Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 19:16:26
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nove kvoty SK hudby pre radia  (Prečítané 20967 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #45 kedy: 16. Apríl , 2015, 11:56:57 »

ale pokial v tych dvadsiatich percentach budu zahrnute aj nove kapely ako Billy Barman, Talkshow, Cosmetica, Nvmeri, Fallgrapp, tak to bude k prospechu...aspon ludia co tu stale picuju ze na slovensku nie je kvalitny pop budu mat hubu zavretu.. :-)

no ja čakám, že sa tam toto objaví...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #46 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:00:33 »


...lebo ked niekto nevie mame v aute povedat, ze 'toto pustat nebudem, lebo su to sracky', tak treba zakon.


 ha ha ha  ha ha ha lebo kvôli tomuto je tu ten zákon  ha ha ha  facepalm

ty čo povieš mame? nebudeme počúvať tieto sračky, lebo ti pustím kvalitný doom...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #47 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:02:53 »

ja sa mamy spytam, ci sa musime jebat az do Lidlu, ci jej nsetaci Kaufland. co mam pustene sa neriesi  Popiskujem si
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #48 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:12:06 »

ja sa mamy spytam, ci sa musime jebat az do Lidlu, ci jej nsetaci Kaufland. co mam pustene sa neriesi  Popiskujem si

ja to trochu priblížim - hneď ako otočím kľúčom v zapalovaní sa spustí rádio. mňa to otravuje, tak ho vypínam, ale mama potom pindá, že čo to furt vypínam, nech to nechám hrať... tak sa s ňou nebudem za to vadiť a nechám to hoci prežívam horko ťažko. Takto ak sa bude hrať aspon niečo slovenské to bude znesiteľnejšie pre mňa
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
pankac
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #49 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:20:44 »

Je to cele hovadina, ale tomuto je tazko oponovat: http://graus.blog.sme.sk/c/379150/fico-pop-music-a-statisti.html
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:27:37 »

ja to trochu priblížim - hneď ako otočím kľúčom v zapalovaní sa spustí rádio. mňa to otravuje, tak ho vypínam, ale mama potom pindá, že čo to furt vypínam, nech to nechám hrať... tak sa s ňou nebudem za to vadiť a nechám to hoci prežívam horko ťažko. Takto ak sa bude hrať aspon niečo slovenské to bude znesiteľnejšie pre mňa
prave tento typ uvazovania je to, co sposobuje, ze je tato krajina v hovnach. !google d-fens + "omezenci omezuji"

mne je ukradnute, na co tvoja mama pinda a ako si myslis, ze by som to riesil ja. pointa je, ze ty tu ides do obhajoby zjavnej gigakokotiny argumentom "mne to pomoze na moj malicherny problem".
nic proti tebe, ja stale dufam, ze si uvedomis tu pointu  Na zdravie!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #51 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:32:13 »

Je to cele hovadina, ale tomuto je tazko oponovat: http://graus.blog.sme.sk/c/379150/fico-pop-music-a-statisti.html
oponuje sa tomu velmi lahko - tie radia hraju to, co chcu ich posluchaci. posluchaci maju v pici. kapely su z toho smutne. takze zakon?

kym tu nezacne naozaj kazdy problem od toho, koho sa tyka a nezacne sa riesit dialogom tych, ktorych sa tyka a civilizovanou dohodou, ale zakazdym sa tu bude j*ebnuty slovacik spoliehat na vyssiu mocnost, tak dovtedy tu bude pokokot populistov, ktori sa budu snazit zapacit akozerieseniami, ktore maju hlboko v pici a zaujimaju ich pre jedine - odputanie pozornosti.

akoze trolloval by som, ale vidim tento jeden zakladny princip pri kazdom jednom probleme a z toho nepochopenia skutocneho povodu problemu som proste smutny. fakt mam pocit, ze 90% ludi su nechapavi idioti, pre ktorych je vzdy lepsie riesenie, ktore sa im zapaci, nez to, ktore skutocne funguje.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:47:24 »

Suhlas s Iggym, tiez sa mi aicky jezia chlpy, akonahle niekde vidim, ze sa hociako stat montuje do hocicoho sukromneho a cosi nariaduje. Najprv nariadi podiel slovenskych pesniciek a potom povinnost hrat kazde dve hodiny hymnu atd atd. Na nejake "zachovavanie" slovenskej kultury takouto formou moze kazdy normalny Slovak zvysoka srat.  Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 16. Apríl , 2015, 12:56:05 »

ale ale  Nechajte ma vydýchať najprv Ta stat prinuti naucit sa pisat, potom Ti nanuti gramatiku a potom Ta prinuti podpisat ze sa vzdavas vsetkych prav. to su asi take argumenty Brano  Ja som čert..

hlavne - vsak nepocuvas radio. co Ti to vadi ? vsak srat na radia, ci ?

inak najviac ma sere, ako sa stat montuje do hygienickych noriem sukromnych potravinarskych firiem  Ja som čert..
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #54 kedy: 16. Apríl , 2015, 13:04:35 »


inak najviac ma sere, ako sa stat montuje do hygienickych noriem sukromnych potravinarskych firiem  Ja som čert..

tak toto radšej neotvárajme, lebo to je tiež pekelná téma... ale poviem k tomu len toľko, že ako absolvent SPU v Nitre som mal niekoľko predmetov na katedre bezpečnosti a hygieny potravín. V rámci cvičení keď sme mali kopu obrazového a video materiálu o tom, ako niektorí ľudia pracovali v súkromných firmách. Tie veci boli doslova nepublikovateľné.

