Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 01:22:24
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trochu nám to tu kape  (Prečítané 38506 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #90 kedy: 16. Júl , 2015, 17:23:09 »

kindergarten
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #91 kedy: 16. Júl , 2015, 19:16:15 »


Spyros má pravdu, aj mne vadí, že sa tu nedajú vkladať videá a zvuk. Na fóre je kopec it zručných, kto z vás sa na to podujme, trochu to tu prekopať? Píšte mi správu.  Na zdravie!

Predpokladam, ze skript fora ma uz novsi skript. Treba pozriet, co dokaze nove.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #92 kedy: 16. Júl , 2015, 19:44:16 »

podla mna treba zacat tym ze sa zbavime clenov ktori trpia schizofreniou, co kecali ze ich tu niekto skopaval pod ciernu zem pripadne sa k nim choval zle.. a potom den na to napisu ze by boli radi keby si nikto nedaval servitku pred usta... ako to povedat.. hmm.. nejak sa to bije Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #93 kedy: 16. Júl , 2015, 19:46:20 »


Bohvie, co robi akurat Plichto :D, ak si ho niekto tutaj pamata.


nazdar Plichťo je kamoš .. chodí všade s gitarou ( má tie komba na baterky ), stále hráva, už sa naučil aj ako tak spievať a robí veľa busking

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/10357720_10205435843089592_7677686482109832338_o.jpg

takže dôvod prečo tu nechodí je asi ten, že radšej naozaj hrá, ako o tom mudruje  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. Júl , 2015, 19:49:07 od traktor » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #94 kedy: 16. Júl , 2015, 21:02:33 »

nazdar Plichťo je kamoš .. chodí všade s gitarou ( má tie komba na baterky ), stále hráva, už sa naučil aj ako tak spievať a robí veľa busking

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/10357720_10205435843089592_7677686482109832338_o.jpg

takže dôvod prečo tu nechodí je asi ten, že radšej naozaj hrá, ako o tom mudruje  Bavím sa skvele

A dobre robí, to je ozajstná škola. Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #95 kedy: 16. Júl , 2015, 21:06:54 »

Ok, tak poďme prekopať nejaké veci, Rastis, ak máš čas niekedy, dajme pivo. Spyros, prípadne hocikto iný, kto je IT zručný a chce pomôcť, nech sa pridá. Povieme si viac a dohodneme, čo spravíme. Žmurk
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 16. Júl , 2015, 22:16:03 »

Ok, tak poďme prekopať nejaké veci, Rastis, ak máš čas niekedy, dajme pivo. Spyros, prípadne hocikto iný, kto je IT zručný a chce pomôcť, nech sa pridá. Povieme si viac a dohodneme, čo spravíme. Žmurk

Kludne dojdite do Tatier na pivko, ja sa casovo prisposobim  Na zdravie! (btw najlepsia vec na fore je tato ikonka)
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #97 kedy: 16. Júl , 2015, 22:34:54 »

Kludne dojdite do Tatier na pivko, ja sa casovo prisposobim  Na zdravie! (btw najlepsia vec na fore je tato ikonka)

predvcerom som sa odtial vratil, ale nikde som Ta tam nevidel (?)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #98 kedy: 16. Júl , 2015, 22:37:16 »

Ok, tak poďme prekopať nejaké veci, Rastis, ak máš čas niekedy, dajme pivo.

Rastovi sa ani na pivo nechce ist, nieto este zachranovat forum. Bavím sa skvele  Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #99 kedy: 29. Júl , 2015, 10:03:47 »

caute :) no ja, odkedy som si kupil syntak tak rozmyslam co s tymi gitarami spravim  Popiskujem si

ale tie akcie na pivo v BA ked sme rozbehli, pamatam sa ze na prvej sme boli traja a potom to stale rastlo, tie boli excelentne. skoda ze este neboli smartfony ze by som mal aj fotku. ale z vela akcii fotky su, co je mile.
« Posledná zmena: 29. Júl , 2015, 10:10:28 od Locksmith » Zaznamenané
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #100 kedy: 28. August , 2015, 10:09:42 »

