Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 10:00:33
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trochu nám to tu kape  (Prečítané 38594 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #60 kedy: 15. Júl , 2015, 12:53:56 »

ked si teraz povedia ludia ze ideme zachranit forum recenziami tak to vobec nemusi dopadnut uspesne. preto hovorim ze ked niekto chce zacat, tak moze zacat aj sam od seba. gearu na recenzovanie je v nasich pivniciach tolko, ze netreba mat ani thomann ako partnera. tych pokusov o to ze "zmenme forum" tu uz bolo vela a kazdy vydrzal nejaku chvilu, malokto bol na seba prisny a prispieval len zaujimavymi vecami a nezapajal sa do trollovania, takze neverim ze ked sa aj kazdy teraz prezehna ze od zajtra pise co najlepsie ako vie, ze to vydrzi dlhsie ako tyzden  Zdravíčko
konieckoncov, co je klucovym ukazovatelom uspechu a akoze zachrany? pocet novych registracii ci prispevkov? podla mna uspechom by bolo keby sa aktualne zaregistrovani ludia zacali spravat inac ako doteraz a komunikacia by bola k veci. to sa vdaka recenziam moze samozrejme udiat, ale netreba to brat ako samozrejmost a uz vobec to teraz netreba riesit ze vyjadrite podporu recenziam gearu z muzikeru, alebo to zruste.
Zaznamenané

o-yep sro
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #61 kedy: 15. Júl , 2015, 13:07:20 »

video nemusi byt profi spicka, ale tech veci ktere MUSI splnovat je o dost vic, nez obvykly nadsenec zvladne. (mohl bych vykladat o zachvatech bezmocneho vzteku kdyz tocim :)
Ale jinak nez aspon slusna uroven nema smysl, mobilniho hnoje je plny YT (ale taky to nikoho nezajima)

kdyz se pustim na tenky led fabulace za obchodnika (klidne Muziker), me by se to libilo, mit k vyrobkum produkt videa, recenze uzivatelu (ale ty uz na muzikeru jsou, malokdo pise, ze), propojeni na forum, technicke figle, tipy atd, ale rozhodne bych vyzadoval spolehlivost - terminy, vydrz, kvalitu (a to sme naraz v rici kamoškovia čo? Žmurk
chvili jsem fungoval v ceskoslovenske firme a bratia nas obohatili jednim bonmotem - Malo by sa, bolo by treba....
stejne jak to zni tady.... tak to proboha udelejte!!!
Vsechny tyhle byt dnes profi veci (PGS, Ola, germandude atd) vznikly z vnitrniho nadseni.
Kromě toho plno takovych pokusu (vetsinou neuspesnych uz probehlo i v cesku), ted vypada ze prezije webmag Frontman, (propojeno s kytary.cz, hudebnibazar.cz a hudebniforum.cz...) uvidime, neni to sranda, hlavne v delsim casovem useku.

Kdyz uz ze sebe delam moneyžera, tak zachrane fora chybi lepší znalost potřeb cílove skupiny.
Jo driv to fungovalo, proste forum pro sdileni informaci, zazitku, hudby atd..... ale nejak dochazi lidi, potrebujem nove, vime vubec co ti novi chteji? To same co jsme chteli my? ..... no bohuzel vypada to ze ani moc ne Žmurk
Me prekvapil ted synovec, sice byl rad ze jsem mu pomohl vybrat kytaru, ale nic vic..... nepta se, nezajimaji ho dalsi informace ....ma youtube, tak co mu poradi nejaky namistrovany metal-ujo


Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 15. Júl , 2015, 13:10:00 »

ked si teraz povedia ludia ze ideme zachranit forum recenziami tak to vobec nemusi dopadnut uspesne. preto hovorim ze ked niekto chce zacat, tak moze zacat aj sam od seba. gearu na recenzovanie je v nasich pivniciach tolko, ze netreba mat ani thomann ako partnera. tych pokusov o to ze "zmenme forum" tu uz bolo vela a kazdy vydrzal nejaku chvilu, malokto bol na seba prisny a prispieval len zaujimavymi vecami a nezapajal sa do trollovania, takze neverim ze ked sa aj kazdy teraz prezehna ze od zajtra pise co najlepsie ako vie, ze to vydrzi dlhsie ako tyzden  Zdravíčko
konieckoncov, co je klucovym ukazovatelom uspechu a akoze zachrany? pocet novych registracii ci prispevkov? podla mna uspechom by bolo keby sa aktualne zaregistrovani ludia zacali spravat inac ako doteraz a komunikacia by bola k veci. to sa vdaka recenziam moze samozrejme udiat, ale netreba to brat ako samozrejmost a uz vobec to teraz netreba riesit ze vyjadrite podporu recenziam gearu z muzikeru, alebo to zruste.