Takže buď rád, že sa štát montuje do hygienických noriem, lebo inak by si "žral" (a tu sa ospravedňujem za to slovo) daleko horšie veci ako ješ teraz. To mi ver. A tak isto aj hyg. normy typu vybavenie sociálnych zariadení na pracovisku
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #55 kedy: 16. Apríl , 2015, 13:26:48 »

lutujem ze som zabil cas citanim tejto temy a ze na nu teraz odpovedam a zabijam tak dalsi cas. iggy to zhrnul imho vyborne.
Zaznamenané

o-yep sro
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #56 kedy: 16. Apríl , 2015, 13:37:32 »


Takže buď rád, že sa štát montuje do hygienických noriem, lebo inak by si "žral" (a tu sa ospravedňujem za to slovo) daleko horšie veci ako ješ teraz. To mi ver. A tak isto aj hyg. normy typu vybavenie sociálnych zariadení na pracovisku

si asi nepochopil ze to bolo ironicky
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 16. Apríl , 2015, 13:43:39 »

ale ale  Nechajte ma vydýchať najprv Ta stat prinuti naucit sa pisat, potom Ti nanuti gramatiku a potom Ta prinuti podpisat ze sa vzdavas vsetkych prav. to su asi take argumenty Brano  Ja som čert..

hlavne - vsak nepocuvas radio. co Ti to vadi ? vsak srat na radia, ci ?

inak najviac ma sere, ako sa stat montuje do hygienickych noriem sukromnych potravinarskych firiem  Ja som čert..
ty tiez trollujes aj vtedy, ked fakt netreba.
pri tychto dvoch temach ide presne o tie zakladne funkcie statu - zabezpecit nejake zivotne podmienky (ak nebudu hygienicke normy, tak by si ich aj tak ludia vacsinovo vypytali + ide o zdravicko, cize dost podstatnu vec) a nejake ekonomicke podmienky (t.j. vzdelanie obyvatelstva tak, aby bolo konkurencieschopne). toto skutocne SU funkcie statu, ktorych sa zhostit MA (i ked stale sa da diskutovat o tom, ako to robi).

ale ze sa jebe do veci, ako je fajcenie v podnikoch, do ktorych nikto chodit nemusi (zrat potrebuje kazdy), ci hudba v radiach, ktore nikto k zivotu a ani k rozvoju nepotrebuje (kym vediet citat potrebuje kazdy), to je uplne ina kategoria. ty sam tomu dobre rozumies, ale kopec dalsich v tom jasno nema a preto nie je celkom fer, ze to takto zahmlievas.

a hej, srat na radia, ale vadi mi, ze vlada platena aj z mojich penazi (ktore mi kazdy mesiac celkom dost chybaju) sa venuje takymto kokotinam. ak sa povie srat na radia, tak si predstavujem, ze fakt na nich srat a nie, ze platit niekomu pochybnu agendu, v ramci ktorej sa do nich moze montovat.
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2015, 13:45:31 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #58 kedy: 16. Apríl , 2015, 13:50:02 »

ty tiez trollujes aj vtedy, ked fakt netreba.
pri tychto dvoch temach ide presne o tie zakladne funkcie statu - zabezpecit nejake zivotne podmienky (ak nebudu hygienicke normy, tak by si ich aj tak ludia vacsinovo vypytali + ide o zdravicko, cize dost podstatnu vec) a nejake ekonomicke podmienky (t.j. vzdelanie obyvatelstva tak, aby bolo konkurencieschopne). toto skutocne SU funkcie statu, ktorych sa zhostit MA (i ked stale sa da diskutovat o tom, ako to robi).

no to co su funkcie statu tiez nieje striktne urcene,a ja uplne legitimne ze stat riesi aj "kulturu"
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 16. Apríl , 2015, 14:00:56 »

no to co su funkcie statu tiez nieje striktne urcene,a ja uplne legitimne ze stat riesi aj "kulturu"
jasne, ze to JE urcene - stat ma riesit funkcie, ktore nedokaze zastupit sukromny sektor.
nema riesit veci, ktore su pravami obcanov, t.j. oblasti a cinnosti, ktore neporusuju prava inych obcanov.
jednoduche ako facka. to, ze to tak nefunguje je pricinou toho, preco je tu napicu vsetko to, co je tu napicu.

akoze, jasne, ze existuju aj ine pohlady na stat, napr. take centralizovane planovanie, kde, ked to prezeniem, je vyriesene aj to kedy a v akej polohe budes srat a ked sa ti to nebude pacit, pojdes sedet. pokial si ale zastanca tohto myslienkoveho prudu, nemam sa s tebou velmi o com bavit.

PS: to, ze stat riesi "kulturu" mne osobne vobec legitimne nepride. v dnesnom prostredi je to uplne kontraproduktivne a vobec nesuhlasim s tym, ze sa to riesi z mesca, na ktory prispievam.
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2015, 14:02:12 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 22 otázok.