez dobre skusat improvizacia.
« Posledná zmena: 02. November , 2007, 23:02:34 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #469 kedy: 02. November , 2007, 23:17:44 »

no je to fakt desne nahrane a v podstate aj zahrane...bohuzial zatial nemam k dispozicii nic ine ako cestu gitara zoom a zvukovka v kompe..ale onedlho si chcem kupit alltube zosik a bednu..a zvukovku fasttrack a skusim nahrat potom.....neviem ci je to len moj nazor..ale zatial ziadna tranzistorovana vec sa  podla mna neda pocuvat z radosti...tjs...napr sola na starych rollingstones...su v podstate z velkej casti velmy jednoduche ale zapadnu do skladby presne ako facka...a tie sola su netechnicky zahrane a tak...ziadne vibrato a tak ,ale su tam uplne pocuvatelne... ps:a co sa tika zvuku gitary..je to vadim sound ktorym ma v poslednej dobe muci....slabe skreslenie,ziadny delay.. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. November , 2007, 23:41:49 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #470 kedy: 03. November , 2007, 21:07:06 »

lacrosse: ja mam doma tiez len zooma a dokonca asi starsieho (i ked GFX-8) a tiez hram len do zvukovky a v pohode sa s tym da nahrat pocuvatelna vec. nevravim, ze genialna, ale urcite to netrha usi ako ta tvoja ukazka. so zvukom sa skratka urcite este da pohrat. tym, ze to nie je pocuvatelne pre ne-gitaristu som vsak myslel skor to, ze moc vela z tej pesnicky nema hlavu ani patu, obcas sa ti podaria tony, ktore su uplne mimo a nemaju v danej stupnici/behu co hladat, atd... proste je to ukazka niekoho, kto ma sice talent a potencial, ale este ho caka vela roboty.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #471 kedy: 04. November , 2007, 19:54:35 »

pocuvaj, daj podklad!!!!!  ha ha ha
prosim prosim
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #472 kedy: 05. November , 2007, 01:08:33 »

Ja mam tiez rad ten podklad, casto si do neho hram.
Nech sa paci.
http://gitaristi.sk/files/imbus/Pro_band_backing_tracks_-_Eighty_Something_(In_Gism).mp3
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #473 kedy: 05. November , 2007, 06:50:57 »

Ja mam tiez rad ten podklad, casto si do neho hram.
Nech sa paci.
http://gitaristi.sk/files/imbus/Pro_band_backing_tracks_-_Eighty_Something_(In_Gism).mp3

dik :)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #474 kedy: 05. November , 2007, 09:05:01 »

jaj sorac..zapomnel som..dobry je aj ten az cep...teda vsetky ujdu....ale mam aj lepsie...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #475 kedy: 05. November , 2007, 16:12:10 »

jaj sorac..zapomnel som..dobry je aj ten az cep...teda vsetky ujdu....ale mam aj lepsie...

mas lepsie jamtracky? tak ich sem prihod  Žmurk  Na zdravie!
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #476 kedy: 05. November , 2007, 18:38:35 »

mas lepsie jamtracky? tak ich sem prihod  Žmurk  Na zdravie!
ja mam jam trackov..a backingtrackov dost ale su velke...co sa tyka backing track www.guitarbt.com   tu je vsetko co potrebujem ja..a jam tracky si najdi cez google...ale mi daj icq a ja ti ich poslem
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 ... 30 31 [32] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.