V podstate mas pravdu. Netvarim sa, ze nejakymi recenziami by sa to tu dalo vykopnut na intergalakticku uroven, ale sanca na ozivenie tym sposobom je podla mna realna. Pripada mi to ako napad, co by mohol zabrat, ale urcite by to zahrnalo vklad viacerych ludi, nemam preco to robit sam. Nepotrebujem k tomu pozehnanie a nakopnutie, ale skor vidiet, ze je tu o to zaujem. Ze su tu ludia, co nielen vzdychaju, picuju,  trolluju a melu hubou, ale chcu aj nieco urobit.

Samozrejme to spravanie clenov je tiez dost velka vec, ale to sa tu uz spominalo. To, ze sa tu niekto po x rokoch citi ako doma, je sice fajn, ale vela krat je to na skodu, lebo ti stari (so svojskym humorom a komunikacnymi navykmi) na novych (aj ked kladu debilne otazky) reaguju ako na votrelcov, ktorych treba dojebat (cest vynimkam).
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 15. Júl , 2015, 13:13:54 »

video nemusi byt profi spicka, ale tech veci ktere MUSI splnovat je o dost vic, nez obvykly nadsenec zvladne. (mohl bych vykladat o zachvatech bezmocneho vzteku kdyz tocim :)
Ale jinak nez aspon slusna uroven nema smysl, mobilniho hnoje je plny YT (ale taky to nikoho nezajima)

Ale to video by bolo len ako doplnok, ze takto to vyzera, teraz to nastavim takto... Dobre nabraty zvuk a dobre ukazane moznosti su dolezitejsie.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #64 kedy: 15. Júl , 2015, 13:17:23 »

V podstate mas pravdu. Netvarim sa, ze nejakymi recenziami by sa to tu dalo vykopnut na intergalakticku uroven, ale sanca na ozivenie tym sposobom je podla mna realna. Pripada mi to ako napad, co by mohol zabrat, ale urcite by to zahrnalo vklad viacerych ludi, nemam preco to robit sam. Nepotrebujem k tomu pozehnanie a nakopnutie, ale skor vidiet, ze je tu o to zaujem. Ze su tu ludia, co nielen vzdychaju, picuju,  trolluju a melu hubou, ale chcu aj nieco urobit.

Samozrejme to spravanie clenov je tiez dost velka vec, ale to sa tu uz spominalo. To, ze sa tu niekto po x rokoch citi ako doma, je sice fajn, ale vela krat je to na skodu, lebo ti stari (so svojskym humorom a komunikacnymi navykmi) na novych (aj ked kladu debilne otazky) reaguju ako na votrelcov, ktorych treba dojebat (cest vynimkam).

podla mna to skus a uvidis. istotne sa najde niekto koho to potesi, ja ti drzim palce uz teraz  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #65 kedy: 15. Júl , 2015, 13:31:01 »

Ale to video by bolo len ako doplnok, ze takto to vyzera, teraz to nastavim takto... Dobre nabraty zvuk a dobre ukazane moznosti su dolezitejsie.

jj, porad dokola malo by sa, bolo by treba Žmurk
zkus si to a uvidis "co stačí" vsechno obnasi....

pro inspiraci (vsechno podobne modely jako portal gitaristi.sk, vcetne for, bazaru atd)
http://frontman.cz/
http://www.jamstage.cz/
http://www.musicstage.cz/

a jeste treba neprilis uspesne projekty
http://instrumento.cz
http://www.muzinovinky.cz/
http://www.czechguitargear.com/
a s podobnymi problemy se potyka napriklad jeste nedavno hvezdny bandzone.cz
« Posledná zmena: 15. Júl , 2015, 13:44:59 od hyenik » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 15. Júl , 2015, 13:42:26 »

Každý nadšenec, ktorý chce niečo reálne robiť, má chuť o niečom písať, robiť videá, recenzie, nech sa mi ozve a preberieme to. Možno by sa dali nejaké spolupráce dohodnúť s predajňami, organizátormi koncertov a pod..

