Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 20:58:40
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nove kvoty SK hudby pre radia  (Prečítané 20954 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:31:10 »

...Nase hviezdicky blabocu kuchynskou anglictinou a chcu byt hovadsky svetovi a tu vo Francuzsku si drviva vzcsina vybera piesne vo francuzstine. ...

hej, slovenska svetovost dosahovana slovenskou anglictinou je kapitola sama o sebe :)
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #31 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:34:09 »

no neviem, ale tuc tuc vkuse sa z radia valilo tak v 90-tych rokoch. ja samozrejme nie som expert na to, co sa v radiach hra, ale obcas cosi pocuvam, obcas aj nechtiac a tuc tuc sa z radia pravidelne vali prave vecer a zhodou okolnosti najcastejsie zo statneho Radia FM, ktore sa prave tvari, ako to s najlepsim podielom vsetkeho  doleziteho Popiskujem si

poznam 3 rockove radia, z kotrych sa naopak vkuse vali Smoke on the waters, teda aspon z toho jedneho z nich urcite :)

a poznam radia zamerane prave na ceskoslovenske pesnicky...

tych radii je dnes jak nasratych a myslim, ze sa da najst ako-tak nerusiace...

pod pojmom tuc tuc je u mna aj rihanna a podobné drísty, kde počuješ ten hnusný elektronický kopák plus nejaké čvách, aby sa nepovedalo...

Už som si všimol pár krát hlavne pri dlhšej ceste autom keď som mal zapnuté rádio, že nie je problém vypočuť si zasebou aj 4 piesne v tempe 120 BPM. Normálne som si zapol metronom v mobile a štyri piesne po sebe od roznych interpretov s tuc tuc podmazom mali 120 BPM....

A rádiá hrajú vačšinou takéto piesne, ktoré majú to tuc tuc, aby ti chodila hlava, aby si si prstami klopkal na každú dobu po volante...

Otravnejšie ako ten Smoke on the water. Pretože ten aspon zbudil záujem u ľudí a kopu z nich teraz poznáme ako skvelých muzikantov. Ovšem ja pri rihanne a pod výplodom mám záujem čo najskôr nájsť knoflík na vypnutie rádia, alebo na preladenie stanice
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:35:46 »

vsak a preco si v aute pustas Rihanu, ktoru nemas rad a nie jedno z tych 3 rockovych radii ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:38:19 »

pozeram playlist Fun Radia:

http://www.radia.sk/radia/fun/playlist.html

vidim tam Green Day, Cranberies, Peter Bic, IMT Smile, Slza ... a ano, je tam aj Rihana s Eminemom - strasne  Ja som čert..
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #34 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:39:31 »

vsak a preco si v aute pustas Rihanu, ktoru nemas rad a nie jedno z tych 3 rockovych radii ?

lebo rihanna vyskakuje aj z chladničky. proste sa jej nevyhneš.

Rockové rádio nemám vždy chuť počúvať. Proste niekedy si chem od toho žánru oddýchnuť a počúvať trebárs aj pop, ale taký živý. Bárs sa zo mňa smejte ale mám rád napr. Knechtovú. Ale od nej často krát hrajú len tie isté veci "čo teraz bežia"... Takže to skončí tak, že rádio vypnem :D
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #35 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:41:12 »

pozeram playlist Fun Radia:

http://www.radia.sk/radia/fun/playlist.html

vidim tam Green Day, Cranberies, Peter Bic, IMT Smile, Slza ... a ano, je tam aj Rihana s Eminemom - strasne  Ja som čert..

ale máš tam drísty ako Lady Gaga, David Guetta...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #36 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:44:51 »

Toto mi uz pride ako nadavanie mrzutych dochodcov, ze v telke nikdy nic poriadne nejde a aj tak si ju furt pustaju a pozeraju Mama ozen ma, Sudnu sien a potom spravy na JOJke. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2015, 10:45:29 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:46:12 »

lebo rihanna vyskakuje aj z chladničky. proste sa jej nevyhneš. ..

neuveris mi, ale ja neviem, kto to je. teda poznam meno, obcas o nej citam v bulvary a to je tak asi vsetko. je mozne, ze som jej pesnicky uz X-krat pocul, ale fakt neviem, ktore to su :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #38 kedy: 16. Apríl , 2015, 10:47:09 »

ale máš tam drísty ako Lady Gaga, David Guetta...

vidim, ze mas dobry prehlad. prvu samozrejme poznam, jej pesnicky uz menej a to druhe nemam sajn  Ja som čert..
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #39 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:13:24 »

vidim, ze mas dobry prehlad. prvu samozrejme poznam, jej pesnicky uz menej a to druhe nemam sajn  Ja som čert..

prehľad mám len preto, lebo sa im proste nevyhnem ked idem autom a cestuje so mnou mama, ktorá potrebuje mať furt niečo zapnuté - a rockové rádio, alebo môj výber na USBčku to nie je :D
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #40 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:19:03 »

mame mozes pustit trebars Jemne melodie:

http://www.radia.sk/radia/jemne/playlist.html

slovenskych vysen kvoty, ziadne Rihana  Žmurk
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #41 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:20:37 »

Ja neviem, ale ovela radsej si vypocujem Rihannu, Beyonce, Kanye Westa, Lady GaGa, nez otravny slovensky rock v podobe gladiator, desmod...
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #42 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:23:02 »

ale pokial v tych dvadsiatich percentach budu zahrnute aj nove kapely ako Billy Barman, Talkshow, Cosmetica, Nvmeri, Fallgrapp, tak to bude k prospechu...aspon ludia co tu stale picuju ze na slovensku nie je kvalitny pop budu mat hubu zavretu.. :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:30:44 »

ale pokial v tych dvadsiatich percentach budu zahrnute aj nove kapely ako Billy Barman, Talkshow, Cosmetica, Nvmeri, Fallgrapp, tak to bude k prospechu...aspon ludia co tu stale picuju ze na slovensku nie je kvalitny pop budu mat hubu zavretu.. :-)
a prave kvoli tymto trom ludom potrebujeme intenzivnu aktivitu legislativcov platenu z nasich dani...

VIAC STATU!

...lebo ked niekto nevie mame v aute povedat, ze 'toto pustat nebudem, lebo su to sracky', tak treba zakon.


Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #44 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:35:25 »

ale ved to nieje o tom ci radia maju hrat sracky alebo nie, ale len o tom ze maju hrat 20% slovenskych sraciek Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2015, 11:36:39 od glamrocker » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.