Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 16:57:48
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trochu nám to tu kape  (Prečítané 38578 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #75 kedy: 16. Júl , 2015, 09:29:39 »

Pripadne stare temy na ktore sa dlchsie napr ako rok nereagovalo presunut do archivu (teda tema - archiv)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #76 kedy: 16. Júl , 2015, 11:10:44 »

dlchsie?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #77 kedy: 16. Júl , 2015, 12:04:12 »

vstale mame na com pracovat aby to tu malo dlchsiu a krastnejsiu perspektivu, ale musime si dat pozor aku latku si nadstavime Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. Júl , 2015, 12:04:39 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #78 kedy: 16. Júl , 2015, 12:19:03 »

sam bi som to lebsie nepovedal..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #79 kedy: 16. Júl , 2015, 13:18:52 »

a toto je presne ten typ trollovania ktore neposunie ale ze ziadnu temu a defakto bavi len zucastnenych, nic v zlom chalani  Žmurk
jedna vec je pisat s chybami a upozornit na to, druha vec je to potom vtipne komentovat az sa vlastne nikomu nechce riesit tu povodnu pointu lebo naco, ajtak pride niekto kto to len akoze vtipne okomentuje. ked uz sa neda vyrusovat na zakladnej skole, tak treba na internete  Na zdravie!
« Posledná zmena: 16. Júl , 2015, 13:19:21 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #80 kedy: 16. Júl , 2015, 13:22:36 »

a to s tebou byvala taka sranda  Bavím sa skvele .. kazdy ponal to 'trochu nam to tu kape' po svojom.. a vidis to ..zrazu to aj trochu ozilo..
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #81 kedy: 16. Júl , 2015, 13:24:22 »

Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #82 kedy: 16. Júl , 2015, 13:45:34 »

a o tom sa prave pisalo, ze kopu zahranicnych for, ktore funguju dba na striktne dodrziavanie pravidiel....anarchia je cesta do pekla..muziker forum zakapalo presne na tomto - kedysi to bolo vcelku zive forum, aj ked sa riesili kktiny gitara do 10000SK a pod, ale v celku sa to tam drzalo v ramci nejakych pravidiel.. potom prislo multikulti obohatenie v podobe podobnych anarchistov ako sa snazis presadit, zacali dojebavat v podstate jedineho moderatora, ktory to tam drzal v ramci pravidiel, vykaslal sa na to a spolu s nim sa vdaka podobnym individuam na to vykaslali aj vsetky stalice.

prispievatelia bez registracie si tiez nemyslim, ze je vhodna cesta...pokial je ale cielom len nahanat prispevky od co najvacsieho poctu ludi, tak prosim, ale 99% pripadov bud bude nejaka smajdova manka, co ma za ulohu lustrovat internet ci niekde niekoho nerozoberaju a potom v danom fore trollovat, alebo to budu ludia, ktori sa tu ukazu, ziskaju nejaku informaciu a uz sa tu neukazu...ziadna rozsirujuca sa, stabilna uzivatelska zakladna z toho nevzide.
« Posledná zmena: 16. Júl , 2015, 15:34:07 od styrioci » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #83 kedy: 16. Júl , 2015, 13:54:57 »

kto bol preboha skopany pod zem ?  Fuuha zíram
Zaznamenané
lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #84 kedy: 16. Júl , 2015, 14:01:39 »

Jaaaa jaaaaaaaaaaa No hanbím sa..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #85 kedy: 16. Júl , 2015, 14:58:19 »

pome konstruktivne...

co sa mysli lepsou previazanostou s FB ? sa musim priznat, FB vobec nepouzivam, nebol som tam asi 3 roky a predtym tiez len sporadicky... tam to akoze nejako zije ? myslim tu gitaristicku skupinu. ak lepsia previazanost pomoze, lebo si to pyta doba, pome do teho, len fakt netusim, co od toho cakat a co to vlastne ma byt...
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #86 kedy: 16. Júl , 2015, 15:21:19 »

pome konstruktivne...

co sa mysli lepsou previazanostou s FB ? sa musim priznat, FB vobec nepouzivam, nebol som tam asi 3 roky a predtym tiez len sporadicky... tam to akoze nejako zije ? myslim tu gitaristicku skupinu. ak lepsia previazanost pomoze, lebo si to pyta doba, pome do teho, len fakt netusim, co od toho cakat a co to vlastne ma byt...


pocuj co ty vlastne cele dni robis :-D lezis vo vani? :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #87 kedy: 16. Júl , 2015, 15:22:52 »


.. myslím že čo by mohlo najviac oživit forum  by bolo - žiadna cenzura  - sme kua rockeri nech si každy píšše čo chce

ok tak ja teda zacnem.

Jaaaa jaaaaaaaaaaa No hanbím sa..

Si škaredý jak cesta do roboty !

 ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha
« Posledná zmena: 16. Júl , 2015, 15:23:37 od killo » Zaznamenané

Captain SEXXX !!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #88 kedy: 16. Júl , 2015, 15:32:03 »


pocuj co ty vlastne cele dni robis :-D lezis vo vani? :-D

ak si mam vybrat zivot na FB alebo pred TV, volim TV  Ja som čert.. tam ma aspon pri honeni neuvidi cely svet  Ja som čert..
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #89 kedy: 16. Júl , 2015, 16:41:24 »

Realne ste sa zacyklili s nejakymi fantasknymi videorecenziami, ktore nikto neurobi a nikto ich nebude pozerat.

Jedina sanca pre vacsi zivot na fore je pozriet si v kalendari sucasny rok. Ved tu sa ani youtube video neda vlozit alebo soundcloud, ze clovek klikne a hra mu to priamo na fore a rovno tu aj odpise svoj dis pod videom priamo na fore. Teraz klikne niekde do prd*** a je prec. Uz sa nevrati. Cize treba dat ludom technologie z roku 2015, co asi 10-rocny skript nesplna alebo presunut cele forum na FB.

Dalsia zaujimavost by bolo sa prehrabat v starych spravach a nejaku hodnotu z toho pripadne vytiahnut...


Spyros má pravdu, aj mne vadí, že sa tu nedajú vkladať videá a zvuk. Na fóre je kopec it zručných, kto z vás sa na to podujme, trochu to tu prekopať? Píšte mi správu.  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.