- som za prispievanie do viacerých tém bez registrácie a napr. po registrácii by sa člen dostal k celému obsahu fóra. Môžeme to skúsiť.

- skupina gitaristi.sk na FB už má tiež takmer 1000 členov a ďalší pribúdajú rýchlo, dá sa prepojiť výraznejšie s fórom - veď aj vznikla kvôli fóru. Ak sú nápady, píšte.

- aj portál by ožil, keby sa posunul tým smerom, ktorý som spomínal - bol by hlavne pre členov fóra a tí by mohli vo väčšom prezentovať svoje kapely, koncerty, videá. Vyzerá to oveľa lepšie, ako len hodiť príspevok alebo tému o niečom do fóra. Dá sa to potom aj pekne prezentovať na FB a hocikde inde. Nikto to doteraz nevyužil, čo je pre mňa až nepochopiteľné. Ak máte záujem, píšte mi. :)
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 15. Júl , 2015, 14:17:20 »

Každý nadšenec, ktorý chce niečo reálne robiť, má chuť o niečom písať, robiť videá, recenzie, nech sa mi ozve a preberieme to. Možno by sa dali nejaké spolupráce dohodnúť s predajňami, organizátormi koncertov a pod..

- som za prispievanie do viacerých tém bez registrácie a napr. po registrácii by sa člen dostal k celému obsahu fóra. Môžeme to skúsiť.

- skupina gitaristi.sk na FB už má tiež takmer 1000 členov a ďalší pribúdajú rýchlo, dá sa prepojiť výraznejšie s fórom - veď aj vznikla kvôli fóru. Ak sú nápady, píšte.

- aj portál by ožil, keby sa posunul tým smerom, ktorý som spomínal - bol by hlavne pre členov fóra a tí by mohli vo väčšom prezentovať svoje kapely, koncerty, videá. Vyzerá to oveľa lepšie, ako len hodiť príspevok alebo tému o niečom do fóra. Dá sa to potom aj pekne prezentovať na FB a hocikde inde. Nikto to doteraz nevyužil, čo je pre mňa až nepochopiteľné. Ak máte záujem, píšte mi. :)

S tym FB mi to bola od zaciatku zahada. Treba to uplne vyrazne prepojit. Co sa tyka prezentacie kapiel, tak fakt mam dojem, ze tu su iba solisti  Neviem
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 15. Júl , 2015, 19:24:01 »

Realne ste sa zacyklili s nejakymi fantasknymi videorecenziami, ktore nikto neurobi a nikto ich nebude pozerat.

Jedina sanca pre vacsi zivot na fore je pozriet si v kalendari sucasny rok. Ved tu sa ani youtube video neda vlozit alebo soundcloud, ze clovek klikne a hra mu to priamo na fore a rovno tu aj odpise svoj dis pod videom priamo na fore. Teraz klikne niekde do prd*** a je prec. Uz sa nevrati. Cize treba dat ludom technologie z roku 2015, co asi 10-rocny skript nesplna alebo presunut cele forum na FB.

Dalsia zaujimavost by bolo sa prehrabat v starych spravach a nejaku hodnotu z toho pripadne vytiahnut...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #69 kedy: 15. Júl , 2015, 19:50:19 »

Realne ste sa zacyklili s nejakymi fantasknymi videorecenziami, ktore nikto neurobi a nikto ich nebude pozerat.

Jedina sanca pre vacsi zivot na fore je pozriet si v kalendari sucasny rok. Ved tu sa ani youtube video neda vlozit alebo soundcloud, ze clovek klikne a hra mu to priamo na fore a rovno tu aj odpise svoj dis pod videom priamo na fore. Teraz klikne niekde do prd*** a je prec. Uz sa nevrati. Cize treba dat ludom technologie z roku 2015, co asi 10-rocny skript nesplna alebo presunut cele forum na FB.

