Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 11:11:36
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Boss Gt 100 V2  (Prečítané 8809 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lipnik
nováčik
*
Príspevkov: 10



« kedy: 05. Máj , 2015, 08:39:33 »

Zdravím. Prosim vás,vie mi dakto poradit softwer pre tento multiefekt do PC? A či mi to bude vobec fungovat? Každý mi vravi dačo iné.
Aj som stiahol Cakewalk,ale nefunguje. Neviem či sa dá najst aj dajaký link na Cubase,alebo dačo podobné. Dakujem pekne.
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #1 kedy: 05. Máj , 2015, 08:49:40 »

co znamena software pre multiefekt do PC? chces to pouzivat ako zvukovu kartu a nahravat v software na nahravanie?
« Posledná zmena: 05. Máj , 2015, 15:47:29 od glamrocker » Zaznamenané
lipnik
nováčik
*
Príspevkov: 10



« Odpoveď #2 kedy: 05. Máj , 2015, 14:46:47 »

Asi som sa zle vyjadril. Ale tak mi to bolo povedané. Ano,ako zvukovu kartu a nahrávat.
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #3 kedy: 05. Máj , 2015, 15:49:01 »

no podla dokumentacie co je na nete sa to tak da pouzit. treba mat asi aj nejake driver nainstalovane a potom to spravne nastavit, co niekedy nieje uplne jednoduche, neviem kolko mas stym skusenosti
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 05. Máj , 2015, 16:04:08 »

...
Aj som stiahol Cakewalk,ale nefunguje. Neviem či sa dá najst aj dajaký link na Cubase,alebo dačo podobné. Dakujem pekne.

ides na to blbo. najprv musis ten efekt spojazdnit, aby vobec s PC fungoval ako zvukovka. cize musis si postahovat od vyrobcu nejake drivery, nainstalovat to a rozbehat. az to bude PC vidiet ako korektne zariadenie, potom mozes pristupit k dalsiemu nahravaciemu kroku a zacat sa obezarat po programoch na nahravanie, cize Cubase a podobne...

link na Cubase sa da najst, ale v slusnej spolocnosti sa to radsej kupuje od vyrobcu a ked sa to uz kradne, tak aspon velmi potichu a nenapadne, cize urcite sa o tom nedebatuje na verejnych forach.
Zaznamenané
lipnik
nováčik
*
Príspevkov: 10



« Odpoveď #5 kedy: 05. Máj , 2015, 16:21:04 »

Ja to vobec nejdem kradnut. Spytal som sa kde sa to dá stiahnut. mal som Roland GR 55 a ku tomu bol originál link,aby to fungovalo. ked že mi povedali,že by to to malo mat v sebe zvukovu kartu,tak som myslel,že bude aj ku tomu dajaký link na spustenie toho nahrávania. Ked bude treba kupit,tak si ho kupim,išlo mi len o radu,ked že si neviem pomoct sám. Inak,nainštalované mám boss tone študio.To s tým nemá nič spoločné?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 05. Máj , 2015, 16:47:44 »

Cubase je komercny produkt, ktory nema nic spolocne s Tvojim zariadenim. Cubase je softvare na nahravanie. kde sa da kupit si  urcite vies vygooglit...

ako sa spominalo - ty potrebujes svoje zariadenie najprv spojazdnit ako zvukovku, cize potrebujes drivery od vyrobcu. najdes ich na webe vyrobcu, samozrejme su zadarmo. inak podla vsetkeho by si ich mal priamo dostat uz pri kupe toho Tvojho zariadenia...

az Ti to bude fungovat ako zvukovka, samotne nahravanie je dalsia tema...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.