Zdravim,

ak dovolite rad by som pridal par postrehov z pohladu cezpolneho clena fora, ktory sa tu v poslednom case zatula iba ak riesi nejaku dilemu ohladom gitar, aparatov a gitar a aparatov. No proste moja miera nadsenia, co sa muzicirovania tyka klesa s poctom pribudajucih rokov, povinnosti a zavazkov.
Zakladnou otazkou je, pre koho chce byt toto forum vlastne urcene - pokial sa bavime o profi gitaristoch alebo nadsencoch, ktori si dokazu najst cas pravidelne sa venovat hre na gitare aspon hodku, co bol volakedy aj moj pripad, v tom rauschi som ani len nepomyslel nad tym, ze cas ktory mozem venovat hraniu by som mal venovat prispievaniu na fore. Bez urazky, ale takto fungovala aspon moja logika. Moje navstevy na fore boli spociatku celkom pravidelne, na dennej baze, i ked som neprispieval - bol som vsak v akomsi stadiu spoznavania a so zaujmom som cital rozne temy o gitarach, aparatoch, kapelach, technikach...atd. Stale vsak plati, ze dostat sa k informaciam, ktore som hladal znamenalo presekat sa tonami balastu, ktory je podla mna kontraproduktivny. Postupom casu sa vsak vytratila vypovedna hodnota fora - hodnotim to subjektivne. Informacie, ktore chcem vediet, respektive temy, ktore ma zaujimaju su v drvivej vacsine obsiahnute na YouTube, s tym bonusom, ze ked sa riesi porovnanie pseudo-Fendra z preglejky za EUR 50,00 a dospelackeho Fendra za EUR 1000+ tak hned je jasne o com je rec - tazko sa opisuju rozdiely vo farbe hudby pokial to clovek nema moznost pocut. To iste plati pre temu Marshall vs Mesa a vela dalsich. Cize, pre mna, ako nie tak zdatneho gitaristu, straca v tychto temach toto forum vyznam. Opat zdoraznim dostupnost informacii zamaskovanych v kvante nepodstatneho balastu a prvoplanovej vymeny nazorov.
Dalsi dolezity fakt je ten, ze nie vsetci prispievatelia na tomto fore maju realnu predstavu o pojmoch ako su respekt, takt a empatia... Forum celkovo posobi velmi uzatvorenym, komunitarnym dojmom - su tu majstri, ktori maju ppc aparaty, mesacne minaju stovky EUR na upgrade ich rigov a su hranicne mienkotvorni. Nahodny okoloiduci akoby mal pocit, ze ufff, tak toto je masaker, kto som ja aby som sa vobec zapajal do tejto temy ? Vsak hram na Ibanezke z Indonezie cez tranzistorovy Behringer..... A podobne.
Kazdopadne, aj napriek istym specifikam tohto fora, ja osobne som z tohto fora nacerpal vela zaujimavych informacii a vela krat som sa dobre pobavil aj na tych kritizovanych "prestrelkach" niektorych clenov.
Opat sa vratim na zaciatok k otazke, pre koho chce byt toto forum urcene a ako ho spravit atraktivnym. Nie som ziadny IT guy ale osobne si myslim, ze forum by malo interaktivnejsie pracovat napr s materialmi na YouTube. Gitaristicka zakladna, respektive pocet ludi, ktori vlastnia gitaru, je aj na tak malu krajinu pomerne velky a osobne si myslim, ze nikto si nekupuje gitaru s tym, ze chce byt zly hrac. Je to sposob vyjadrenia a ruku na srdce, kto z nas nechce / nechcel ohurovat dievcata vymakanym solom napr. od Slasha ? Mam za to, ze gitaristi a potencialni gitaristi budu mat stale tuzbu napredovat a zlepsovat sa....Ergo, jedna z funkcii fora by mohla byt prave edukacna. Prepojit teoriu s ukazkami na YouTube, podat to ludskou recou bez notovych zapisov a pod. Neviem ci je to mozne, ale viem si prestavit, ze by forum pracovalo s nejakymi plug-in softami, kvazi nejaky Guitar Rig a pod, kde si mozes zapnut gitaru, nakrutit si svoj zvuk a trenovat s lekciami, ktore by boli zverejnovane na fore. Tu by mohli clenovia fora prispievat aj vlastnymi ukazkami a budovat si tak meno a respekt v komunite....
Gitaristi.sk je domena, ktora napadne vacsine "gitaristov" hladajucich informacie a ktori sa mozno chcu stat clenmi nejakej komunity, ktora ich bude niekam posuvat. Je skoda nevyuzit to.
     
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #101 kedy: 28. August , 2015, 10:28:20 »

Ja som tu spoznal kopec ludi, ktori mi pomohli v mnohych veciach. Aj ja som hral na Behringer Vintager combo a Roadstar na zaciatku. Postupne som sa dostal do stadia, ze mam vsetky veci o ktorych som snival a aj ma to mrzi, ze uz ani nieje kam ist..resp. este si asi kupim Friedman BE100, kedze som od nich nic nemal. Ked kupujem nejaky Gibson, pisem hned Progimu, Roberto mi poradil kopec veci...netajim sa, ze sa mi tu podarilo predat kopec veci k obojstrannej spokojnosti, ale aj kupit. Absolutne pravdy typu co je najlepsie ma uz davno presli, skor som rad, ked vidim, ze ludia ziju, tesia sa z gitar a muziky. Forum je fajn, mam to ako ritual pri kavicke rano pokukat, koho co trapi, zaspominat.. Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #102 kedy: 28. August , 2015, 11:13:15 »

Kludne dojdite do Tatier na pivko, ja sa casovo prisposobim  Na zdravie! (btw najlepsia vec na fore je tato ikonka)

to znie po chatovici Som frajer Na zdravie! a možno aj fórom by to pohlo Som frajer
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #103 kedy: 28. August , 2015, 11:16:13 »

druhá taká vec že minule sa kaolko pustil na FB do takého indivída čo zakladá na SK tisíchudobníkovhrájednuskladbu a v okamihu som sa cítil ako tu Nechajte ma vydýchať aj som to tam chcel napísať ale načo Bavím sa skvele kaolko prezraď že prečo ho máš tak rád Huh! ha ha ha
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #104 kedy: 28. August , 2015, 14:21:36 »

podla mna keby vobec nebolo FB kokotin, tak by ludia nadalej vysedavali na forach. ubytok for, respektive prispevkov na forach je vseobecny trend. ludia su na nete podla mna rovnako, akurat inde. ja na FB nechodim vobec uz roky, ani predtym som tam nechodil moc casto a nemam pocit, ze mi nieco uchadza...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 22 otázok.