Dalsia zaujimavost by bolo sa prehrabat v starych spravach a nejaku hodnotu z toho pripadne vytiahnut...

TOMU VER!!!!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #70 kedy: 15. Júl , 2015, 20:16:37 »

Staci jedna tema a hned to tu zije.  Bavím sa skvele

btw, co hovorite na Grekov?
Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #71 kedy: 15. Júl , 2015, 20:38:03 »

mali by sa prekopat temy v tom zmysle že najlepšie podla abecedy teša tema aparaty od a do z a - všetky apraty podla abecedy a k tomu klebetne kružky detto gitary ...... , ludom sa teraz nechce hladat chcu rýchlo a prehladne info
- tiež by bolo super keby bol stale jeden akože služiaci člen ktory by odpovečdal všeobecne jasne pravdy ohladom trapnych otazok začiatočnikov , Rasto bol vždy obvykle taky mili a vyjadril asa trpezlivo k všetkym inym inak jasnym otazkam
- a chat by sa mal zrýchlit m niečo na štýl fb hlavne na rýchle prestrelky
- a hlavne na oč používa vela ludi je prezentacia kapely - teda tam dat viac prieastoru miesta  na videa foto a tak ako písal Pitu ,
- trocha klubovu atmosferu akože može kuknut hockdo ale od určitej urovne len klubovy hrači ktorý si to zaslužia , tajomno a spolky vždy pritahovalo ludí
- na odlahčenie napr šachove okienko  Popiskujem si
-

mozes to zacat triedit Bavím sa skvele Pomoooc!
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #72 kedy: 15. Júl , 2015, 22:03:26 »

skupina gitaristi.sk na FB už má tiež takmer 1000 členov a ďalší pribúdajú rýchlo, dá sa prepojiť výraznejšie s fórom - veď aj vznikla kvôli fóru. Ak sú nápady, píšte.

Pitu, dakujem za prijatie do skupiny na FB.  Na zdravie!

Ja viem foru prispiet a pomoct jazykovymi sluzbami, t. j. prekladmi a korekturami, ak by bol zaujem, bohuzial len v ramci volneho casu.
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #73 kedy: 15. Júl , 2015, 22:05:36 »

btw, co hovorite na Grekov?
... a Bermudský trojuholník a liečbu rakoviny sódou bicarbona a chemtrails a ukrajinských fašistov a podmínované dvojičky v New Yorku ... ...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #74 kedy: 16. Júl , 2015, 08:55:31 »

mali by sa prekopat temy v tom zmysle že najlepšie podla abecedy teša tema aparaty od a do z a - všetky apraty podla abecedy a k tomu klebetne kružky detto gitary ...... , ludom sa teraz nechce hladat chcu rýchlo a prehladne info
- tiež by bolo super keby bol stale jeden akože služiaci člen ktory by odpovečdal všeobecne jasne pravdy ohladom trapnych otazok začiatočnikov , Rasto bol vždy obvykle taky mili a vyjadril asa trpezlivo k všetkym inym inak jasnym otazkam
- a chat by sa mal zrýchlit m niečo na štýl fb hlavne na rýchle prestrelky
- a hlavne na oč používa vela ludi je prezentacia kapely - teda tam dat viac prieastoru miesta  na videa foto a tak ako písal Pitu ,
- trocha klubovu atmosferu akože može kuknut hockdo ale od určitej urovne len klubovy hrači ktorý si to zaslužia , tajomno a spolky vždy pritahovalo ludí
- na odlahčenie napr šachove okienko  Popiskujem si
-

to nebude fungovat.. dalo by sa to adoptovat podobne ako na rig talku ze celkovo na sekcie
-marshall
-Mesa
-bogner
-peavey


atd....
ale uz samotni autori su kok*ti casto zial a zakladaju temu v style 'co hovorite na tento zosik'?
alebo.. 'toto ste uz videli'?

ten co by to mal triedit tak ho rovno vynesu nohami napred.. 
ja by som bol normalne za to co navrhol spyros.. novy script, funkcionalita.. kludne by som normalne vydrbal do kosa 99% contentu lebo nieco mi tak vravi ze 99% z nas nelustruje stare temy.. aspon bude zas o com kecat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.